Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

koniec zwiazku z miskiem przyjechal przedwczoraj ze mna raczyl sie spotkac wczoraj dopiero o 21 bo caly dzien jezdzil po kolegach przyjechal inny zimny nieczuly i obwiescil mi ze wybiera morze jestem zla rozzalona i czuje sie jak najwieksza kreynka swiata ktora pol roku czekala bezsensu na niewiadomo co................😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje:) stracilam glos, mam chrypke jaj stary pijak, ale wesele to byla bajka, boshe nigdy sie tak nie ubawilam, napisze wam wszytsko wponiedzialek dopiero bo dzisiaj nie jestem jeszcze w stanie, jestem wykonczona, jutro jesszcze urodziny siostry:) buuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka🌼 no witam nareszcie:)ja jestem Basia:)myslalam ze zaginelas:o oki otke dostaniesz,ale czekam na Twoja:p a to Ty masz meza? gigus🌼 co sie stalo???dlaczego pol roku?nie rozumiem(jestem od niedawna)jestesmy z Toba, trzymaj sie kochana!👄 rumianek🌼jakies fotki prosimy:pa co?? a ja bylam na uczelni,nie zalatwilam tego co trzeba:ota instytucja mnie dobija!!!ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom znow sie rozkrecacie :) hehe ostatnio to tu cichutko bylo... tylko Bajbajka aktywna jest :] Owczus wiem, ze mialam sie wczesniej odezwac, ale nie dalo rady.. bylam ciut zabiegana. A jak mi smska napisalas ze masz czas chyba to bylo we wt to ja nie moglam niestety i jeszcze nic na karcie nie mialam:( tak to bym dryndnela Wczoraj z moim kochnie bylismy na kreglach i było zabawnie, poznalam jego kuzynke:)) a i mialam malego stresa.. jego kuzynka uwazala, ze jestem wredna przez gg a jak mnie poznala to zmienila zdanko:P ach te kuzynki:) Gigus to rzeczywiscie nieciekawie sie zrobilo, moim zdankiem odleglosc niszczy zwiazki.. przynajmniej tak jest najczesciej Anielko miłej podrozy zycze :)) 👄 Rumianus tylko pozazdroscic Ci wspanialego wesela siostrzyczki :P szkoda, ze ja nie mam siostry, chociaz wolalabym brata :P I czekamy na fotki :) Bajbajko jak kazdego uczelniane sprawy dobijaja wiec sie nei przejmuj takim rzeczami :] aaa mam male pyt. pisalas ze od roku jestes ze swoim a w stopce widze, ze oswiadczyny bylo rok temu.. :> hmm... wiec jak to jest bo sie pogubilam :] Zmykam do sprzatanka :] chociaz i tak ledwo zyje, dzis rano bigalam, ale cos kondycji nie mam i czulalam sie jakbym duzo % wypila.. tak sie prawei zataczalam:] nom ale oczywiscie nic nie pilam wiec nie wiem czemu taka skolowana bylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie tylko ja tu zagladm:ooj kobietki,nieladnie:o Fitness🌼czasami pozory myla,prawda?:)oj,ale ja sie nie przejmuja ta moja uczelnia,da sie jakos na niej zyc:p kochana ja ze swoim D jestem od prawie 8lat,a zareczeni od roku:D i jak poszlo sprzatnie? aha dzisiaj znalazlam kolezanke do mieszkanka:Dlaseczka na pierwszym roku jest od pazdziernika,troszke zagubiona i w ogole(wiadomo),ale bedzie oki:)jej mama jak mi dziekowala za propozycje mieszkanka:Dbo tak sie zgadalysmy w tej kolejce do pokoje 48:)a ze mieszkanko 20m od uczelni wiec pokazalam i sie spodobalo,wiec jestesmy w komplecie:D cala piatka:) mialo byc dzisiaj piwko i chyba nici:obuuu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, zyje jeszzce i pewnie jeszcze troche dluzej tez bede zyla. widzialam Radio Maryja. widzialam Ojca Dyrektora :D aparatu niestety ze soba nie mialam ale mam nadzieje, ze nadrobie ta strate :D a tydzien mialam pelne wrazen ale to kiedy indziej. Gigusia jak to sie rozstaliscie???? cholera pol roku czekania i nic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zyje i przepraszam Was ze tyle mnie tu nie było😍 Witam na poczatku nowe osoby w naszym gronie:) ja jestem Magda ze Śląska i bardzo miło bedzie mi sie z Wami blizej poznac🌻 Owieczko nie martw sie Misku ja tez nie mam ostatnio czasu ech jak te wakacje zapieprzaja.... Gigusia moja kochana😍 No co za z tego Miska!!!!!!!!!!!!!!Do gazu z nim ale sie wkurzyłam co za kretyn heh nie mam słow po prostu na znieczulice facetow...trzymaj sie tam pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni dobrze bedzie zobaczysz mimo wszystko a on niech zjezdza😍 RUmianku ja mam weselicho za dwa tygodnie oj juz chce byc popic pobawic sie na nim:P Bajbajko ja przepraszam od razu z gory jesli cos pokrece wybacz😍fajnie ze macie taki wesoły komplecik piec osob smiesznie bedziecie miały:D ech a uczelnia nie wypowiadam sie na temt w ogole ich tam zorganizowania sie....widze w stopce ze przeżyłas oświadczyny gratuluje:) Fitness kuzynki i siostry facetow ech cos wiem na ten temat:P ale dobrze ze sie okazała spoko;)ja tez chce na kregle:P a dziekuje za zdjecia:) sliczne😍 MUfra nastepnym razem koniecznie zrob mu zdjecie:PTobie tez za zdjecia dziekuje:) i gratuluje tego ze wylatujesz do Anglii:) Kasiu B gdzie zniknełas nam co sie dzieje Misku?😍 Anielko ciesze sie ze sie pogodziłas z P :) za nie długo wraca prawda:) A Ty masz teraz urlop ale Ci zazdroszcze:P Kigus a Ty nam napisz jak było w Polsce:P Dla wszystkich nie obecnych wielkie 😍:):) U mnie leci mam praktyki jest super mamy miłego stazyste:P siedzimy zazwyczaj w trojke albo na centrali albo zakopani wsrod papierow :P fajnie jest nie chce stamtad odchodzic:P Z R nareszcie jest tak jak powinno byc:) Bylismy cała ekipa w Zakopanym ale była jazda:P nie liczac tego ze sie prawie wszyscy pozarlismy było super:P popilismy pozwiedzalismy przezylismy Morskie Oko:) Jak bede miała chwilke wysle Wam zdjecia:) poza tym byłam w zoo znowu z R na moich surykatkach:P tak sie szlajamy i tak nam leci a za dwa tygodnie bedziemy sie bawic na wesel jego siostry jako swiadkowie:P Mysle o Was kiedy mnie tu nie ma ale mam nadzieje ze mi wybaczycie ta moja mała nieobecnosc obiecuje poprawe😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekunde z pytaniem KIG ja CI nie zadalam podstaowego pytania: czy tam jest duzo PAJĄKÓW? (duzo w moim wypadku oznacza jden na tydzien/dwa). jesli odpowiedz brzmi \"tak\" to powiedz mi jakie sa wymiary okien. ok, wiem, ze brzmi to dziwnie i paranoicznie ale ja mam arahnofobie wiec :O aha, i w koncu mieszkam w tym samym domu co Ty czy na przecwko? buziam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wrocilam z raju:) Serio! Władysławowo jest piekne,bardzo mi sie podobalo.Bylismy tez na Helu,w Trojmiescie,bylo super!!! Teraz probuje szukac pracy chociaz na jeden miesiac do wrzesnia.Znalazlam dwa ogloszenia.Jedno jest do pakowania slodyczy a drugie do pakowania plyt cd.W sumie spoko tylko oddalone od mojej miesciny 100km no ale zapewniaja bezplatny dojazd.Musze sie zastanowic czy to nie jakis przewal ale lepsze to niz nic i sprobowac mozna:) Zaniedlugo mam tez wesele ,to juz 3 w tym roku :o i tak szczerze to mam nadzieje ze juz ostatnie,bo inaczej wykoncze sie finansowo :o.Ci ludzie to chyba powariowali z tych chajtaniem,na przyszly rok mam juz jedno pewne w czerwcu.Jestem wlasnie na etapie szukania jakiejs sukienki ,butow,torebki itp.Kurde ,kobieta to ma przesrane.Facet zalozy tylko garnitur ,ktory moze miec od x lat ,koszule ,krawat a baba to jak zwykle jak nie sukienka to buty,to fryzjer itp grrrrrrrrrr!!! W sumie moglabym zalozyc to w czym bylam na tych dwoch weselach ale na tym beda ci sami goscie co byli na jednym no i nie chce zakladac tego samego. A jeszcze dochodza poprawiny i tez trzeba sie w cos ubrac. ehhhh,wkurza mnie to!! Dobra,nie smece Wam juz,uciekam . Pozdrawiam wszystkie cieplutko,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak: 1. jak juz wspominalam zaliczylam spotkanie z Ojcem Dyrektorem :D 2. okazalo sie, ze kurs konczy sie w srode wiec w srode przyjezdzam i zostaje w domu az do 22 wrzesnia do 7.30 kiedy to mam samolot 3. jak na zlosc moje zycie uczuciowe sie skomplikowalo. z jednej strony jest Wiciu, ktory nadal pisze, ze teskni, kocha itd. a ja mu odpisuje, ze zobaczymy co przyniesie przyszlosc, ze wyjezdzam i ze nie powinnismy sie do siebie przywiazywac. z drugiej strony jest Przemus ode mnie z roku z UW, w ktorym nagle po wyjezdzie Witka cos sie obudzilo i caly czas pisze, ze chce sie spotkac itd. (w zeszly weekend sie z Nim spotkalam i, no, milo bylo na spacerze w parku :P ) a ja mu odpisuje, ze ok, mozemy sie spotkac jak skoncze z Toruniem na co On mi, ze szkoda, ze wyjezdzam bo on czuje, ze cos by moglo z tego byc. cholera, jak by nie mogl tak pol roku temu. natomiast z trzeciej strony jest Daniel, z ktorym to polubilismy sie od pierwszego dnia kursu a nasze miesnie okrezne ust polubily sie w tym tygodniu. podsumowujac to czuje sie troche szmatowato bo tak trzech facetow, ktory sie pchaja w tym samym momencie to nie halo dla mnie. ale za meisiac mnie tu nie bedzie i ten problem sie zakonczy. 4. Mamie dzis sie zebralo na rady przedwjazdowe. tak wiec mam sie uczyc, w miare mozliwosci poszukac jakiejs godnej pracy. ale to nie jest najwazniejsze, najwazniejsze jest to, ze mam sie dobrze prowadzic i nie zdradzac rasy. jak to Mamuska powiedziala, Ona nie jest rasistka i nie ma nic przeciwko ale nie zyczy sobie zadnych ekscesow i innych sytuacji (taaaa, bo to ja juz taka piekna jestem, ze od razu sie wszyscy na mnie rzucaja :O) bo ona chce miec ziecia w kolorze łajt. wiec moge sobie tylko pokonwersowac :P 5. mozecie uznac, ze mam obsesje, bo dzis kupilam sobie zgniloZIELONE spodnie :P 6. Kiguś jak juz wrocisz to mam do Ciebie kilka pytan od mojej Mamuski i ode mnie :) to siem rozpisalam :P a poza tym to widze, ze u wszystkich wszystko dobrze, z czego sie bardzo ciesze :) Nala szczesliwa ze swoim R, Fitness widze, tez przechodzi wstepna akceptacje :P Owieczka zczesliwa mezatka, Bajbajka zareczona, Anielka pewnie tam dzielnie czeka na P. Rybcia szaleje na weselach, Rumianek leczy kaca ;) tylko temu zasranemu Miskowi Gigi mam ochote w dupe nakopac za glupote, idiotyzm, brak wyobrazni i ogolnie za caloksztalt. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufrus dzieki za fotki:) widze, ze bylas w Galinach na zawodach konnych:P tez mial byc tam w tym roku, ale neistety wczesniej wrocilam od dziadka i nie wyszlo:( mam sentyment do tamtych miejsc.. A jesli mozesz to napisz skad sa te fotki oki. :) Fajnie z ta rasa hehe .... uwaza tam na murzynkow i nie tylko.. bo jak tu juz tylu kandydatow na mezow masz to sie nie dziwie twojej mamci, ze sie martwi o Ciebie ❤️ a jak juz TO WYBIERZ TEGO KTORY JEST NAJBLIZSZY TWOJEMU SERCU :)) kurcze caps l.. sie wlaczyl grrrrr.... ahm a jesli rzaden to kopnij ich w pupe :) tylko leciutko :P Rybcia fajnie, ze wrocilas czekam na foty z wakacji :D nom i w kreacji tez mozesz wyslac hehe Mnie osttanio kolega zaprosil na wesele bo nie ma z kim isc, no i moj N. juz zly byl, wiec nie ide :] ach Ci faceci :) Nalus foty koniecznie i to z R. chce widziec:) no i wpadaj ze swoim do mnie to pojdziemy w 4 na kregle :P hehe Bajbajko az jestem w szoku, ze tak dlugo jestescie ze soba... ja nawet roczku nie bylam:( Nom a moej sprzatanko w toku.. bo takie wieksze porzadki w pokoiku robie:P 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dla wszystkich GWIAZD :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor Kobietki:D🌼 wiem,ze pozno,ale jakos tak mi dzionek zlecial.troche popracowalam sobie u rodzicow na gospodarstwie(bo ja wiejska dziewczyna jestem,hehe:p),a pozniej sie uczylam:oa teraz szykuje sie na imprezke:Dmoj D wraca po 22 z pracy,bierzemy kumpla i jedziemy na balety:D mufra🌼witam,bo sie nie znamy:(grutuluje spotkania z Ojcem Rydzykiem:p no ciekawie masz z tymi facetami,nie zazdroszcze:pa gdzie wyjezdzasz?ja tez chce fotki!!! Nala🌼milo mi:Dtak oswiadczyny przezyte,milusie wspomnienia:)i dzieki👄zazdroszcze Ci tego Zakopanego,uwielbiam gory!!!czekamy na foty:) Rybcia🌼hejka:)powodzonka w poszukiwaniach:) Fitness🌼jakos dajemy rade,hehe:pale roznie bywa.znajdziesz tego jedynego,don\'t worry to sie rozpisalam:p pozdrawiam Was Kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness szczerze mowiac nie mam pojecia jak sie nazywala ta miejscowosc. w kazdym razie na Mazurach jest :) w zeszlym roku Wiesia z Wujkiem byli a ja sie nie zalapalam ale jak zobaczylam zdjecia to stwierdzilam, ze tez musze koniecznie pojechac :) bajbajka jak sie nie znamy jak znamy? :P sie przedstawialas, nawet zdjecia Twoje mam, Ty moje tez powinnas miec :) a wyjezdzac to wyjezdzam do Anglii, do Kig bo stwierdzilam, ze pierdziele studia w Polsce (tu skonczylam pierwszy rok prawa na UW) i jade studiowac do Anglii. zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufrus to na bank sa Galiny:) jezdze w te okolice co roku:] hehs a dzis rano po 6 dostalam ostrego bólu w podbrzuszu i prawie zemdlalam.. najgorsze jest to, ze nie wiadomo od czego i kiedys tez takie cos mialam.. a dzis tak jakos oslabioa jestem i tylko w domku siedze:( Jutro moze moje kochanie przyjedzie do mnie:))) A Bajbajko jak tam imprezka sie udała??????? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia dokladnie tak, mam urodziny 21 wrzesnia. w tym roku jest to o tyle szczegolna data, ze nie bede juz miala nastu lat i bedzie to moj ostatni dzien spedzony w Polsce przed wyjazdem i wlasciwie ostatni dzien bycia dzieckiem, bo potem to juz nie bedzie tak kolorowo. Fitness dowiedzialam sie: to sa Galiny :) zdjecia wysle Ci w czwartek bo dzis nie mialam czasu ale za to napisalam taki esej o telewizji, ze mucha nie siada :P w ogole kochana to marsz mi zaraz do lekarza bo to tak nie moze byc, ze Ciebie juz kolejny raz boli. a jutro jak zwykle jade do Torunia i mam ostatnie 3 dni kursu :) mam tez zamowienie na 3 kg piernikow. musze jeszcze wszystkie papierki doniesc, zrobic sobie 4 zdjecia (a feee) i wracam do domu :) 🌼:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa za duzo informacji do tego mam migrene nienawidze wakacji chce juz wracac wracam w sobote chwala bogu cholera jasna Giga powiem ci tylko ten facet jest dran i go zlej bo juz bez jaj raz zescie sie omal nie rozeszli bo dwudiesto ilustam letni facet nie umial sie zdecydowac potem sie zdecydowal ciebie odlozyl na drugi plan obiecujac ze bedzie pierwszy plan a tu pupa???ty go lepiej w dupe kopnij gnoja jednego i jak sie do niego odezwiesz to ode mnie w dupe dostaniesz. Co najwyzej mozesz prychnac na niego pogardliwie! a co za honor... bola oczka...mufra pajaki sa ale powiem ci dziwne w tym roku nie wiedzialam w mieszkaniu w zeszlym roku zdarzylo mi sie w wakacje razy zobaczyc (gghhhh ja tez mam arahnofobie) a rozmiar okien eeee zalezy ktory pokoj:P owiem ci ja juz niewiem z kim ja mieszkam slowo ci daje ci moi wspollokatorzy tak mieszja ja im mowie zaltwcie 2 osoby do nas ja mam a 3 zalatwicie do domu obok (niby ze na twoje zastepstwo) ale jezzzuuuuu ciezko z nimi przyjade w sobote zrobie poradek Rumianku wszystkiego najlepszego dla siostruni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek🖐️:) mufra🌼przepraszam:)faktycznie mam fotki:Pi w ogole,hehe jakos ostatnio mysle o niebieskich migdalach:o zycze powodzonka na wyjezdzie:) Fitness🌼Ty pedz do lekarza z tym bolem!!!a imprezka sie udala wysmienicie:Dwybawialam sie i poszalalam z dowma facetami,hehe-z moim i jego kumplem:Da nogi mnie taaaak bolaly,ale warto bylo:) kig🌼 :owlasnie sie dowidzialam ze musze jechac rowerkiem do miasta,bo moj men juz cos kreci:oehhh...z tymi facetami sa tylko problemy:o zycze Wam milego dnia👄i zagladajcie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie rozpisalyscie jak mnie nie bylo :P wrocilam z Torunia, przywiozlam papiery, teraz jeszzce musze wyslac im 3 kartki i wszystko praktycznie bedzie zalatwione. wiec kig rob z tym porzadek bo dzis zamawiam bilet na 22.09 i o 9.15 powinnam byc na Heathrow albo na Luton (musze jeszcze poczytac, ktora linia ma korzystniejsze warunki bagazowe :P ), ale wieczorem juz bede wiedziala. bajbajka nie dziekuje :) aha, zrobilam porzadek z facetami w moim zyciu i obecnie nie ma zadnego z czym mi bardzo dobrze bo po takim szturmie to trzeba odpoczac. aha, bo do swietej trojcy doszedl jeszcze moj bardzo byly, ktoremu sie zebralo na wyznania, ze o mnie codziennie mysli. no po prostu bajka. z rzeczy nie fajnych nadwyrezylam sobie jakies sciegno czy cos i chodze jak ostatnia pokraka bo mnie boli jak cholera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌼 co u Was slychac?bo u mnie nie zaciekawie:(niestety:omoj dziadek jest w szpitalu,mial operacje:( Wlasnie moj tata wrocil ze szpitala od dziadka,i jest nie ze zaciekawie:( dziadek mial guz na strunie glosowej i wycinali to ,ale jak sie okazalo byl wiekszy niz sie spodziewali lekarze:( ma wycieta dziure w szyi i wlozona rurke metalowa,ehh nie wyglada to zbyt milo :(ale najgorsze jest,ze dziadek sie zalamuje,nie moze mowic,wszystko go boli,trzeba go karmic przez taki wezyk,a do szpitala mamy ponad 60km!i wszystko na glowie mojego ojca,gospodarka,choroba dziadka,bo reszta dzieci sie nie interesuje no ale byly zapewnienia ze beda pomagac,buhaha:o normalnie masakra,co za ludzie!!! a poza tym sie ucze do poprawki,ktora mam juz 5.09 o 17:oniby juz prawie wsio umiem,ale jakos baaardzo sie denerwuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig 22 wrzesnia planowo o 7.30 czasu angielskiego jestem na Luton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko jejciu tak Ci wspolczuje:(((((( ja nie wiem co bym zrobiła gdyby moj dziadzio byl w szpit... masakra!! Trzymaj sie GWIAZDO!!!!!!!!!!! 👄 Mufrus czekam na koniki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajko wspolczuje, moj dziadek mial cos podobnego ale okazalo sie ze to byl tylko polip na strunie glosowej i wszytsko sie dobrze skonczylo, musicie dodawac dziadkowi otuchy, na pewno z tego wyjdzie, trzymaj sie👄 a ja mma jakiegos dziwnego dola znowu:( jakas chandra mnie zlapala, powinnam sie zaczac uczyc bo poprawki tuz tuz a materialu kupe, a ja nie mam jakos wogole checi na nic......chyba mma menopauze juz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko trzymaj sie :-* i duzo zdrowka dla dziadka bedzie dobrze MUFRA TY MALPO ALE JAKI TO JEST DZIEN????!!!! i jeszcze jedno nie wiem moze poznalas kogos na tych kursach?> jak tak to sie spytajkj ktyo potrzebuje mieszxkania jak co to bierzxemy do siebie buziaki dziewczynki (ttym razem znowu z poznania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig 22 to sobota. tylko mi cholera nie mow, ze pracujesz czy cos bo ja sobie tak madrze wyedukowalam w mojej glowce, ze w soboty sie nie pracuje :P a na kursie nie bylo nikogo, kto jedzie do anglii. jak bylam w lipcu to poznalam kilka osob ale to tak przelotnie wiec nikogo nie mam chetnego na mieszkanie. bajbajko trzymaj sie i spieraj dziadka. wszystko bedzie dobrze, zobaczysz🌼 Fitness zaraz wysle do Ciebie kolejna partie zdjec z konikami :) UWAGA, UWAGA ! ! ! 8 wrzesnia ide na koncert Dodzi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×