Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

bylam dzis na poprawce z Polski :D bylam razem z kolezanka, ktora tez opuszcza UW. zrobilysmy wielka sensacje kiedy po pol godzinie zgodnie podnioslysmy lapki do gory, ze my juz wychodzimy. nawet sobie ni wyorazacie jaki poploch zapanowal, ze niby wszyscy w polowie pracy a my juz po :D poza tym faceta, ktory sprawdzal czy wszystko pozaznaczalam rozwalila moja odpowiedz na jedno z pytan. a brzmialo ona \"NIE WIEM\" :D jak wyszlysmy z sali to dostalysmy doslownie ataku smiechu :D dlatego w czwartek i przyszly wtorek tez idziemy na poprawki stresowac ludzi :D i bylam dzis u Ameli, zarobilam 60 zl za dlubanie w cegle :D bo Amela dostala model dinozaura zalany w cegle i trzeba go dlutkiem wygrzebac i grzebalysmy jakies 5 h i prawie wygrzebalysmy :D zycie potrafi byc piekne :) ps. znowu chodzic nie moge :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra oj nieladnie tak robic:P wszyscy zestresowani ze moga nie zdac, a wy sobie jaja robicie....normalnie wariatki zwas:P ale co wam szkodzi zawsze to jakas rozrywka:) pewnie bym sama tak zrobila..;P a ja wczoraj mialam jazde...ale bylo fajnie..;)łuk opanowałam za 3 razem...no i mialam parkowanie,ale tylko po skosie..;)było łatwe..;)a jutro ostatnia jazda i od nastepnego tyg jade na Wrocław:D a pozniej poszlam na tance, potanczylam sobie troche, wszyscy cieplo mnie przyjeli:D kazdy zauwazyl ze schudlam:D:D:D heheh no to juz ponad 5kg:P jestem z siebie dumna, w koncu czuje sie jak kobieta:P zartuje...;)ale tak serio to lepiej mi z paroma kg mniej:) a po tancach na areobik:D:D:D i robilam pompki...:] znaczy próbowalam robic:P ale gosciowa zauwazyla ze prawie wszystkie zdychamy wiec zmienila na przyjemniejsze cwiczenia:) i rowerkiem do domciu:) porozmawialm z moim P i poszlam chyba po 22 spac:P a dzis do pracy;/ pozniej mam wyklad na prawku....i step:D a tak poza tym dalej nuda:( szkoda ze nie udalo sie nam spotkac, cos za malo sie staracie:P a ja mam nadzieje, ze przynajmniej sie z Fitness spotkam:D no wiec zmykam sie szykowac i nudna praca przede mna , biore ksiażke:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie nie chce nic pisac i robic :0 masakra Anielko licze na to:))))) Bajbajko wyslalalam cussss... ale nie duzo bo mam leniuszka:) Z N. mi sie uklada:] chociaz ja mam swoje humorki i musi je znosic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane:) jestem,zyje,tylko.... ....we wtorek wylaczyli mi neta na caly dzionek,a wczoraj bylam w Kaliszu na poprawce,wrocilam dzisiaj:)aha jak mi poszlo?hmmm....mysle ze zdam,ale u pana \"ptaszysko\"(bo Sowa sie nazywa)wszystko jest mozliwe:/dowiem sie w pon.,juz sie boje:ospalam dzisiaj tylko dwie godzinki,wiec padam na twarz😴a to dlatego,ze moj men przyjechal do mnie do Kalisza(nocowalam z kumpela w mieszkanku moim tym co wynajmuje)z kumplem o godzinie......3.10w nocy!!!bo wzieli sobie w pracy przepustke o godz.2,a ze do mnie sie jedzie godzine,to byli po trzeciej:Dposiedzieli u nas do 5 i pojechali pod zaklad pracy po auto i wspolpracownikow:Dwiec polozylam sie byla 5.30 a wstalam okolo7.30!!!i do szpitala pobieglam do dziadka,pozniej pomagalam kumpeli w przygotowaniach do poprawki z rachunowosci,przyjechali chlopacy,znowu do szpitala i do domu....:)a tu tyle roboty,ze szok:otylko usiasc i plakac... a teraz marze o spaniu😴wiec spadam.... dobranoc wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chora, zatrulam sie czyms, i caly dzien wymiotywalam, w dodatku sa u mnie dozynki a leje jak z cebra:( a wy wszytskie gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w szpitalu, pol oddzialu sie ze mnie zlewalo. bo noga mnie bolala jak cholera, wszystko jak przy zlamaniu a okazalo sie, ze...przewialam sobie stope od chodzenia w baletkach :P jutro ide na Dodzie i na kawalek sawodow sumo :D nie ma to jak chinczycy w pieluchach i kucykach na glowach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness🌼dzieki za fotki:) a ja jestem po 11h pracy na powietrzu od 5 do 16,bylo cholernie zimno:ojeszcze do taj pory mi jest:o rumianek🌼moj brat tez wczoraj wymiotowal od 4 nad ranem:o mufra🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zyje....jeszcze:D U mnie wszystko po staremu....choc..uwaga....znalazlam sobie dodatkowa prace:d ktora bede wykonywala na tzw zlecenie, czyli wtedy kiedy bede miala czas:D a mianowicie bede obslugiwala klientow w tzw \"szybkim barze wiecie takim przy drodze, u ans na osiedlu....i bardzo sie ciesze bo mam malo zajec:P teraz tylko tance, wystepy , wyklady z prawka, jazdy i praca (sklep) a co mi tam:P tylko szkoda ze tak pozno bo w tym tyg wraca P...;) A dzis z bratem postanowilismy ze nie zdajemy prawka we Wrocku tylko w Wałbrzychu. Po 1 mamy o polowe blizej, a ;po 2 we Wrocku przenosza ośrodek szkoleniowy wiec godzina dojzazdu, przekopac sie przez Wrock nastpene 40min wiec sie nie oplaca...a teraz to nawet nasi instruktorzy nie wiedza jaka bedzie trasa egzaminacyjna....a poza tym duze miasto itd....mysle ze bedzie dobrze....siedze w domu i rozwiazuje te testy..;) A teraz(niedawno) wrocilam z koncertu Iry:D:D:D:D nie wiemczy ktoras z Was słucha ale ja tak:D i bylo super, choc bylam tylko z kumplem:)ale fajnie sie bawilam, nawet spiewalam...znaczy darlam sie i teraz mnie gardlo boli:P oki zmykam spac bo jutro rano na wymaz musze isc bleeeeeeeeeee ale potrzebne mi to jest do nowej pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anielka🌼milo ci \"widziec\"hehe:pgratuluje znalezionej pracy:)ja musze zaczac poszukiwania w Kaliszu,tez jakos dorywczo,bo studia:)a kiedy bediesz zdawac na prawko?ja narazie jestem na etapie decydowanie sie na prawko,tzn.mialam isc w tym roku,ale moj mlodszy brat poszedl na prawko na ciagnik(bo ja na wsi mieszkam)no i kasy brak:oale moze juz na zime pojde i tez nie bede zdawac w naszym osrodku,tj.w Koninie:otylko w Kaliszu:)no ale to jeszcze troche czasu:) a wiem co to zza zespol Ira:) zycze wszystkim milego dnia:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Dodzi nie bylam 😭 bo padal deszcz i zimno bylo na dodatek bylam w szpitalu bo mnie noga napier... i okazalo sie, ze... przewialo mi stope od chodzenia w baletkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybcia ***
🖐️ Dlugo mnie nie bylo i nie wiem czy jeszcze mnie ktos w ogole pamieta:O Nie bylo mnie ,bo jakis nastroj mam traaaagiczny od samego poczatku wrzesnia no i nie chce Wam zamulac.Poza tym troche pracowalam i jakos tak leci ... Pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie i za oknem widac juz szara ,smutna jesien:( .Ziiiiiiiimno!!!W domu mam tak zimno ze szok!! Mogliby juz wlaczyc ogrzewanie,bo siedze w cieplym swetrze ,pije goraca herbate a telepie mnie z zimna . W sobote ide na wesele i mam nadzieje ze odmule sie troche:) Zespol IRA bardzo dobrze znam ,pochodza z mojego miasta,nawet mieli grac na AIR Show ale po tym co sie stalo odwolali wszystkie koncerty i byla zaloba:( Pozdrowionka dla wszystkich,trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Rybcia ja cos sobie przypominam:)) ostatnio chyba wikszosc łapie jakiegos dolka:( jakas tendencja normalnie... A mi dzis jest wyjatkowo cieplutko..siedze rozgrzana.. w letniej pizamce:P Rumianus ta wypowiedz wszysciutko oddaje.... 👄 Bajbajko dzieks za rozmowe 🌼 Mufra ach te baletki chyba za duzoooo baletowalas:D Anielko i co z wyjazdemmmm......... :> Owczuś dzieki za maila:) Dla reszty buzzzzzzzzzzzzziiiiiiii Ps. chwilowo w dobrym nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej zyje jeszcez.... ale jestem tak wkurzona;/;/;/ Wczoraja gadalam z P.....i oczywiscie jka zwykle dobre wiadomosci;/;/;/Kurde...;/;/;;/ a mianowicie powiedzial mi ,ze znow mu sieprzedluzyl wyjazd i bedzie jednak pracowal do poniedzialku, wiec bedzie pewnie w nastepnym tyg okolo czwartku.....przysiegam ,ze juz mam dosc...i powiedzialam mu ze nie zdziwie sie, ze jak zadzwoni nastepnym razem powie ze odchodzi do innej..;/ normlanie takie nerwy mam na niego;/;/;/ ale to jeszcze nie koniec....podobbno juz 1 pazdziernika jedzie spowrotem, a mianowicie nie do Francji tylko gdzies indziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!normlanie super;/ i na dwa tyg i koniec....ehe juz to widze...;/ chyba juz sobie naprawde dam spokmoj....pozniej sie okaze ze te dwa tyg to wakacje z nowa dziewczyna;/ Kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam ochote krzyczec!!! p.s- przepraszam za slownictwo.;; wiec Fitness jak sama widzisz ja nic nie wiem, i nie wiem czy kiedykolwiek bede cos wiedziala;/ a tak poza tym to w sklpei wrzesien jak na razie dobrze sie zapowiedzial w barze , w nowej parcy nawet sobie daje rade, teraz czekam na tel kiedy mam przyjsc na weekend, wiec prawdopodobnie jutro bede miala nocke, ale jeszcze niewiadomo:) wszystko kurwa wielka jedna niewiadoma..;/ a jeszcez dzis dzwonilam do szkoly i jeszcze babka nie wie kiedy jest pierwszy zjazd, mam zadzownic w nastepnym tyg....super wiec nic nie mozna zaplanowac bo kurwa nikt nic nie wie, a plany ciagle sie zmieniaja....juz mam dosc wszystkiego!!! a teraz ide sprzatac pokoj:) buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem oficjalnie na 2 roku:) zdalam te pierdolone poprawki, ale jestem wykonczona, zestresowana:) a od rana ogladalam dzisiaj film z wesela z mojej siostry, w niedziele postaram sie w koncu wam wyslac zdjecia :) buuuziaki👄 trzymajcie sie slonka:* anielko bedzie dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku gratuluje 👄 wiedzialam ze sie uda:):)::) a u mnie ebz zmian...czyli beznadziejnie:( mam ochote pojsc gdzies na piwko...ale cala smierdze frytkami po tej pracy;/ cozz....szkoda:(trzeba siedziec w domu i zamulac;( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja żyje przepraszam za moje nieobecności mam nadzieje ze mi wybaczycie🌻 Wysłałam Wam tym co mam maile zdjecia z Zakopanego i z wesela siostry Roberta:) Dziewczyny szczerze przyznam sie ze Was przeczytałam ale heh pogubiłam sie troche dlatego tym co pozdawały co miały zdac gratuluje:) tym co maja problem z facetami mowie do gazu ich:P nie no na serio bedzie dobrze w koncu musi sie kiedys nam wszystkim pieknie poukładac:) Jestem z Wami😍 a u mnie leci jakos raz z gorki raz pod gorke ale jest nawet okej:) trzymajcie sie ciepło w ta ohydna pogode 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny:)jakos ostanio nie zagladam:(ale mam troche rzeczy na glowie:o rybcia🌼pamietamy:) Fitness🌼jak sparwy z samcem? anielka🌼nie lam sie kochana!! rumianek🌼GRATULUJE:):Dczekamy na zdjecia:)a ja siedze nad finansami:opoprawka20:(trzymac kciuki!! Nala🌼a dla mnie zdjecia:(??czekam!! ide sie uczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka już wysyłam na tego maila w stopce co masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus mi tez nie wyslalas, normalnie sie zawiodlam:( a mail mam nowy w stpoce bo stry sie zapchal hehe Dzis mam wieczorek z moim:P teraz ide spac przed bo padam na pyszczek dzis roznosilam ulotki z cuksami:) a wczoraj bylam na domowce... i znow sie nie wytanczylam...pffff Buziiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja w taka piekna niedziele siedze nad finansami:oi zakuwam:( ale zaraz przyjedzie moje Kochanie:Di pojdziemy na spacerek:) rumianek🌼widze ze na balkonie sie byczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×