Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

wiecie co zalogowalam sie na forum nasza klasa bo tam sa moi znajomi z liecum i wczoraj znalazla mnie tam moja koleznka ktora w 4 klasie podstawowki wyjechala z rodzicami do niemiec:) mile sie zaskoczylam wczoraj i pisze z nia juz 2 godziny;) dzieki Bogu za neta;) fitness lepetyna do gory, pisz co ci lezy na watrobie, ja mialam strajkowac no ale nie umiem :P jak wy mnie wkurwiacie z tym nie pisaniem😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) przepraszam ze mnie nie ma,ale nie mam kiedy wchodzic na kafe:(juz mamy tyle nauki,ze szok:o a w czwartek mielismy parapetow:)impreza byla na calego,duuuuzo alkoholu(roznego gatunku),swietna paczka znajomych,duzo humoru....poprostu zajebisci:Da na drugi dzien na wyklady....,oj i tu juz gorzej:oale zyje,hehe:D dzisiaj musze zakuwac:(ale najpierw sprzatnie,zostal mi jeszcze moj pokoj:) pozdrawiam🌼👄 pozniej sie odezwe jeszcze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja sie juz chwalilam, ze genialna mamusia wysyla mnie na swieta do domu przez Zurych? jak nie, to wlasnie mowie :P nie strajkowac mi tutaj bo uzyje armatek wodnych i tym podobnych do rozpedzenia strajkujacego tlumu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga565656
aga21 pozdrowionka dla wszystkich 20latkow!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prowadzi PO ;) bylam w kinie na RATATUJ:) ekstra bajka:Pa tak to nudy, tu tez oczywiscie frekwencja wysoka😠 mufra ajkby nie my to ten topik usuną:P spijcie slodko rozbojniki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.......Witam wszystkich gorąco:D bo za oknem zimno:(a chciałam iść na rower przed pracą...;/ Też żyje...:D jeszcze...:( A mianowicie jestem po zjeździe w szkole dziewczyny jestem wykończona!!!!!! W piatek nawet luz, szybko zleciało, a sobota i niedziela to masakra!!! w ogóle w piatek po szkole odebrał mnie marek ze szkoły...;)pojechaliśmy do niego , wypiliśmy po piwku i pojechaliśmy taxi na dyske...;)ale fajnie bylo:d bawiliśmy sie do 3 nad ranem, a o 10 musialam byc juz na zajeciach....;/ale jakos dalam rade, choc rano wstalam jeszcze pijana:)no i mielismy same ciężkiewykłady...a trezba było robic duze notatki:( No, a że nie widez sie przez tydzien z moja przyjaciolka to trzeba bylo sie spotkac po wykladach w sobote...i tez po piwku wrocilam po 1 i poszlam spac o 2:( a juz 5 45 trezba bylo byc na nogach bo 6 20 autobus:(:(:( no i niedziela byla najgorsza...od 8 rano do 20...juz prawie plakalam ze zmeczenia i czekalam tylko do konca wykladu..;(zeby Ania potrezbowala odpoczatku, ale gdzie tam....babcia miala imieniny, wiecod razu do babuni..gdzie trzeba bylo czekacaz Wujaszek wypije cala wodke i posprzatac po towarzystwie...;/na koniec poszlam z bratem rozwiesic ulotki z mamy firmy po miescie bo obiecalam...;( no iii.......zanudzilam was....ale......ja juz nie funkcjonuje kurwa!!!!a na 10 do pracy...;/ A tak poza szkola...to hmmm...nic ciekawego....praca, Marek, notatki, nauka, ksiazki....i zalatwianie spraw w wolnych dniach..;) Anussia- cieszez sie ze w koncu sie odezwalas...;)juz myslalam ze o nas zapomnialas:( ....no a z remontami to fakt...tak to jest....wlasnie dostatlam oper....od mamy bo nie wytarlam umywalki...a to nowa lazienka...:P ciekawa jestem czy u was tez beda owantury o to:P pisz wiecej iczesciej:) A gdzie nasza owieczka???na gg ciagle dostepna, a na topik nie wchodzi:( Apeluje do Owieczki i do reszty.....Odezwijcie sie!!!! Rumianku TY nasza wierna na zawsze..;P ciesze sie ze choc Ty i Mufra dbacie oto bym zawsze miala o kims poczytac:) Ale ja tez staram sie czesto bywac:P choc ostatnio w ogole w domku mnie nie ma, nawet meil firmowy zaniedbalam:P Ale postaram sie jak najczesciej..;) buziaczki...zmykam do pracy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się;) Anielko Bajbajko widzę, że macie ostatnio imprezowe życie:P hehe:P Anielko dobrze, że masz Marka cieszę się naprawdę:) oj ale intensywnie dośc ostatnio żyjesz... Rumianku nasza strażniczko kochana:D I Ty Mufra gratuluję laptopa;) Anusia a Tobie gratuluje zdania sesji:D i nowej łazienki pomijajac ten remont ale tak to jest z fachowacami nam w kuchni odpadaja kafelki tak pieknie zrobił je jeden fachowiec heh :O Fitness Misku mam nadzieję że i Tobie wkrotce zaswieci słonce trzymaj sie kochana:* Kigus🌻:) Dla wszystkich nieobecnych klaps na tyłek[ i kto to mowi:P]i wielki buziak:* Ech wiecie co wczoraj doznałam szoku. Siedze sobie u Roberta oglądam Czesia:P i nagle dzwoni telefon. Patrze na wyświetlacz a tu Pan D. wrocił wiedziałam o tym Ania go widziala. No to odbieram i słysze czesc mozemy porozmawiac. Dostałam takich nerwow ze łooooooooo facet ma tupet...tłumacze mu ze my nie mamy o czym juz rozmawiac zeby dał mi spokoj a ten ja wiem ze masz chłopaka ja mowie no popatrz a chcesz z nim pogadac moze a ten niespodziewajac sie niczego mowi ze chce to ja prosze i dałam mu R bo ja juz nerwow nie miałam a R załatwił to krotko i dosadnie. Boże co palant to normalnie az szkoda słow. Myślal chyba ze przyjedzie a ja mu sie w ramiona rzuce pewnie wrocił na stałe i teraz wielce odnawia kontakty co za dupek grrrrrrrrrrrrr ale zemsta jest słodka:) a dzisiaj zaraz jade do Katowic rozejrzec sie za jakas praca taka dorywcza moze cos mi sie trafi heh Pamietam o Was i jak mnie tu nie ma to myśle o Was duzo i intensywnie:) Buuuziaaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlumy :P tylko rumianek usprawiedliwiona bo gdyby nie ona to ten topik by umarl :P no i kig tez bo u niej na gorze net nie dziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, zyje, czytam..;P obecna ina miejsciu...;) z wielkim problemem...;/ ale to moze innymrazem:( Nala ciesze sie ze cie widze:*:*:*:*:*:*: w koncu.................. teraz jeszcze gabi i owieczka....:) zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ide na domowke tuti fruti:P znow picje sie zaczyna a bylo kilka dni bez %:)) jutro mam wolne:) laba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, rumianku masz racje....nawet bomba nas opuscila:( Fitnesss a Ty tam nie szalej bo skieruje Cie do AA:P hehe....;) buziaczki..;:(:(:\"\"(\"\"( A ja dzis sie spotkalam z moim bylym i wiecie co.....prawie na mnie nie dziala,, czasami mam jakies takie dziwne mysli..ale nie jest zle:) oczywiscie chcial mi pokazac jak to sie nie zminil i w ogole...jaki to zabwny z niego czlowiek...hehe;p zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwiatuszki! Żyję.. i nieprawda, że zapomniałam.. regularnie zaglądam (staram się) i poczytuję, co u Was.. niestety z czasem u mnie ostatnio na bakier.. Nie ma mnie teraz w domku bo mieszkam na stancji i nie mam dostępu do netka - bawię się troszkę w panią naucycielkę :P a reszta po staremu.. Wracam do domku na Święta i już później będę bo właśnie do świąt mam umowę :) A teraz wpadam tylko czasami w weekendy ale też różnie bo do tego studia i zaczęłam 2 kierunek (bo za ŻADNE skarby nie chcę być nauczycielką :P) i kurna momentami nie wyrabiam w tym kołowrocie ale nie ma co narzekać. Całuję Was mocno i uciekam do kucia 👄 Postaram się wysłać wreszcie te zdjątka z wakacji.. eh.. Przepraszam Was BAAARDZO.. wybaczcie.. musicie.. ze względu na moją głęboką miłość i przywiązanie:) Trzymam za Was wszystkie kciuki i uwielbiam Was cały czas tak samo.. Dziękuję za wszystkie maile :D KWM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zachwycam sie sama nad soba bo razem z Wiktoria (nasza wspollokatorka) przez 4 godziny posprzatalysmy na blysk kuchnie i lazienke. teraz zaden brud nam nie straszny i mozna jesc z wanny i podlogi :P takkkk, nie ma to jak rozladowac nadmiar energii sprzatajac :D a jeszcze na jutro nam salon zostal ;) a tak powaznie to nigdy bym nie przypuszczala, ze ja, u ktorej kurz mogl lezec i pol roku, nagle zapalam taka miloscia do sprzatania i czystosci. kurde, chyba sie starzeje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ostatnio mam faze na ogladanie \"czaordziejki z ksiezyca\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam ostatnio namiętnie Czesia:P i to jego \"dzieńdobry\" :P w ogole dziewczyny jak dostałyscie ode mnie pusta wiadomość na gadu to przepraszam ale to nie ja tylko moje gadu szaleje nie wiem czemu wysyła je samo te wiadomości heh... Bombastyczna nareszcie jestes:D jaki drugi kierunek kochana? Fitness a Ty jak nam sie tam trzymasz? Rumianku gratuluje siostrzenicy lub siostrzenca:D siostra R tez jest w ciazy i bedzie miała Michałka:) Mufra hehe niezle z tym sprzataniem:P czarodziejki z ksiezyca tez uwielbiałam:D Owieczko dziekuje Ci za maile:D Anielko kochana ciesze sie ze jak widzisz P to Cie nie rusza badz szczesliwa z Markiem:) dla naszych nieobecnych słoneczek buziaki:))) W ogole R wymyślił sobie ze na Sylwestra jedziemy do Wiednia:D cały ten wyjazd przejazd i nocleg wyniesie nas 240 zł od osoby jej nawet w Tatry musisz wziac wiecej jak jedziesz...to z jakiegos tam biura zaproponował mu to jego menadzer bo on juz tam był z tego własnie i sprawdzone to jest takze super:):) nie moge sie doczekac:) jak wypali oczywscie;) a dzisiaj siedze i sie obijam pogoda mnie dobija ze łooooooooo chce słonca troszeczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala- no mam nadzieje, ze bedzie dobrez...jak na arzie nie zapeszam...ale jest ok:D i to bardzo ok..;P Bombus-jak milutko ze w koncu sie odezwalas, ja tez tak mam...ze czytam batdzo czesto, ale na odp nie ma czasu:P kochana co to za kierunek???dolącze się do pytania nali..;) Mufra- wlasnie ja tez sie musze wziasc za sprzatanie... ostatnio(sroda wieczor) sprzatalismy u marka, ale smiechu bylo:P i nawet sparwnie nam poszlo, a Mareczek lazieneczke to na blysk:D on jest ok..;) Kochane.....jak ja bym sie chcaila z wami sptkac...wczoraj bylam z Markiem, na obiado-kolacji w fajnej knajpce....a obok przy stoliku siedziala grupa babeczek przy jedzonku i przy piwku....od razu pomyslalam sobie o was(w prawdzie nie ejstesmy takie \"stare\"jak one:P) ale z checia bym waszabrala do knajpy na pyszne jedzonko i ddddduzzoooo piwka...ale byl by ubaw:)moze uda nam sie na nastepne wakacje:) A u mnie, jesli chodzi o sklep jest tragicznie...:(nie pisalam o tym wczesniej bo bylam wsciekla... ogolnie rzecz biorac chyba bede musiala rozwiazac spolke;/ bo przez moja pusta(w doslownym tym znaczeniu slowa)wspolniczke mamy skarbowke na glowie i ogolnie nie jest dobrze;/spieprzyla wszystkie papiery i takie tam....;/ duzo o tym gadac...;(jestem wsciekla i ogolnie codziennie nerwy....i modle sie tylko by rozejsc sie z nia i przejac sklep...ale ani ona ani ja nie odstapimy;/ i nie wiem co dalej bedzie.... ogolnie nie jest kolorowo...;( ale coz...zobaczymy co dalej... zmykam sprzatac bo nic nie zrobie:P Buziaczki dziewczyny dla Was....i niech reszta pisze:) bo widze ,ze aktywnie to rumianek , ja i mufra sie udzielaja:P ostatnio nawet Nala:D:D:D Nalunia- jak ja Ci zazdroszcze tego sylwka:* ja pewnie w domku bede siedziec:( ciesze sie ze i Tobie z R sie uklada, a na D idzie lód:)chyba to samo co u mnie:D moze w koncu bedziemy szczesliwe:) buzkaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalalalaaaaaaaaaaa mam bilety do Polski :D i szczerze mowiac nie wiem czy sie cieszyc czy nie bo nie wiem czy wytrzymam 20 dni z rodzinka :P Anielko pierdol babe i zrob wszystko zeby postawic na swoim. wierze w Ciebie :) a jak babsztyl nie ustapi to ja juz jej w grudniu przemowie do rozumu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko wspolczuje skarbowki:O moja mama miala problemy z urzedem skarbowym orzez ksiegowego ktory nie oddawal potrzebnych deklaracji:O ludzie sa naprawde nieodpowiedzialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam dziewczyny..;) jak na razie to sie troszku poukladało, ten babsztyl jak ja nazalyscie:D hehe dobre:P juz pozalatila wszystkie formalnosci, wczoraj kase fiskalna nam zakladali;/ jeszcze mnie powazna rozmowa z ta .....piii.....czeka...wiec jej nagadam:D a jak na razie jest ok, powoli sie uklada:) z M tez nie jest zle....spotykamy sie dosc czesto.:)wczoraj sie gdzies bawil z kumplem, a ja z moja przyjaciolka chodzilysmy po pubach:D i tez fajnie bylo:) normalnie nawet za duzo browarkow bylo:P ale jakos kaca nie mam:P Rano mamusia mnie obudzila...juz bylam na cmentarzu , a teraz zmykam robić gołąbki:) buzzzzzzzzzzzziaaaaaaaaaa:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×