Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

czesc:) bombastyczna🌼milo Cie \"widziec\":) niedawno wrocilam od kumpeli,tlumaczylam jej ekonomie,troche poplotkowalysmy sobie:)a teraz czekam na mojego mena,ma wpasc na chwilke:)a wieczorem jedziemy na pizze i do znajomego:) wczoraj bylam u kolwzanki zrobic sobie paznokcie,ale chyba pojde do niej zeby zrobila mi zele...mialam robic odrazu,ale nigdy nie mialam i nie wiem czy sie zdecydowac... a świeta minęly szybko,za szybko....:( za godzinke przyjedzie do mnie kumpela i bede jej tlumaczyc matme,masakra:oale czego nie robi sie dla znajomych...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:D U mnie oki święta były za krótkie nic nie zrobiłam do szkoły obijałam się ze łooooooooo :P a teraz sylwester jedziemy jutro do krakowa na rynek i akademiki:) mam nadzieję ze bedzie fajna impreza:) a Wy gdzie sie wybieracie? Anusia oj to w takim razie teraz zycze Ci wszystkiego NAJ przyjmij spoznione zyczenia😍 Bombastyczna dobrze ze wrociłas:) Bajbajka oj mata podziwiam Cię ze ją rozumiesz ja niestety nic a nic z maty nie pamiętam i nie wiem... Mufra a co się stało? 😍 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 👄👄Juz teraz zycze wszystkim udanego,szampańskiego Sylwestra,oraz aby nowy 2008 Rok byl stokroc lepszy od tego co odchodzi:D tylko za mocno się nie śpic w tego sylwestra:Dżeby coś pamietać...:D 🌼🌼 👄👄 mufra🌼co się stało? Nala🌼ja idę na sale z moim mezczyzna i ze znajomymi:Dmiejmy nadzieje,ze będziemy się świetnie bawić...👄👄 a matma,hmmm....poweidzmy ,że jestem na bieżąco,wiec duzo pamiętam,w sumie nie byla taka zla...:) 🌼🌼 👄👄 jadę zaraz z Misiem do Ślesina po kumpela,ktora też idzie z nami na Sylwka:)poźniej szybkie szykowanie się,makijaż,jakas fryzurka...itd.i od 20.00imprezka....oj będzie się działo:D jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, juz nic... zycze Wam wszystkim udanego sylwestra a sama ide sie ogarniac bo zanim to zrobie i dotre na zadupie mojej przyjaciolki to troche sie zejdzie :) do zobaczenia w nowym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę Wam wszystkiego NAJLEPSIEJSZEGO!!! 👄 Ja chyba za często ostatnio imprezuję. Naprawdę - jeszcze NIGDY w życiu nie miałam tylu imprez pod rząd :P A w sobotę jak się uśmiałam.. myślałam, że znam swojego a jak się okazało - z TEJ strony jeszcze go nie znałam :D po małej popijawce trafiliśmy ze znajomymi na discotecę - na którą T wcale nie chciał iść a jak przyszło co do czego to z opadniętą koparą patrzyłam co on wydziwia :P często chodziliśmy na imprezy itp ale jeszcze TAK nigdy nie było :D dawno się tak nie uśmiałam i ogólnie super :) A sylwek.. przez ostatnie 3 latka chodziliśmy na zorganizowane imprezy a dziś mamy kameralnie u mnie.. ale i tak się boję :P Życzę udaaaanej zabawy Kochane.. i od razu chcę zdjęcia :) 👄 Ja też w końcu się zbiorę ze swoimi :) Mufruś łepetynka do góry.. 🌼 Babajka szcunek z tą matmą - ja po maturze mam uczulenie :P Nalka ale super masz.. hehe a z Krakowa niedaleko do Zakopca :D Jak mi się marzy 😭 😭 Jak ja za Wami T Ę S K N I Ł A M !!! ❤️ ❤️ ❤️ Idę się pięknić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby od Sylwestra cały rok był extra. By marzenia się spełniały, by pieniądze kieszeń Twą wypychały. A uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. wszystkiego najlepszego dziewczynki🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojezu... normalnie los masakros... :D :D :D a jak Wy po sylwestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się wygnieciona, wymieta i wydeptana przez ludzi na krakowskim rynku ale warto było:D:D Byłam pod scena małe to wszędzie wlezie:P:P:Pi były zajebiaszcze fiwerki:P SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszlam sama siebie i po tym jak wczoraj spalam cale 3,5h dzis odsypialam sylwestra przez 15 godzin :D tak, spanie to moje najwieksze hobby :D rumianku wspolczuje - gdybym ja miala dzis byc w pracy do 20 to bym chyba umarla :O trzymaj sie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I jak Dziewuszki się czujecie w nowym roku?? Ja jestem przerażona bo kolejny krzyżyk na karku :P:P 😭 Dziś dopiero zebrałam się, żeby ruszyć cosik na studia.. i dopiero zdałam sobie sprawę, że tak zawalona robotą to jeszcze nie byłam i już czuję desperację 😭 Muszę pisać i kuć.. i pisać.. 😭 Ja chcę jeszcze leniuchować 😭 Nie wiem kiedy minęły mi Święta.. sylwek.. nie zdążyłam się połapać a tu znów.. Grrrrrrrrrrrr Idę bo tylko zrzędzę :o ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna🌼ja tez dopiero dzisiaj zabrałam sie za cosik z nauki,i mam tyle materialu do nauki,ze glowa mala:(nie wiem jak ja dam rade,jeszcze nad glowa wisi mi ten wyjazd do Bulgarii... ide jesc....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babajka łączę się z Tobą w bólu kucia 👄 Bułgaria.. miałam Cię wcześniej Kochana spytać jak Ty to zrobiłaś????????? Tzn od czego trzeba zacząć (bo czytałam to co pisałaś o rozmowie itp) Czy to zależy od uczelni? Ja też chce!! Ja dalej studiuję moją filologię angielską i ze wszystkiem super daję sobie radę poza jednym najważniejszym - mam blokadę mówienia 😭 Boję się mówić.. wiem co i jak powiedzieć ale się boję.. to głupie ale wiem, ze jeśli nie wyjadę i nie poznam języka od "środka" to nici z mojego angielskiego i przyszłości tłumacza.. a moja debilna szkoła nawet nie ma pojęcia co to wymiana międzynarodowa 😭 Chciałabym chociaż na wakacje spróbować ale nie wiem co robić, gdzie szukać.. od czego zacząć.. ech :( Babajuś dobrze, że korzystasz.. to świetne doświadczenie i w ogóle.. świat jest przepiękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna🌼u nas to jest program Erassmus-Socrates(slyszalaś o tym?)niedawno byl nabor,wiec tak dla sprawdzenia zlozylam wypelniony formularz i poszlam na rozmowe.Balam sie,bo moj angielski jest przecietny(na studiach cofa sie:o)bylam na liscie rezerwowych,a ze laska zrezygnowala,to ja wskoczylam na jej miejsce:Dtak wiem powinnam sie cieszyc,ale ja sie bardziej boje i matrwie tym:(dobrze wiedziec,ze studiujesz filologie,wykorzystam to :phehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam full nauki...... nie wiem czy zauwazylyscie, ale jakos w Nowym Roku wszyscy jakos są wkurzeni, maja złe humorki:( Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Farciaro :D Słyszałam słyszałam i z pół godz temu dorwałam babkę z mojego dziekanatu na gg i wypytałam o socratesa.. no i nawet mogą mnie zgłosić o ile będę miała dobrą średnią.. tylko tu może być problem bo w tym roku mam taki za*****ol, że hej. W tamtym roku miałam 4,5 a w tym nie wiem czy na 4 mi się uda :( Grrrrrrrr mam dość.. A do tego ciągnę 2 kierunek gdzie też mam zaległe zaliczenie i nie wiem co z tym zrobić bo od pewnego momentu wszystko mi się pokrywa 😭 Kurcze Babajuś a Ty już wiesz gdzie będziesz mieszkać, co tam będziesz robić i w ogóle?? Ale nie jedziesz tam sama z Polski co?? Kurcze aaaaaaaale Ci zazdroszczę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie uda mi się z tym to myślałam jakoś na własną rękę.. tylko nie mam za bardzo do kogo a nie stać mnie na wczasy w Anglii np i pasowałoby pracować.. a z drugiej strony to boję się wyjeżdżać.. umarłabym z tęsknoty chyba :) eh jakie to wszystko complicated 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ ja tez jestem zawalona nauka a siedze na gg i pisze z moja kuzzynka z niemiec zamiast sie zabrac za ksiazki:/ ech nie chce mi sie, w dodtaku mialam dzisiaj remanent w sklepie i liczylysmy wsyztsko bite 7 godzin, moj kregoslup wysiada, nie wiem gdzie mam nogi wlozyc:/ wypompowana jestem ale widze ze topik ruszyl, cieszy mnie to bardzo, ja jestem na biezaco ale nie mam czasem sil napisac, pamietam o was serduszka👄 a ty giga moze napisalabys co tam u ciebie?? a nie pojawilas sie i zniknelas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja protestuje!!!!!!! moje wiadomosci sie nie pojawiaja:( czas sie uczyc dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś Biedulko.. odpoczywaj Niunia 👄 a poza tym.. nauka i wykształcenie cholernie ważne.. ale czasem warto darować sobie troszkę.. bo są rzeczy jeszcze ważniejsze :) Fitness na kafe trzeba silnej woli :P A tak serio 👄 Muszę Wam to wkleić: - Powiedz mi jak mnie kochasz. - Powiem. - Więc? - Kocham cie w słońcu. I przy blasku świec. Kocham cię w kapeluszu i w berecie. W wielkim wietrze na szosie, i na koncercie. W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach. I gdy śpisz. I gdy pracujesz skupiona. I gdy jajko roztłukujesz ładnie - nawet wtedy, gdy ci łyżka spadnie. W taksówce. I w samochodzie. Bez wyjątku. I na końcu ulicy. I na początku. I gdy włosy grzebieniem rozdzielisz. W niebezpieczeństwie. I na karuzeli. W morzu. W górach. W kaloszach. I boso. Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą. I wiosną, kiedy jaskółka przylata. - A latem jak mnie kochasz? - Jak treść lata. - A jesienią, gdy chmurki i humorki? - Nawet wtedy, gdy gubisz parasolki. - A gdy zima posrebrzy ramy okien? - Zimą kocham cię jak wesoły ogień. Blisko przy twoim sercu. Koło niego. A za oknami śnieg. Wrony na śniegu. Śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeetam, mi humor dopisuje w nowym roku :D jutro jade na zakupy niezbedne do anglii (tak, tak, o wedlinie i pomyslach na obiad mowa :D) a pojutrze Zurych a popojutrze juz w domu :D uffff, musze Wam powiedziec, ze ciezko bylo. generalnie srednio raz dziennie klelam w duszy na rodzicow i powtarzalam \'ja chce do anglii\' :O wiec juz wiem, ze wyprowadzka i zmiana wszystkiego byla najlepsza decyzja w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mufra co za nastrój :D Kochana nigdy nie ma tego złego.. zawsze to jakieś doświadczenia i w ogóle.. aż mi się humorek poprawił przez Ciebie :) No i teraz z bojowym nastawieniem zmierzam do mojej drugiej szkoły zorientować się co się tam w ogóle dzieje :P Miłego dnia 👄 Ps. Mam dzisiaj księdza po kolędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×