Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

owieczko przeciez my tu wsyztskie czekamy na ciebie:P ja wlasnie wstalam z lozka, mufra biore z ciebie przyklad:P po powrocie z pracy pierwsze co robie to ide spac, chce juz wiosne:D ciezki miesioac mnie czeka, na jeden egzamin kobita nam ala 76 zagadnien:/ powalilo ich, jeszcze 2 tygodnie tej praktyki, papierow do wypelniania mamy mnostwo, ta moja szkola to chyba jakas chora jest:P ide cos zjesc bo moj zoladek sie domaga :) buuuziam was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)od jakiegos czasu niesmialo zapuszczam zurawia na wasz topik;)i szczerze mowiac jestem pod wrazeniem waszej przyjazni on-line:), przyjmiecie zblakana duszyczke do swojego grona??:)jakies pozytywne fluidy u was fruwaja:),generalnie rocznikowo chyba sie kwalifikuje-rocznik 85 sie klania;), napisze cos wiecej, o ile przygarnicie mnie pod swoje skrzydla:Dtymczasem pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko🌼przestan bredzic!!!WRACAJ i to SZYBKO!!!czekamy na Ciebie:D bombastyczna🌼 rumianek🌼my na zaliczenie mamy ponad 80 zagadnien-na srode:oaz strach sie bac!! Naris🌼witamy i zapraszamy:)napisz cos o sobie moj kumpela z mieszkania tez jedzie na wymiane:):):)jak sie ciesze:Dale ona jedzie do Turcji:) buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś 👄 może założymy klub popierniczonych szkół?? Moja też się nadaje :P a nawet obydwie :classic_cool: :P Ja też mam deprechę - te 2 następne m-ce to będzie M A S A K R A (czyt. ręka noga mózg na ścianie :P) Proponuję założyć klub wzajemnej adoracji i wciskania kitów (np. będzie dobrze, damy radę itp.) :P tzn mi np pomaga regularne poużalanie się nad sobą :P:P (chyba coś o tym wiecie ;)) Naris -> WELCOME to uor bombasticus topicus :D Lepiej trafić nie mogłaś :D Rocznikowo też ;) Witaj w naszej wspaniałej społeczności (tak wiem - skromna jestem - ale naprawdę Dziewczyny są.. ehh ❤️) Zresztą wytrzymujemy ze sobą już 2 prawie lata :D Ja mam na imię Kasia 🖐️ Bardzo mi miło 🌼 :) Nie będę przedstawiać reszty Dziewczyn, bo się nadąsają, że odbieram im tą przyjemność :) Jeszcze raz WITAM :) I lecę się ubrać bo siedzę w ręczniku czekając na swego Księciunia :P Ps. Owca.. swoją drogą.. nie tylko Ty tu jesteś wyrodną czarną Owcą ;) :D (mam na myśli siebie :D OCZYWIŚCIE :D) BUZIAM 👄 Miłego wieczorka 👄 Ja NAPEWNO będę się UCZYĆ :P:P A w ten weekend \"tylko\" 4 kolosy i 4 innego typu zaliczenia + jeszcze 1 (3) esej w zestawie :o Ale odkładam myślenie do jutra :P Uciekam ❤️ Ps2. DZIĘKUJĘ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bombastyczna🌼myslalam ze o mnie zapomniałas:paha przy okzaji ja tez sie dowiedziałam jak masz na imie:phihi:D moja uczelnie tez jest rabnieta,delikatnie mowiac:o Naris🌼a ja jestem Basia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czolem:)milo, ze zostalam powiedzmy przeglosowana na ,,tak,,:Dbo jakis glos na ,,nie,,byl??nie przypominam sobie, bo wy wszystkie wydajecie sie byc baaardzo sympatyczne babeczki i pewnie takie jestescie, az tak db was nie znam , ale miejmy nadzieje poznam:)wybaczcie jesli literki mi sie poprzestawiaja bo wlasnie zjadlam sobie pyszna kolacyjke w towarzystwie mego taty i walnelismy sobie po kieliszeczku:), ale, ze leb mam mocny wiec jeszcze mniej wiecej wiem co pisze, ale w gwoli wyjasnienia do klubu AA nie naleze;)to tylko maly spedzik rodzinny sklonil mnie do wypycia kilku glebszych:)a teraz kilka slow o mnie:) Mam na imie Marta, jak juz wiecie 22 latka mam, studiuje wieczorowo pedagogike, mieszkam i pracuje w Bialymstoku, moja praca do najciezszych nie nalezy- a mianowicie pracuje w drogerii w centrum handlowym a dokladnie w Carrefourze, oprocz tego jestem szczesliwie (mam nadzieje z wzajemnoscia) zakochana i niebawem zareczona;)z moim kochanym M.mieszkamy od niedawna razem i jakos nam sie wiedzie:)na poczatek to chyba tyle, jesli chcecie cos jeszcze wiedziec sluze odpowiedzia:)spedzam dzis samotnie wieczor gdyz moje kochanie wybylo na sped samych kumpli w towarzystwie kart i pewnie piwa albo jakiegos innego trunku, a ze nie zamierzam zarzucac z tego powodu focha, to walnelam sobie kielicha z wlasnym tatusiem i familia:), tylko, ze jutro niestety rano zrywam sie do roboty, tak wiec koniec juz tego wpedzania sie w alkoholizm;)zycze wam dziewczynki milego wieczorku i stosunkowo udanej nocki- tym, ktore sa zajete, a tym ktore nie sa kolorowych snooooff i niech wam sie przysni ksiaze na bialym koniu;)buziaki i do juterka papapapa:)dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moze byc. taka frekwencja w ciagu mojej jednej, krotkiej nieobecnosci? rumianku z tym wstawaniem to nie tak. bo ja wczoraj CALY dzien spedzilam w lozku :P wstalam tylko wiac prysznic rano a dalsze wstawanie to bylo po jedzenie albo do lazienki :P dziewczyny starsznie Wam wspolczuje tych sesji, egzaminow i prac do napisania. z perspektywy zeszlego roku dokladnie wiem o co chodzi i jakie to parszywe cholerstwo :O ale dacie rade. innego wyjscia nie macie. i wstydu mi tu nie robic :P owczus no co Ty. jeszcze sie pytasz czy mozesz wrocic na wlosny topik? hmmm. wlascwie nie mozesz. MUSISZ i kropka. :P Naris serdecznie zapraszamy. ja jestem Kasia. w ogole tu wiekszosc Kaś i Ań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siedzialam z ta otwarta strona zeby cos napisac z pol godziny az mi sie nagle nad moim wpisem post Naris objawil :P wow, Naris jestem w glebokim podziwie. chyba zadna z nas nigdy na powitanie nie napisala az tyle :) wiec jesli chodzi o mnie to jak juz napisalam mam na imie Kasia, mam 20 lat, 3 meisiace i 20 dni co odlicza dla mnie suwaczek.pl :P i jestem tutaj najmlodsza. pochodze spod Warszawy ale obecnie mieszkam i studiuje prawo w Anglii i od wczoraj poszukuje pracy :) to tyle tytulem wstepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):)):) Ja mam na imie Ania:).... ehh dziewczyny, cos ciezko jest przylozyc sie do nauki, ale dzis sie dowiedzialam ze egz ktory mialam miec jutro mam dopiero 3 lutego:D:P a tak poza tym, dalej sama:P i nic sie nie zmienia, bede miala natchnienie napisze wiecej i poczytam WAS A TYMCZASEM ZMYKAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja się dołaczam do dziewczyn co za głupoty wypisalaś czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami 😍 Wracaj do nas:):):) Oj dziewczyny kochane tak czytam Was i ech ja tez mam mase nauki i roboty...Mufra zazdroszcze tego leniuchowania...ale byle do niedzieli bo u nas z okazji grania Orkiestry jest IRA :D no a potem jade do Zakopanego:P oczywiście narobie ogromnieeeeeee dużo zdjęc i obdaruję Was nimi możecie byc tego pewne;) Ech wiecie co uważajcie prosze jak bedziecie przechodzic przez ulice...moja kuzynke potracił jakis idiota gdy przechodziła na pasach i biedna na szczescie ma tylko złamana noge chociaz i tak to bol jak nie wiem...a do tego tamten dziad gada ze ona mu sama weszła tak ooo pod auto jasne zrobila sobie spacer po pasach...ech ludzie to sa....ale uwazajcie...😍 Naris witaj serdecznie:):) ja tez ten rocznik;) starośc nie radośc:P:D:D jestem Magda i bardzo miło mi Cię poznac:) zostań z nami:):) oki ide spac tak mysle pasowałoby...nie dawno pojechal R ode mnie tak jak Ty Bombuś naładowanie akumualtorow z misiem :) Spijcie słodko😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala!!!Normalnie jade do Ciebie:)jejku, Ira...a Ty nic nie mówisz...:P Kurcze gdybym nie miała szkoły....ehh....pojechałabym :D a tak:(:(:(:((:( zazdroszcze Ci:* No oczywiscie porobisz zdjecia i ladnie wyslesz Aneczce:D czekam:P i pobaw sie za mnie, a ja posiedze w szkole;/ buzka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anielko ja tak polowałam na koncert IRY a tu moja wioska się postarała:D:D postaram się wziąc aparat i coś zrobic jak sie tam dostane bo to jest w malym domu kultury...ale wepchne sie małe wszedzie wlezie:P szkoda ze masz szkołe byłaby okazja do spotkania;) hehehe:D a teraz ide do lekarza po tabletki:P całuski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jak pieknie świeci słonce poczułam wiosne:P rozebrałam choinke i w ogole zrobiłam pokoj bardziej wiosenny bez atrybotow swiatecznych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 dziś pierwszy kolos.. 😭 Skarbek u mnie był i jesten tragicznie niewyspana :P już mam dość nauki.. ale dość tych nudów :) Cieszę się, że nareszcie mam co poczytać :D Miałam nadzieję, że jednak dziś będzie coś, co poprawi mi humorek.. i jest :D Lecę jeszcze trochę podziobać.. Po weekendzie zapiszę Was na śmierć bo dziś to tylko zrzędzenie mi wychodzi :o :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to moj kolega mawia: zimno jak w dupie u eskimosa :O wieje, pada i w ogole brrrrrr :O a ja jak na zlosc dzis po miescie latalam a teraz siedze w lozku przykryta czym sie da i pije herbate bo czuje nadchodzace cholerstwo zwane grypa :O no ale kilka herbatek, zapobiegawczy rutinoscorbinek i polopirynka na noc i ma byc dobrze. a jak nie to w przyszlym tygodniu i tak nie mam nic lepszego do roboty jak siedznie w lozku i leniuchowanie :P a tak powaznie to z jednej strony juz bym mogla isc na zajecia albo do jakiejs pracy (ale kiedy znajde kogos, kto bedzie chcial mnie zatrudnic to nie mam pojecia :O ) ale jak sobie pomysle, ze oznacza to wstawanie o nieludzkich porach (czyli 7.00-8.00) to mi sie odechciewa :P ok, koniec marudzenia :P wracam do herbatki i ksiazki. w ogole to wczoraj skonczylam czytac \'diabel ubiera sie u prady\' i obejzalam po raz drugi film pod tym samym tytulem i \'spustoszenie\' (swja droga sama zalamalam sie po tym ostatnim co ja ogladam :p) a dzis zaczynam \'portier nosi garnitur od Gabbany\'. to tak jesli chodzi o moje ambitne lektury :P 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie poprostu NIEMOŻLIWEEEEEEEEEE ja nieadanzam was czytac:P:P ale super bo z tego co pamietam to na topiku byl przestuj a ty widze nowe \"TWARZE\" NARISSS witamy bardzo serdecznie ja jestm Owca a potocznie zwią mnie Ania i tez jestem rocznik 85 :). Słyne na tym topiku z przestawiana literek i juz nawet niemusze za to przepraszac bo poprostu tak mam i juz :P .Jestem szczęsliwa męzatka od 7 miesiecy , studuje w chwili obecnej zarzadzanie tzn . robie magistra :P aczkoliwek przyłaczam sie do dziewczyn ( UCZELNIE SĄ POPIER....) I nieweim czy tego magistra zrobie :P ale to juz inna bajka =====> WIĘC WITAJ U NAS i pisz jak najwięej( byle bym nadarzyla czytac:) Laski tez mi sie tak niechce uczyc ze niemacie pojecia a jeszcze mam w niedzile kolosa tzn juz 2 po 1 oblalam :P ale czytajac was poprostu garne sie od nauki niemacie pojecia jak wy na mnie wplywacie z ta nauka i jestem bardzo wam wdzieczna :) niepislam za dużo bo w pracy niemam zabrdzo jak wieci kieropwnik chodzi i nonh stpo mi wymysla zadnia a w domu moge napisac tylko jak wyrwe laptopa z rak mojego meżczyzny:) ale wiecie ze o was mysle :) Moze sie i powtarzam ale zgubilam gdzies swoj kajet z waszymi urodzinami jesli mozna by bylo sporzadzic mi taka liste na nowo , albo tu na kafe albo wyslac mi na miela co :):):) wiecie ze bede BRDO WDZIECZNA ❤️ a wogole nieweim czy poruwszalysie tu temat tego portalu NASZA KLASA co o nim myslice jestesie tam zalogowane?? bo ja jestem i mam nawet Rumiankia w znajomych nooooooo :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra a fjan ta 2 kisazka bo ja wole zdecynowanie czytac ksiazki niz sie uczyc :P moze by tez sobie ja poczytala :) Bomus a jak twoj kolos?? ba po co ja sie pytam pewnie 5555555555555555555555555555555555555555 murowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde przestawiam te literki noooo :P NARIS nawet niepijac ani jednego kieliszka :) więc jestes usprawiedliwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czolem:) dzieki dziewczynki za mile przyjecie, ktore jeszcze bardziej utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze trafilam na wlasciwy topik tj ciagle czuje te fruwajace pozytywne fluidy u was:Dpostaram sie zapamietac info o was jak najszybciej:)widze, ze poruszylyscie temat sesji zaliczen egzaminow, prac semstralnych i innych dupereli tego typu-wspolczuje serdecznie i bije poklony bo borykam sie z tym samym problemem;)moja uczelnia jest po prostu zjawiskowa pod wzgledem glupoty beznadziejnej organizacji i braku pomocy znikad w stosunku do studenta...gdyby nie fakt ze juz blizej niz dalej konca, to rzucilabym w cholere ta pseudouczelnie, jednak teraz tak troszke nie halo rezygnowac na 4 roku...nie pozostaje mi wiec nic innego jak zyczyc wam i sobie cierpliwosci cierpliwowsci i jeszcze raz cierpliwosci, zacisniecia zebow i uknczenia uczelni jesli nie dla pozniejszej pracy w wyuczonym zawodzie to chociaz dla samego papierka zawsze moze sie przydac:) bombastyczna-->gratuluje przyjecia do pracy!!!zdolniacha z Ciebie, z autopsji wiem jak cholernie ciezko znalezc prace;/...nie zlicze na ilu rozmowach bylam szczerzylam zeby w usmiechu odpowiadalam na setki pytan, a prace i tak dostalam przez przypadek, tym bardziej ciesze sie, ze udalo Ci sie dostac te prace:) znikam dziewczyny postaram sie pisac jak najczesciej i byc na biezaco z waszymi postami, choc czasami po szkole i pracy padam na pyszczek, a jeszcze wypadaloby nie zaniedbac mego misia i troche sie poprzytulac;)was mam nadzieje rowniez nie zaniedbam chociaz pojawilam sie znikad to mysle, ze zakotwicze tu na dluzej:)buziaki milego wieczoru trzymajcie sie cieplo papapapapa:)/Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. owieczko dzis z oczami jak pieciozlotowki czytalam swego wczorajszego posta pisanego pod wplywem % z nadzieja, ze nic glupiego nie napisalam, ale na szczescie udalo mi sie nie pogubic literek itp;)chociaz ja tez czesto przestawiam litery co wynika z faktu, ze zamiast rzucac okiem mniej wiecej w trakcie pisania posta co tam produkuje, to skupiam sie na klawiaturze,a moja wrodzona niecierpliwosc kaze mi od razu nacisnac ,,wyslij wypowiedz,, bez zadnej korekty moich wypocin, ale nie ma sie co tym przejmowac, da sie rozszyfrowac nawet najgorsze hieroglifki:)buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie pozdro i elo. rozmawialam z matka i zarzucila mega focha za kilka slow prawdy. ten jebany konflikt pokolen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owczuś tak czytam tego \'portiera\' i stwierdzam, ze nawet fajny. taki lekki, idealny na odstresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki:) Naris witamy na pokladzie:) ja mam na imie Ania, rocznik 86 i tez studiuje pedagogike:) ale zaocznie, bardzo sie cieszymy ze nasze grono sie powiekszylo:) padam dziewczyny, od 5 jestem na nogach, najpierw praca potem szkola a potem poszlam z kolezankami na piwo:) teraz siedze i na gg i pisze z moja kuzynka z niemiec, bo sie juz nie umie doczekac mojego przyjazdu;) bombus ty chyba pytalas gdzie sie wybieram dokladniej, lece do dortmundu a moja kuzynka mieszka w iserlohn, to jest gdzies 40 km od lotniska poczytalam was ale nie wiem juz co kazdej napisac:P kocham was lobuziaki:P na szczescie mam w koncu wolny weekend to sie wyyyyyyspie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOCHANE:) zalatany dzien mialam dzisiaj:/ale jestem w domku z moim Misiem i juz lece do niego do lozka:) buziam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrna!! Przesadzacie Panny :D Zajrzałam, żeby poprawić sobie humorek i normalnie szok!! :D Cieszę się :D tylko nie zdążę Was teraz przeczytać :( Siedzę od 4 i piszę jeszcze jeden esej :o Na dzisiejsze kolosy i zaliczenia prawie nic nie umiem :( Chwilowo wszystko mnie przerasta i mam dość.. oby do poniedziałku.. Całuję mocno i życzę miłego dzionka.. przede mną dziś 12 godź katorg cielesno-psychiczno-duchowych 😭 Ja chcę do łóżeczka 😭 Wszystko nadrobię w poniedziałek ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×