Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

mufra🌼to super:)warto sie starac:)chociaz mi dzisiaj to sie odechcialo tego wyjazdu i wszystkiego:(jestem tak zmeczona dzisiajszym dniem ze masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FITNESS spoznione zyczonka ale ze szczerego serca❤️ wszystkiego najlepszego duzo zdrowka i slonka, spelnienia najskrytszych marzen👄👄👄 sorki dziewczynki ale nie wyrabiam z czasem, praca praktyka, jeszcze 2 egzaminy mam a nic jeszcze nie umiem:/ pamietam o was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi juz tylko jeden egzam zostal :P 2 mam ładnie zaliczone na 4 i 5....... z 2 czekam na wyniki..... i jeden przedemna, ale chyba nie pojde jutro pisca tylko za tydzien bo juz mam dosc jak na ten tydzien, dzien w dzien egzamy :0 odezwe sie za jakis czas ale przypomniam o sobie abyscie nie zapomnialy :P Nom Ruminku tak ewentualnie spoznione zyczonka tez mogą byc hehe :P Dzis sie znow nie wyspalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:P Ja tez juz tylko jeden egz i mam juz w sobote, a tylko raz przeczytalam notatki....ehhh pewnie znow jutro bede caly dzien siedziala nad nimi;/ buziaczki.... Fitness- no pieknie, tez bym chciala takie oceny miec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien na egzamin ide, a jutro zamist egzamu to na basenik i saune sie wybieram w ramach relaksu :P AA na wszystkie egzamy dzien przed sie uczylam lub sciagi robilam, ale juz 5 to za duzo!! Anielko bierz przyklad ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz przyznac sie po ile paczkow zjadlyscie :P osobiscie: 0 (czytaj: zero :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ( 1 ):) i to po 1 nad ranem jak wrocilam do domu:P i dzis na sniadanie 2:D ehhhh zmykam do pracy uczyc sie na psychologie:P jutro ostatni egzamin!!trzymajcie kciuki:D buzzzzzzziiiaczkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fitness NAJLEPSIEJSZEGO Kochana!! Duuużo wszystkiego czego pragniesz i w ogóle SZCZĘŚCIA.. i no.. Ty wiesz najlepiej :D I duuuuuuży buziak do tego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odsapnęłam troszkę na wsi.. ale za to nic a NIC nie umiem a jutro egz + zaliczenie i w pon egz w Wawie 😭 Olać to :P Kurcze jak też chcę wyjechać.. już kombinuję, alke znając moje szczęście to nic z tego nie wyjdzie :( A muszę coś wymyślić, bo za rok obrona a ja boję się mówić :(:( Padnę na zawał.. A z tym erasmusem to o co chodzi?? :P Dziewuszki naprawdę gratuluję zaliczonych egzaminejszów :D niedługo wszystkie będziemy opijać (mam nadzieję że je też :P) Babaja 🌼 Będzie dobrze.. Nala dżęks za słooooci zdjęcia :D tylko maaało jakoś ;) Dosyć tego dobrego.. idę pucować mieszkanko a później dziobu dziobu statystyka (totalnie nic nie KPW - co ja bym dała za tą 3 i święty spokój 😭) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja STATE mam zaliczoną na 4 :)) nie chwalac sie oczywiscie :P Jak chcesz to moge Ci potłumaczyc Bombka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaale jestem wqrwionaaaaaaaaaaaaaaaaa 😭 Fitness mnie zabija ta statystyka bo mam ją w pieprzonej różnicy programowej i nie ma ani zajęć ani nic skąd mogłabym to skumać. Mam jakieś notatki ale połowy nie mogę rozszyfrować i jakoś książkę w której jest wzór na wzorze :o A najlepsze, że od tego roku tej pieprzonej statystyki już wcale NIE MA 😡 Zastanawiam się, czy nie napisać podania.. bo u tej baby i tak nikt tego nie zaliczy - mogę co najwyżej wylecieć :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa do Anglii.. pisałaś tylko ja jak zwykle pokręciłam :o To kiedy Wy się teraz zobaczycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babajuś jesteśmy z Tobą i dla Ciebie ❤️ Sweet_ass 🖐️ :D Jadę do Miśka a jutro od niego do Wawy. Na samą myśl mnie mdli :o Trzymajcie się Dziołszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.................. Fitness- postanowilam wziasc przyklad z Ciebie:D i.....z pedagogiki mma 5:D z socjologii 4, 5 a teraz tylko psychologia zostala, i mysle , ze jak nie czytal i poszedl gosciu na ilosc to mzoe 4 bedzie bo napisalam prawie 4 strony:D hehe, wiec nie ejst tak zle....myslalam ze bedzie gorzej:) kurde wychodzi na to ze mam lepsze ocenki, nawet w liceum i gimnazjum takich nie mialam:P hehe...;] wiec teraz dziewczynki mamy wolne wiec prosze zjazd organizowacx a ja przyjezdzamD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spac to jeszcze dzis nie spalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka to trzeba bylo zostac ze mna :P przed 5 rano zadzwonilam do Mamy z tekstem \'wstalas?\' a biedaczka byla w szoku i nie wiedziala o co chodzi :P a spac poszlam w koncu o 6.15 czyli u Was byla 7.15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:) u mnie jakos leci...,bylam dzisiaj w urzedzie skarbowym, w banku,na malych zakupach:)kupilam sobie szlafrok,troche bielizny.ale na wieksze zakupy jade w sobote.w srode jade do Kalisza,pozalatwic wpisy,zaswiadczenie na praktyki,podpiac umowe,odebrac stypendium!wroce w piatek(bede spala pod kolderka bez poszewki,bo wszystko w domu mam:D) ogolnie smutno mi bez mojego Misia,nie moge sobie miejsca znalezc:omalo tez gadamy na gg,bo on nie ma swojego laptopa,korzysta z kolezanki,a nie chce za bardzi naduzywac uprzejmosci...wiem tylko ze byl sie zarejestrowac w dwoch urzedach,kupil angielska karte,ale jeszcze nie mozna dzwonic:oi to wsio:( nie mam jeszcze wiesci czy zdalam ten egzam z marketingu:okuźwa,babeczka miala mi podac w sobote i nic:/oszalec mozna! nadal nie wiem czy jakis Polak leci na wymiane do Svishtov,grrrr:o😭 bombastyczna👄 anielka🌼gratulacje kujoniku:p mufra🌼a mi sie sni cala noc jak moj Misiek macha do mnie z za bramki na lotnisku:( buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbaja trzymaj sie :) do kurwy jebanej nedzy! poniewaz moj jebany laptop jest tak zjebany, ze mu w srodku lata jakas czes, slysze jakies spiecia i juz kilka razy jebnol mnie pradem. no i dzwonie tam, gdzie go kupilam zeby mi go zabrali i oddali kase - nie moga. ok, zrozumialam. zadzwonilam do serwisu polskiego - nie moga go zabrac do naprawy bo jestem w anglii. w serwisie angielskim nie moga mi go zabrac bo kupilam go w polsce. zaraz komus jajca utne!!!!!!! generalnie oddalam sprawe Mamusce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×