Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Kochane zostałam przez Was pominięta :P:P:P przeczytałam wszystkie ale jej tyle tego ze zapomniałam co chciałam napisac wybaczcie😍 ale cieszę sie ze piszecie:):)i Owieczke widze🌻 wczoraj grałam do pierwszej w nocy u siostry R z jej męzem z R i jej szwagrem z zona w Makao :P:P ale było smiechu i zajełam trzecie miejsce bo gralismy na punkty:P ale fajnie było ;) Powiem Wam ze R mnie zaskoczył strasznie poszłam do lekarza wczoraj a ten przyejchał tam i kazał mi wsiasc wsiadłam i wywiozl mnie w takie miejsce ze jej bo wiosna sie zrobiła i trzeba isc sie dotlenic jak stwierdził:P:D było tak trzy stawy dookoła las a dookoła stawow sciezka aby pochodzic sobie:):) fajnie było:) Męzczyzni jednak zaskakuja czasami:D Miłego dnia moje słoneczka kochane rowniez zycze😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) sobota jest do dupy:(matka od wczoraj sie mnie czepia:oa dopiero wrocilam z Kalisza!!ze mi sie droga z Kalisza wydluzyla(bylam u mamy D.,robilam jej paznokcie na impreze)wiec juz cos jej nie pasowalo...ale jakos przeszedl ten piatek!a dzisiaj rano wstałam,zjadlam sniadanie i pojechalam z Miskiem do jego kuzyna pozyczyc kodeks spolek handlowych(potrzebuje do kola),ale tylko na 3godz.bo on ma egzamin,a moja mamuska(bratowa przyszla mi mowila)no tak wstala,najadla sie i pojechala,guwno ja obchodzi dom,pranie zostawiala zeby jej wyprac...i takl cala wiazanka!teraz wrocilam i tez cos tam marudzila,ale siedze w pokoju i nie slucham!zaraz D. po mnie przyjedzie i jade do niego na nocke,a=wiec jutro tez bede miala kazanie:(😭jak jestem w domu z Misiem to zle,jak u niego jestesmy jeszcze gorzej,bo mnie rodzice domka rozpijaaja,buhaha:Dnawet mamuska zwrocila uwage mojej tesciowej,i ta wczoraj o co chodzi mojej mamusce!kurwicy mozna dostac!ja po weekendzie w domu jestem bardziej zmeczona niz po tyg.czy dwoch zakuwania w kaliszu!!naprawde zwariuje w tym domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki:)wpadlam sie tylko przywitac, wiecej skrobne wieczorkiem, bo dzis zrobilam sobie z moim M. dzien lenia i oboje wylegujemy sie jeszcze w wyrku:D, potem na pewno wypadzik na WOŚP i wiecie co:D-mam ochote na szklaneczke pysznej goracej czekolady, wiec pewnie wybierzemy sie do pijalni Wedla:)a co raz sie zyje no nie??:Dmam nadzieje, ze u Was tez swieci takie piekne slonce jak w Bialymstoku:)milego dzionka dziewczyny buziaki przesylam i znikam:Dpapapapapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 👄 niedawno wrocilam od mojego Skarbusia,bo u niego nocowałam a dzisiaj za 3godz.jade do Kalisza,znowu.... jest mi smutno,bo zostawiam mojego Misia,a na dodatek on 2.02leci do Londynu i sie nie zobaczymy juz baaaardzo dlugo bo ja lece do Bulgarii,i nie wiem czy uda mi sie w miedzyczasie przyleciec do Polski wiec jest mi smutno a w ogole mialam sie wczoraj uczyc u Miska(rodzice pojechali na impreze,chata prawie wolna;p),a sie okazalo,ze jego brat wzial wolne i przywiozl swoe jutinka i jej gosci(jejj rodzinke,kuzynka czy cos)i d**a z mojej nauki prawie nic nie zrobilam:/a jutro kolo z prawa buuuu....bedzie ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O dzis dokladnie o 12:40 moja Mamuska wyrwala mnie ze snu :O jak mozna tak brutalnie postepowac? :P bajbajko kiedy lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra🌼jeszcze nadal nie wiem:/szukam jakiegos taniego biletu,ala sa taak drogie,ze masakra:opewni cos miedzy 15a17.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszki ale mialam dzisiaja pechowy dzien:/ moj brat mial wypadek samochodowy i malo tego jechala z nim nasza siostra ktora jest w 5 miesiacu ciazy, na szczescie nic im sie nie stalo, ale dzisiaj sie wszysyc strachu najedlismy, teraz czekamy na gosci bo moj brat z moim tata maja urodziny, tzn moj brat ma dzisiaj a tata jutro;) ja juz mam bilet na samolot do niemiec:) za miesiac wreszcie mam moj upragniony urlop i ferie;) buuuuuziam was i dziekuje za zaproszenia na nasza klase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,wlasnie kto jast na naszaej klasie,odzywac sie odo mnie!! rumianek🌼dobrze ze wszystko oki! bombastyczna🌼 zakuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam moje KOCHANE :D 👄 Jakiś dobry tydzień zaczął mi się w piątek.. wszystkie zaliczenia do przodu (same 4 i 5 :P), widzę się codziennie z T.. i jakoś tak.. dobrze :) Mam jeszcze kucia bo za 2 tyg mam epicenrtum ale.. dobrze :P :D Hi hi ja też jestem w mojej-klasie :D Fajna sprawa.. znalazłam nawet moją klasę z podstawówki :D Babajuś 🌼 nie dołuj się.. zawsze tak jest jak człowiek kuje ale w końcu jakoś.. będzie dobrze 👄 Idę się ogarnąć bo jeszcze w lenie się w piżamkach :P UWIELBIAM WAS 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę, przed sesją a tu taki tłum:D no siuper:P Fajnuśno, tyle że ja nie mam zcasu by was poczytac...;/ musze zakuwac z komunikacji...bo bedzie ciezko jak sie nie naucze;/ i prace msuze pisac, a materialow brak;( dzis byla tylko jedna ksiazka w czytelni:( ehh.... zmykam...buziaczki...i pamietam o was:*:*:*::*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombus i mnie też ;) a ja Anusię:D Anielko trzymaj sie i cała reszta zakuwających też 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, nooo.... nie wiem jak Wy ale ja dzis jeszcze nie spalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś tłok :P A ja jak się obijałam tak się obijam :P Kupiłam sobie właśnie wyyyypasiooony płaszczyk (taki krótki zimowy) za 90 zł (wcześniej kosztował prawie 300 :P) i mam rogala (zaczerpnięte ze sloganu Anusssi ;)) Do tego zaraz jadę do swojego boskiego Księciunia :D:D:D Jaki piękny dzień :P:P Buziam mocno i ostrzegam, że jak wrócę to muszę mieć chociaż 2 posty do przeczytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×