Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

a, w ogole to stawilam dzis czola kolejnym, po jechowych, ludziom, ktorzy chcieli mi orzyniesc swiatlo nawrocenia na dobra droge. tylko teraz sie zastanawiam kto bedzie nastepny. muzulmanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Bajbajko- gratuluje, oby tak dalej:)wlasnie teraz ja musze wziasc sie za socjologie, juz w sobote zerowka i chce zaliczyc, by ponzije nie miec dwoch egz na koniec:) Mufra- kochana, nie daj sie...sama masz przekoanna, i chyba nie trzeba Cie sprowadzac na dobra droge:P bombastyczna- kochana, w marcu jade do Bretanii jakos 28, oczywisxie ze aparat wezme, wiec zdjatka wam przesle,,,widzisz, gdyby nie tance, w ogole nie wyobrazalabym sobie ze takie Panstwa istnieja:P a co do tego tam byc:) ciesze sie, ze choc tu mam mozliwosc by zobaczc co sie dzieje ze granicami naszego Panstwa:) zycze wszystkim energii i duzo cierpliwosci na sesji, mam nadzieje ze ja przetrwam:) Nala ale Ci zazdroszcze trzymaj sie mycha i milej zabawy zycze, oczywsicie przy wysylaniu zdjec nie zapomnij o mnie;p Fitness👄 cio tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki za mnie:) dzis mam wyniki z pracy i kolo z socjologii....kurde no nier wiem, praktycznie sie nie uczylam, nawet notatek nie przeczytalam wszytskich;/ co za len ze mnie...:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka🌼dzieki bardzo:)racja byle do przodu,ale jestem niezadowolona:(trzymam kciuki-kciukam:D za tydz.moj men wylatuje:(wczoraj caly wieczor ryczalam z tego powodu😭ale jakos damy rade,musimy! srda,czwartek,piatek egzaminy:otrzy dni pod rzad,masssssssssakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi glupio bo tu od nauki az huczy a ja od wczoraj od ok 15 do dzis do przez 5 rano ogladalam z bratem kig i jego dziewczyna wszystkie 6 epizodow Star Wars :P ale łeeeeeeee, w poniedzialek na 9 na zajecia mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaliczyłam:D i socjologie i komunikacje (tylko na 3)nie jestem zbytnio dumna z tego, ale coz wazne ze do przodu:)i tak byly nerwy;/ Bajbajko- widzisz, u mnie lenistwo górą:)jakbym miala wiece motywacji pewnei mialabym same 4 i 5:P ale u mnie tyego brak:) dziewczyny , a ja mam tylko jeden juz egzamin z psychologii juz w sobote, wiec caly tydzi zakuwam:)p.s- pewnie bedzie tak, ze dwa dni wczesniej zaczne:P buziaczki i powodzenia:* Mufra- nie jestem lepsza, wczoraj bylam u kunmpla i ogladalismy filmy do 5 nad ranem:)w sumie wczesniej sie skonczyly, bo gdzie po drodze film mi sie urwal:P ale super:D dzis nawet nie spalam, chyba godzinke, nie oplacalo mi sie zasypiac bo o 8 juz wyjezdzalam:D buziaczzzzzzzzzzzkkkkkkkiiiii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s- z socjologii, bede miala wynik dopiero w nastepny weekned:)ale juz wiem ze zaliczone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko - zdolna dziewczynka :) jutro na 9 na zajecia :O łeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na chwilkę :) GRATULEJĘ wszystkich zaliczeń 🌼 :D Mufra Ty leniu :P jak ja Ci zazdroszczę 😭 Ja już nie wyrabiam psychicznie. Kombinuję, przekładam a i tak średnio to wychodzi a do tego jestem przemęczona i wyglądam jak zombie 😭 Ale angielski mam z bani.. właśnie wróciłam z lit. angielskiej :o uffff ciężko było ale nie mam żadnej 3 w indeksie (z opisowej mam 5 :D:D:D) :D:D:D za to na admin. jeszcze 5 egz mi zostało (3 mam już za sobą) i to JAKIE 😭 Porażka w tym roku 😭 zaliczenia, 10000 prac, egzaminów.. i do tego wszystko mi się pokrywało 😭 Ale już lepiej.. Dlatego też jadę na wieś do Dziadziów moich wspaniałych się zrelaskować nad statystyką :o:o (Babajka 👄 a masz jakiś konkretny rodzaj statystyki? bo ja mam admin. i cholernie się boję bo podobno baba jest przykra i zdaję ten egz w Wawie :() i do Królewicza mojego bo ta moja Oka już mnie dobija.. a bieganie po polach i wieczór z lubym przy kominku zawsze pomaga :D :D Ale przynudzam :o Odezwę się pod koniec tygodnia.. Jak ja mam dość...... Całuję Was mocno 👄 i cieszę się z Waszych sukcesów, które baaaaardzo mnie motywują do działania :) Nala a Tyyyyyyyyyy?? Jeszcze w Zakopcu???? Ehh 😭 Uciekam się pakować bo nie zdążę na automobil :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala🌼dzieki za foteczki sa suuuuper:)jak ja Tobie zazdroszcze... anielka🌼 gratuluje,zdolna z Ciebie dziewczynka:) mufra🌼 bombastyczna🌼Ty zdolnacho:)ja juz mam troje:owlasnie ze statystyki,zle ciesze sie ze zaliczona:)to najwazniejsze!ja mam statystyke opisowa a ja dzisiaj juz bylam zalatwiac sprawy zwiazane z wyjazdem-konto walutowe,bylam u gina.po tabsy(musiala mi tansze przepisac,bo z kasa bym nie wyrobila:o),jeszcze musze bilet zarezerwowac,jade jednak autokarem(taniej!!!!),truno ze dluuuuzej,ale ... moj Mis w sobote leci do Anglii:(w ogole nie mamy dla siebie czasu:(tylko weekend spedzilismy razem:)on dzisiaj do pracy,wiec nie przyjedzie,jutro sie zobaczymy,a w srode jade juz na uczelnie i bede do piatku😭 a teraz siedam do kasiazek i....zakuwam:( pozdrawiam serdecznie i sle buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny widze, ze neizle sobie radzicie:)ja niestety nie zaczelam te studia dobrze, mam jak na razie dwie 3 :) Bajbajko- chyba nie doczytalam....gdzie jedziesz;>?? Bombastyczna- Ciebie to kochana podziwiam, dwa kierunki i takie oceny zdolna dziewczynka, wiec trzymam kciuki za reszte:) Nala- a gdzie dla mnie foteczki;>?? Dziewczyny mi zostala psychologia i koniec:)ale oczywiscie dalej nie chce mi sie uczyc;/ale dam rade:D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro przeczytam coscie tu natworzyly a dzis chce sie tylko pochwalic. otoz zapisalam sie na Introduction to IT :D program modulu: jak obslugiwac emaila, worda, excela i accessa :D program jutrzejszych dwugodzinnych zajec obejmuje: introduction to windows i using e-mail. pierdolne jutro ze szczescia i nadmiaru nowych informacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka- wow, no to super, zawsze chcialam jechac na taka wyniane, ale u mnie slabo z jezykami:) Mufra- super, z checia zapiasalbym sie na jakis kurs, ale brak mi czasu😭 Fitness!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochana sto lat sto lat, niech zyje zyje nam....jeszcze raz jeszcze raz niech zyje zyje nam, niech zyje nam......a kto? Fitness Słońce, duzo radosci, milości szczescia i pomyslnosci:) Kazdego dnia usmiechu na twarzy i niech kazdy nastepny dzien bedzie lepszy od poprzedniego:) zdrowka, bo ono najwazniejsze:D spelnienia marzen....trzeba osiagac to co sie chce:* oraz oczywiscie zdania wszystkich egzaminow.... a teraz.....idziemy na jednego, a teraz idziemy za zdrowie Moni pic:D 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 buziaczkiiiiiiiii szkoda, ze nie mozemy razem wszytskie tu swietowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101 dalmatynczykow, 1001 upojnych nocy, 1001 drobiazgów, 100% pewności, 7 wspaniałych, 4 pancernych, 2 setek i zakaski, strzału w 10 oraz 1000000 buziaków w dniu Twojego święta Fitness życzy Nala:) 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat!!!! 100 lat!!!! i jeszcze duzo usmiechu, zeby kazdy dzien byl piekniejszy od poprzedniego, ksiecia z bajki, palacu krolewny, braku zlego smoka, udanej sesji i jeszcze raz 100 lat Fitness 👄 aneilko z ta informatyka to byl zart, ze sie chwale bo to strasznie banalne jest a dzis myslalysmy, ze umrzemy z nudow i ze smiechu az w rezultacie wygonil nas z zajec alam przeciwpozarowy :P bajbajko Ty i moj wspollokator zainspirowaliscie mnie do zainteresowania sie erasmusem. no i okazalo sie, ze moge jechac na pol roku do jednego kraju, na rok do jednego albo na pol do jednego i na drugie pol do drugiego kraju :D to teraz moge porozwazac czy chce jechac i gdzie (do wyboru: austria, wlochy, niemcy, francja, belgia, czechy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat Życzę Ci abyś każdego dnia znalazła chwilę czasu dla siebie, abyś wyszła sobie naprzeciw, abyś zajrzała do swojej duszy i abyś umiała zachować dystans pomiędzy swymi czynami i pragnieniami. Życzę Ci abyś odczuła granice Twojej pewności siebie, abyś odnalazła w ciszy swoje myśli i marzenia, a w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia. W otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×