Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

siedze sama w moim malym domku i juz zrobilam wszystko co mozliwe od zmywania naczyn obieranie ziemniakow poprzez pranie wieszanie itd... terza wyszlo slonce ziemniaki mi sie prawie rozgotowaly bo zasluchalam sie w romantiko piosenke i jestem szczesliwa dobra gupieje juz do reszty bombusiu musisz nam opowiedziec gdzie ty sie podziewalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powkurzam was: a ja mam dzisiaj wolne ha ha ha BANK HOLIDAY w anglii dzien wolny od pracy zedne swieto po prostu ot tak ha ha ha siedze w domu nie [pracuje spalam dzis...u sasiada...bez podtekstow oczywiscie psia krew fajnie bylo on na podlodze ja na lozku filmy ogladalismy i gralismy w samochodziki na kompie w chinczyka (cholera patrzcie maja ta gre w indiach kto by pomyslal) i w szachy zasnelam kolo 2 obiudzilam sie o 11 dostalam indyjskiej herbaty z mlekiem cukrem i jakimis przyprawami (>>????) dobre bylo:-) przynajmniej nie byklam sama naprawdewiem ze to tylko podswiadomosc ale mysle o tym duhu w m0oim domu calym pustym i zimnym i tak jakos mi bbbrrrrr nakrezyczcie na mnie ze po co ja tam spalam chyba nie powinnam co? jeny dziewuszki ile sie u was dzieje BOMBA WELCOME WYRODNA CORO zaraz musze wziac za nozyczki i obciac wloski anielko ale fajkni tance ludowe ja jak sie odstalam na UAM w pznaniu to tez miaolam isc tanczyc w Lanach ale w efekcie wyszlo to z angilia co wyszlo i teraz tancuje w birmingham urban fusion (wspolczesny polaczony z hip hopem i afrykanskimi tancami)a co rty kobietko porabiasz?studiujesz pracujesz? rumianku juz klece wysylam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju giga ty wyrosniesz na zdrowa wariatke:-P ale tkich tez na swiecie trzeba sloneczko:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kig to ze spalas u niego nic zdroznego bo bardziej mi to wygladalo na kumpelskie spotkanko ale co z tym twoim kotem kurde nie uwazasz ze to troche wobec niego nie fer albo sobie wyjasnicie co jest miedzy wami albo juz nie wiem ja tez coraz bardziej skracam wlosy moim marzeniem jest na lyso ale oczywiscie misiek powiedzial stanowcze nie ale ja oczywiscie to zrobie to tylko kwestia czasu a z reszta on bedzie na morzu wiec jak wroci juz mi odrosna czekam tylko az pojde na studia i ciach ciach:) kig zastanow sie czy kot czy nie kot i czy to ma dalej sens eh nie ma co na sile ciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś jak fajnie się czyta o Twoim szczęściu:) Zwariowana wariatka z Ciebie oczywiście w baaardzo pozytywnym sensie:)te fotki co wysłałaś sa cudowne :) byłaś w fantastycznym miejscu:) KIg ja nie będę krzyczeć obiecuję. Wiesz co to miłe że fajnie spędziłaś ten czas ale właśnie wyjaśnicie sobie w końcu to z Kotem bo tak jak Ty tu piszesz o tym wszystkim to naprawdę mam nadzieję, że Cię nie uraże ale ten WAsz związek jest w jakimś letargu, że tak to nazwę. Pogadaj z nim raz jeszcze i przemyśl co czujesz w końcu najważniejsze jest to abyś to Ty była szczęsliwa:) A własnie Kot kiedyś powiedział Ci, żebyś zdecydowała i jakw róci to mieliście pogadać czy coś i co wyszło z tego? Przepraszam za to, że tak wypytuję 😍 BOMBASTYCZNA nareszcie!!! Jejku jak dobrze że się odezwałaś. Co tam? Opowiadaj nam tu wszystko:) A dla nieobecnych wielkie serduszko😍 a ja niedawno wstałam dopiero bo musiałam odespać wszystko. Wyślę Wam zdjęcia pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga jakie pchała jak tylko masz ochotę to serdecznie zapraszamy🌻będzie nam bardzo miło Cię poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale nieweim kiedy znikne bo moja ukraina sie sama wylacza i juz sie niechce zaloczyc ostanioi wylaczyla sie 2 dni temtu i dopiero teraz sie zaloczya wiec z gory przepraszam ze mnie niebylo Gigusia i nalusia ciesze sie ze wam sie wszystko ulozylo ze wasze wypady sie udalo i ze wogole jestescie SZCZESLIWEEEEEEEEEEEEEEEEEEE rumianku to jeszcze polowa drogi przec toba wiec ucz sie ucz bo egzamin ma byc zdany za 1 razem :) Bomba ty zyjeszzzzzzz hihi nieprzejmuj sie ja niejestem lepsza tez zniakm:P no ale nienatk dlugo jak ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga witamy witamy i zapraszamy tu niema czy jestesmy zrzyte czy nie kazego przyjmiemy:) nasza ostatna zobycza jest Anielka ze sie tak wyraze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze tak po trochu bo sie boje o moja ukraine a jak sie juz dorwalam to che wam wszystko opisac a nie a wiec mam kupe roboty jak zwylke:P bo niby mam wolne ale musze chodzic do pracy bo jest u nas taka jedna co sie leci w huja za przeproszeniem i nieprzychodzi do pracy i oczysiwc ja musze isc na zastepstwo ..tak bylo przez caly wekend -czy jak sie to pisze:P dzis milam na rano a potem soptkalm sie z moim kochniem bo niebylo go tez przez caly wekned bo byl na maratonie ..i teraz poszedl wypoczac a ja sie wzielam za pisanie do was ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no ale oczywiscie jak ja jestem to niema zadnej NORMALKA i pewnie jak sobie zraz pojde to wszystkie sie pojawia...:P:P:P:P:P:P::P Rumianku a jak tam z papierosmi u ciebie bo z tego co pamietam to na pocztaki naszego topiku mowilas a raczej pisalas:P ze sie kryjesz..i co dalej tak..zy juz wogole przestalas???? laski dzieki za odpowiedz w sparawie dj podnioslyscie mnie troche na duchu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile bym musila jeszcze tak sobie pisac sama do siebie zeby byla juz nastepna strona?????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jka wiadac nieduzo:P pewnie zraz pojde do lozka bo ostatnio lubie czytac w lozku chyba moj organizm wie ze zbliza sie juz jesnien bo ciagnie mnie do lozka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki:)p ja spadm ide sobie troche poleniuchowac na lozeczku:P:P jak co to dojuztra bo ide tez na rano cmokkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejejejej wiem dzioewczyny jestem beznadziejnas (CZESC KINGA ZOSTAN Z NAMI!!!!) ja wiem Giga ja wiem ze [powinnam ale ja mowie i jakby o sciane tyle sie ode mnie oczekuje ze nie wiem po 2latach to juz chyba powinnam z nim dzieci miec on juz mysli ze to na cale zycie to mialo byc na cale zycie ale raczej nie jest chyba nie wiem juz co robic nie jestem szczesliwa a chce i zalozmy ze zerwe z nim znajde sobie innego po kolejnych latachh znow bede chciala jakies zmiany w moim zyciu facet nie bedzie chcial wiec znow go rzuce Kot juz znalazl swoje miejsce na zmiemi a mnie coagle nosi nie moge znow go prosic zeby rzucal wszystko to jest dopiero ni9e fair plote bzdury jak mu mowie ze spedzam czas z jeyem to sie smieje po prostu glupkowato o jenyyyy AAAGGHGGGGGGRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko to sobie pogadalas sama ze soba:) z moim paleniem to jest tak ze jak mam kryzys to pale a jak jest ok to nie mysle, ale jak cos to sie kryje, w domu nikt nie wie i sie nie dowie:P postanowilam sobie ze od dzisiaj jestem na diecie i jestem strasznie glodna:( hmmm musze przynajmniej na jakis czas pozbyc sie zlodyczy bo to mnie zabija giga ciesze sie ze jestes happy, kig ja tu nie jestem specjalista od zwiazkow ale chyba powinnas z tym twoim kotem pogadac, u mnie dalej konserwuja nadajniki i mi net chodzi tak ze dajcie spokoj, adres kafe musze 10 razy wpisywac zeby sie wgralo, na szczescie gg dziala wiec w razie mojej nieobecnosci pisac mi na gg wazne informacje:classic_cool: ja wlasnie wrocilam z pracy i ide na tv i sie wykapac i wszytsko razem, a co najwazniejsze musze omijac slodycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka29
czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wkurza mnie juz ten komputer, od rana probuje wejsc i mi zaden adres nie wchodzi!!!! bombus jak tam?? masz kaca??:classic_cool: owieczko zycze spokojnego dnia w pracy, reszta chyba jeszcze spi:) ja wlasnie zrobilam porzadek z moimi ciuchami i pare wyrzucilam, wiec troszke mi sie miejsca zwolnilo:) milusiego dnia❤️ bombus czekamy na twoje gg, ja ci chyba juz wyslalam moje, sprawdz sobie poczte, buziaki sloneczka moje🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Owieczko a TY co sobie latka dodajesz, juz bys chciala..;p Kinga- witamy w naszym gronie, tak owieczka niezle to nazwala jest nowa, znaczy juz zaklimatyzowana....;)ale jest fajnie....wiec pisz ile chcesz tylko duzo...;p bysmy mialyu co czytac...;;p kig- to Tobie dobrze z tancami, ciagle mozesz sie rozwijac, a ja mieszkam w malej miescinie i tu taki zastoj mi towarzyszy....;( ale moja grupa jaka jest taka jest, ale zaproszenia za granice dostajemy...:D teraz od 14-17 jedziemy do Niemiec....wlasnie sie dowiedzialam ze od czwartku mamy proby...;)jest!!!!1juz sie nie moge doczekac...;) gigusia- jak ja sie ciesze ze Ci sie dobrze uklada./...ciagle to przezywamm...:) bombastyczna- Ty niedobra, jak moglas nam to zrobic....my sie zamartwialysmy!!!!a ty takie zarty z nas robisz...;>???nie no zartuje, dawaj laska opowiadaj jak najwiecej co sie dzialo i oczywiscie nadrabiaj nas czytaniem,...;D No i tyle jak narazie.....aha do wszystkich napisalam, ale o sobie nic....hmmmm....jak zwykle, o wszystkich pamietam tylko nie o sobie...;/ a u mnie....bardzo duzo sie wydarzylo....ogolnie problemy, problemy, problemy....;/ mamy probglem rodzinny z najstarszym bratem, mianowicie bierze rozwod, tyle ze bratowa nie chce polubownie, tylko wojne!!!jest napuszczana przez mame...a najbardziej mi szkoda Oli....(bratanica)ktora wszystko obserwuje...:(no i takie tam.,...nie bede sie rozdrabniac...;)ogolnie metlik w glowie..;( z P dobrze, caly czas sie stara by bylo dobrze, a ja sie z nim kloce...;/chyba zla jestem dla niego..:(ehh.....wczoraj z przyczyn problem rodzinnych(brat)widzielismy sie na godzine....i zdazylam sie pogniewac....ale ja niedobra jestem reny...;( dobra niewazne milego dzionka zycze wam dziewczynki...:)a ja tu jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Bombuś ja też nie mam Twojego gg....jak tam kac ? mam nadzieję, że nie dokucza Ci za bardzo:) Owieczko ale wczoraj powalczyłaś z tą stroną:P a w tej pracy to długo jeszcze będziesz, znaczy się pracować? I jak tam sukienka ślubna? Rumianku ja tez niby jestem na diecie ale ech nie wychodzi mi ona za bardzo....a z tym netem biedactwo ale wiem co to znaczy niestety.... a masz już może ustalony termin egzminu na prawko? Anielko mam nadzieję, że wszystko się jakos u Ciebie wyprostuje🌻 rozwód wiadomo przykra sprawa ale wiesz jak by mieli tak tkwić w takim małżeństwie gdzie się nie układa to też nie jest dobre....Trzymaj sie miśku🌻 Kochana Kig nie myśl tak , ze za parę lat znowu bedziesz nieszczęsliwa. A może właśnie trafisz na takiego z ktorym będziesz chciała do końca życia być? Nigdy nic nie wiadomo. pamiętaj, że najważniejsze jest to, żebyś Ty była szczęśliwa. Pomyśl napisałaś, że Kot znalazł sowje miejsce Ty nie i co całe życie się będziesz męczyć i mieć poczucie że coś Cie ominęło? Zastanów się Kochanie jak Cię nie namawiam do zerwania ale pomyśl w końcu w ten sposób, żeby to Tobie było dobrze, oczywiście mając na uwadze partnera ale to Ty muisz być szczęsliwa. Mam nadzieję, że sie ułozy wszystko🌻 Ech Giguś jak ja Ci zazdroszcze tego szczęscia:D Żartuję bardzo się z niego cieszę:) coś mi sie obiło, że chcesz ściąc włoski? jak? Dla Anussski ogromne serce😍 mam nadzieję, że nie zapomniałam o nikim:) a u mnie jakoś leci. Dzwonił do mnie D i tak gadaliśmy chyba z 15 minut i było baaardzo miło;) ech ale wraca dopiero pod koniec pazdziernika:( Dobra ja zmykam do ksiązki:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje dziewczynki nie wiem co napisac kochane jestescie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×