Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

gigusia nic sie nie stalo, poprostu ja padlam wczoraj...;( mieszkacie od siebie 40 km, to w sumie niewiele, ale zawsze to jakas odleglosc....wiem jak wplywa na zwiazek odlegliosc, moj pracowal we Francji, widzielismy sie co miesiac na 4 dni, raz tydzien....i powiem szczerze, ze pod koniec ostatniego jego wyjazdu juz bylam na skraju wytrzymalosci(ale zabrzmialo), ale juz myslalam ze to nie ma sensu...jednak byl to ostatni jego wyjazd...teraz jestesmy razem, i czasami mysle ze fajnie by bylo, gdybyu jeszcze wyjechal na miesiac..;p.... porozmawiaj z nim i powiedz ze troszku meczy Cie ta odleglosc i pomyslcie o tym jak wybrnac z tej sytacji, moze czestsze spotkania...albo poprostu zrob mu niespodzianke i pojedz do niego...;) mam nadzieje ze wasz problem znajdzie pozytywne rozwiazanie.... A co do studiow, to bedzie maly problem, bo tak naprawde wtedy w ogole nie bedziecie sie praktycznie widywac...ale z kazdej sytuacji znajdziesz wyjscie..;) powodzenia, a jak bedziesz chciala popisac, to pisz...masz nawet maila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anielico 👄 wiesz co powoli mi przechodzi dzisiaj juz stanowczo lepiej po prostu mialam kryzys to sie zdarza:D ale juz dobrze i nadal zyje optymistyczna mysla ze wszystko sie ulozy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia- to się ciesze i tak trzymaj...na pewno będzie wszytsko w porządku...;)3 mam kciuki za wasz związek, z resztą za wszystkie zwiazki:D p.s- ja też miewam takie kryzysy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje sloneczka wlasnie wrocilam z pracy i ffrrrun od razu do kompa bo wczoraj nic nie pisalam (kot przyszedl to nie mozna by bo by mi przez ramie zagladal same rozumiecie..:-) ) no Gigusiu ja tez sie musze po mordce wychlastac i wziac z ciebie przyklad ale z tego co widze masz takie same mysli jak ja: praca widywanie sie dosc rzadko i totalna rozbierznosc ostatnimi czasy. Wiecie co tu naet nie chpdzi o takie romansoanie z sasiadem. Dobrze ze sie pojawil bo dzieki temu ( a pewnie ty Gigusiu dzieki Kubie) wszystko zaczyna do mnie DOCIERAC. Mysli ktorych wczesniej nie dopuszczalam uczucia. Zaczynam myslec chyb bardziej realnie wczraj probowalam rozmawiac z kotem ale jakby mnie nie sluchal wogiole. wiec w akcie desperacji chcialam mu to poetycko wyjasnic na zasadzie nitki: jak sie spotkalismy mielismy nitke bez niczego zawiazalismy na tej niteczce przez dwa lata bardzo silny supel ktorego nie mozna rozwiazac co najwyej mozna rowalic niteczke. Jak>?probujac ta cholerna nitke przeciagnac przez oczko nitki. Na sile. Rozerwac a tego nie chce po co na sile skoro mozna zostawic supelek alenie ciagnac?powiedzialam mu ze tak sie czuje ale on jakby nie wierzyl spytal czy chce mu powiedziec ze juz go nie kocham. A ja napewno co do niego czuje tylko nie wiem co....eeehhhh Anusko Gratuluje kochanie medycyny!i po co sie cholero tak schizowalas?:) co do pacjetki to w szpitalu zrobili jej rendgen klatki ale przeciez raka nie zawsze widac na tym lekarz wysylaml ja na ultra cos tam (dzwieki doslowne tlumaczenie z angielskiego)ale oni ja odslylali mowiac ze nic jej nie jest Aniolku fajnie ze jestes! inteligentna dzieweczka z ciebie widze :-) oj dzieweczki dzieweczki jak dobrze ze wszystkie jestescie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigus no nie wiem nei znam sie natym jeszcze....to ta pacjentka zyje czy nie??bo piszesz ze ja wysyla na usg przypuszczam??wrrrrrr oby wszystko bylo dobrze bo nei rozumie mw jakim sensie ja teraz \"stracials\"?? bardzo podoba mi sie ten supel o ktorym psizesz...rewelacja zaraz bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigus no i nie wiem na czym wam tam stanelo ale psziez ze ten sasiad byl ci potrzebny zeby ZROZUMIEC moze to i dobrze??czasami sobie mysle ze dobrze by bylo zeby czlowiek tego nie potrzebowal....no ale zycie to zycie roznie bywa...a Ty gigus biedactwo pomeczycie sie przez studa ale pomysl ze warto!!dla tego co bedzie po studiach !!warto przeczekac 5lat czy ile tam zeby byc z osoba ktora sie tak kocha do konca zycia prawda??tylko trzeba byc twardym...ja jestem miekka i meczylam bym sie niesamowice dlatego robilam wszytko ebybsmy byli w tym samym miescie i sie udalo, a jak bysmy nie mogi byc to bym sobie zyly wyprula i poszlabym na wieczorowe do innego maista....(ponad 100tys zł za 6lat studiow) na szczescie jestem na dziennych witek tez i dzis kupilam posciel sliczna na wyprzedazy za 70zl:p ale was nie smuce tym..bo wiem ze wam ciezko bo ja sobie tego nie potrafie wyobrazic..ale to zalezy tylko i wylacznie od was, kochacie sie to dacie rade napewno, NAPEWNO BOMBASTYCZNA GDZIE JESTESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? GDZIE JEST B O M B A S T Y C Z N A BBB OOOO MMM BBBB AAAA SSSS TTTT CCCCZZZZZ NNNN AAAA ??????????????????????????????????????????????????????????????? CO TY SOBIE SLONCE MYSLISZ ZE NAS ZOSTAWISZ NA DLUZEJ NIZ 3DNI BEZ WIESCI O SOBIE??? B O M B A S T Y C Z N A MASZ SIE ODEZWAC!!!!!!!!!!!!!!!!ALE TO JUZ NO anielko sloenczko ciesze sie ze sie wam uklada no i sle ci moje zdjatka:) dostalam twoje masz sliczne wlosy i całaś sliczna!!😘 naluis???a tys sie nam zgubila!! rumianeczkek dojechal i nie mzoe znalesc neta:P w nemczech sa kafeje na kazdym rogu ale cotam ciesz sie myszka:* owieczka udaje ze pracuje.. no no zostalysmy prawie same:p a ja dzis bylam w bielsku musialam zrobic zakupy w avonie i kupialm ta posciel potem poszlam z siostra na pilates a potem pojechalysmy do ginekologa i potem do mcdonaldu i potem jestem tu i jutro jade do rzeszowa z moja s iostra jej facetem i z moim witekiem na 3dni i bede w nedz wieczorem ale sie odezwe do was w pon i zycze wam sloneczka abysce nie zrobily zadnych gwaltownych ruchow (giguska i kig) nooo jeszcze jutro rano tu bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie sie uspokoilam i nie robie gwaltownych ruchow jak to napisala anussska planujemy teraz kolejny wyjazd zeby podreperowac nasz zwiazek kurde tego nam baaaaaaardzo teraz potrzeba dzieki dziewczyny za wsparcie 🌻anielka wielkie buzi:) 🌻kig fantastyczna filozofia z ta nitka wiem co przezywasz ale sprobuj zrobic wszystko zeby ratowac wasz zwiazek a jesli stwierdzisz ze zrobials wszystko i nic to nie dalo rozerwij supel bo innej rady nie widze my teraz z miskiem robimy wszystko zeby na nowo siebie scalic ale jezeli stwierdze ze to nieuchronie jednak zbliza sie do konca dam spokoj bedzie duzo lez i wole o tym teraz nie myslec ze tak sie stanie nie wogole narazie tego nie dopuszczam do mysli ale zawsze jakas alternatywa jest... troche to wszystko przerazajace 🌻anussska tak sie ciesze twoim szczesciem. ja tez nie jestem twarada ale nie mialam innej alternatywy na nawigacje nie pojde :) a jak ona na to nie pojdzie to go tylko unieszczesliwie eh.. mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i te 5 lat studiow jeszcze nas do siebie zbliza a wlasnie gdzie bombastyczna i rumianek moze w niemczech odcieli internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia bardzo nie podoba mi sie to co piszesz....po co sobie tak zycie utrudniac??jakimis decyzjami o rozstaniu...przeciez ty go kochasz!!!!!!kohasz go jak nikt inny!!!!! ja nie wiem co ty to wyrabiasz wies sie kobieto potknij i uderz w glowke:p (zartuje!!!!!!!!) i zmadrzej...niech ci do tej kochanej lepetynki dojdzie ze jak cierpiec to wspolnie jak zmagac sie z problemami to wspolnie jak walczyc o milosc to wspolnie!!pomysl jakie cierpienie bys mu sprawila mowiac ze si za bardzo meczysz??????jak to meczysz jak kochasz itd...nie mysl tylko o sobie a le tez o nim ze on tez kocha i czuje ...GABI prosze Cie nie wyspisuj a co gorsza nie mysl tak jak to tu psizesz!PROSZE CIEEE no i jeszcze raz Gabusko modrutka przewaznie - wyrzyj sie tu ale niech Miahcl nie wiem co ty tu wypisujesz, wyrzyj sie i zapomnij niech ci ulzy popatrz co napisalas i pomysl sobie \"ale bylam glupia ze tak chcialam zrobic, bo ku***w imie czego!!??\" no ufffffffffffffffffffff juz Ci gabi lepiej?bo mi lepiej...mam nadzieje ze sobie to wlozysz gleboko w serce! kig jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze nie spujnosc w moim tekscie, ale jak Ci lepiej gabi o pisz sobie tu tak dowoli ale po tym jak napsizesz i przeczytasz to napisz ze zrozumialas swoj blad i ten wpis sluzyl ci jako wyrzycie sie :)!! zyczie sił sloneczka w zmaganiu sie z zyciem codziennym zagladne jeszcze przed wyjazdem tj przed 14 :) i chce widziec dodatkowo bombastyczna i naluske bo one cos kombinuja;) owieczka tez by mogla pokazac ze zyje..no i rumianek...anielka gabi i kig zyja a reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszma ze malo pisze ale naprwde niemam kiedy bo mam teraz ja remont w domu i juz mnie cos trafi wczoraj chodzilam za lustrem do lazenki 4 godziny a potem musilam isc dp pracy na 2 godziny zastapic kolezanke , potem wrcoilam do domu to musailam poptrzac i potem poszlam na swoja zmiane z tego co wylapaplam to anielka wysla zdjecia ja tez chceeeeeeeee zapomnilas o mnie😭 smutno mi wiec czekam meil jest tam gdzie powinien czyli w nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusska ja udeje ze pracuje takkk o ty :P:P:P:P a masz po dupsku za kare:P:P ide sie myc bo mi sie nudzi z/w a moze ktoras mi potowarzyszy prz porannej kawie:)????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ukraina znowu odmawia posluszenstwa 😭 ide sie prysznicowac i ide do biblioteki oddac ksiazki bo i tak kare zaplace to czolem laski ps.anielka czekam na meila ze zdjeciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka :p a chcesz moje zdjecia??:p ja wrocilam z zakupkow kupialm sobie sprzety do pielegnacji w rosmanie (t co bylo w promocji) i siostra mi kupila taki sliczny kuferek za 12.99:)taki slodzutki:D gigusia jests??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska dzieki kochanie wiem ze to moze denerwujace co pisze ale ja probuje sie tu wyrzyc ja wcale nie chce z nim konczyc za bardzo go kocham wiem ze to wszystko przezyjemy razem i wogole po prostu czasem sa takie zwatpienia. znamy sie dwa lata dwa lata burzliwej znajomosci i pol roku burzliwego zwiazku to normalne ze przyszedl kryzys ale wiem ze jakos go przezwyciezymy dzieki anussska👄 owieczko biedna zapracowana ❤️trzymaj sie mala i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffff giguska tos mi teras troche bol usmierzyla.... no wyrzywaj sie slonce ile chcesz ale pisz ze sie z nim nie rozstaniesz bo mam ochote wskoczyc w neta i do ciebie wyserfowac wiesz??no to sie ciesze zes madra dziewucha :) sloneczka zegnam sie z wami na 3dni ...jade za 5min moze:) ciesze sie bardzo jak bede miala netka to was ZNAJDEEEE CHYBA ZGARNE OD WAS NUMERY GG KIEYS I KOMOREK BO JAK WAS NEI MA TO SIE NORMALNIE MARTWIE!!!!! BOMBASTYCZNA NALUS RUMIANECZEK JEST USPRAWIEDLIWIONY NO I OWIECZKA JUZ TEZ:) no i buzka kig i anielka:* doszly zdjecia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Rumianek czemu usprawiedliwiony?ja dalej nie milm czasu porzadnie zagladnoc kto co i dlaczego Anussko baw sie dobrze sloneczko ja zaraz tez lece do pracy ide na noc dzis do Kota to mnie nie bedzie do jutra popoludniu nmie wiem co to bedziemy robic przez ta noc (heh jak to brzmi) dobrze sloneczka moje odezwe sie jutro kolo 4 yyyy tzn waszej 5 szlag mnie trafia chce do polski na swieta na dlugo a bilety juz lkosztuja 200funtow ggggrrr nic pomykam kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusska jaske ze chce coz to za pytanie:) szkoda ze jedziesz ale jestecmy z toba a co do nuemrwo gg czy komurek to ja jestem za juz dawno to zaproponwalam ale jakos obilo sie to bez ech moze na poczatek numery gg:) np.w meilu zeby niebylo ze na forum:) co wy na to??? ja tez wlanie wrcoilam z zakupow ale kupilam sobie tylko makaron CALEONI czy jak sie to tam pisze i bede robila takie nadziewane rureczki bo wynalazlam przepis w gazecie:) ale teraz ide sie legnac wiec nieweim czy przed praca wejde jeszcze na neta tak ze pamietam o was i milego dnia zycze GIGUSIAAAAAAA ty madra dziewucha jestes a w kazdym zwiazku jest chwila zwatpienie aczolwiek idzie ja przetrzymac w takim zwiazku jak wasz tak ze wiem ze bedzie dobrze bo \"miłośc nieunosci sie pychą, nieunosci sie gniewem,wszytsko znosi, we wszytskim pokłada nadzieje , wszystko przetrzyma\" tak ze ..... BEDZIE DOBRZE KOCHNIE MY JESTESMY Z TOBA dla reszty buzkaaaaaaaaaaaaaaa ps.Anielka ja dalej czekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:D Nie mogłam sie odezwać bo moj gruchocik odmówił mi posłuszeństwa i padł sobie na bodajże dzień, potem gdy przyszedł facet do niego coś się stało z netem i dopiero teraz łaskawie odżył:Dale póki co jest więc jest dobrze;) Kochane nie przeczytałam Was na razie tak dokładnie przepraszam ale za niedługo mam pociąg do Katowic i muszę się jeszcze wyrobic ale jak wroce to obiecuję sie odezwać😍 Doczytałam tylko, że Kig wymyśliłaś bardzo fajną hm poradę z tą nitką wiesz naprawdę kurde i masz rację. A powiedz mi w końcu na czym stanęło z Kotem bo napisałaś , że on Ci sie zapytał o uczucia, dobrze, że na razie nie zerwałaś z nim, daj sobie czasu może problem sam się jakoś rozwiąże i los podpowie Ci co wybrać. Jeśli coś pokręciłam przepraszam😍 Gigusiu oj widzę, że Tobie też po głowie chodzą grzeszne myśli. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie zrobisz nic głupiego bo Misiek Cię bardzo kocha, a że jest rozłąka to może być właśnie sprawdzian dla Waszych uczuć nie można sie tak poddawać od razu musi być dobrze i nie myśl już o tamtym😍 jeśli też coś pokręciłam to tez przepraszam. Anussska a Ty gdzieś nam uciekła na trzy dni aż?;) już tesknimy:) Owieczko ja jestem za tej Waszej propozycji w końcu już sie troche znamy więc poniekąd jakieś zaufanie jest;) nie ma sprawy jak wrocę to Wam prześlę gadu:) Anielko bardzo mądra z Ciebie kobieta i bardzo sie cieszę, ze tak dobrze jest między Tobą a Twoim Skarbem:) Kochane a u mnie znowu burza, tym razem pokłociłam sie z moim byłym. BYliśmy razem na imprezie troche wypiliśmy i w drodze do domu a wracaliśmy razem bo mieszkamy koło siebie rozpętała się prawdziwa burza z piorunami o wszystko wręcz....teraz to myślę, że to było takie wybuchnięcie takie wyrzucenie ostatnich żalów do siebie tylko po co to teraz mi zle z tym i smutno:( Oki lecę pod prysznic bo nie zdązę:) Uwielbiam Was i proszę wybaczcie mi tą mała niedyspozycję😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho witajcie kobietki no owieczko racja racja cicho i glucho naaokolo nie wiem czemu... Co do gg no hmmm chetnie podam kobietki nawet dobrze bo skasowalam sobie cala liste kontaktow i jakos pusto ten moj komunikatorek wyglada :-) moze sie zapelni bylam na noc u kota (bez skojarzen) a jednak mnie sluchAL sam stwierdzil ze wlurza go to juz ze zachowujemy sie jk dobra para kumpli a nie para (no nie sypiamy ze soba nie obsciskujemy w zasdzie gadamy i tyle)ze jesli zdecyduje ze nie ma sensu on to uszanuje ale i tak jestesmy przyjaciolmi i w naszej przyjazni to nic nie zmieni jak wroci z polski (jedzie 5go na 10 dni) to mam mu dac odpowiedz ale i tak od pazdziernika nawet jak sie rozstaniemy mieszkamy w tym samym domu tak jak ustalilismy w maju. Wariactwo?moze nie wiem co o tym myslec...nba koniec jak zwykle chcial sie kochac co zniszczylo caly mily efekt ale coz nikt nie jest idealny...:-P poza tym w pracy szybko dzien mi mial znowu szczepilismy dzieciaczki boze jakie one sliczne moglam sie powyglupiac do woli akuku a bubu tralala :-P wrocilam do domu mamuska zreazlizowala misje kupna mi patelni (hurrrraaaa pierwszy tefal w mom zyciu z czerwonym termospotem)garnkow i recznika bo jak stwierdzila sama sobie nie kupie (no bo po co kase wydawac) a jak juz kazda kobieta musze zaczac miec takie rzeczy (robie sie stara juz niedlugo koniec bycia nascie:-( ) zaraz ide do sasioada na fil juz z nim gadalam co z Kotemi stwierdzilismy zeby zapomniec o tym co on mi powiedzial itd na pewien cas zebym nie czula sie pod presja czy cos....no w sumie jest ok kobietki co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk:) kig ja ci poiwem ze nieweim co o tym myslec i co ci napisac to poiwem ci tylko tylke ze trzymam za was kciuki i jednak wolabym zebyscie sie zachowywali jak PARA a nie jak przyjaciele :) lece sie prysznicowac bo ide do prac buzki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie gdzies cie wy? owieczko sonce wiem wiem dlatego daje sobie czas kto wie moze wszystko sie jakos ulozy nie chce pootem zalowac ze nie sprobowalam ale z drugiej strony za 10 lat np ni chce zalowac ze nie skonczylam tego jak trzeba bylo...sytuacja glupia ale czas sam pokaze wlasnie wrocilam z pracy heh poiszlam spac wczoraj o 1 30 nastawilam budzik na 730 jak w kazda sobote budze sie 624 mysle jeszcze czas potem 652 i 712 wreszcie spie spie i mysle hhhmm czemu to cholerstwo nie dzwoni?patrze 802! a ja wychodze 810:-) nawet niew iem co na siebie wlozylam polknelam jogurt chyba w calosci i frrrruuuuu:-) okazalo sie ze owszem budzik nastawilam...na 730...wieczorem!:-P po pracy poszlam sobie na zakupy (ej ja jestem uzalezniona serio) kupilam obie zestaw poscieli taki boaly w male rozowe rozyczki sliczny kasete video pretty women (hehhehehe a co) odzywke do wlosow pizamke flanelowa blekitna w kotki(jhehehhehe odbilo mi) i takie cos slicznego taka mini komedke z szufladkami pomalowana prawie jak w nasze krakowskie maki bede sobie trzymac w tym bizuterie:-) normalnie ja chce juz uniwerek dzis sa dni otwarte na uniweku kleby ludu i grupoa polakow stojaca posrodki nie wiedzaca co maja robic...heh nie zdradzilam sie jeszcze ale bylam bliska zagadniecia do nich a co tam niech se radza sami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie:D Kig wiesz co daj sobie jeszcze trochę czasu nie podejmuj decyzji pod jakąkolwiekpresją zastanów sie dokładnie i gdy poczujesz, że jesteś gotowa aby coś zmienić w tej sprawie wtedy to zrob:) Trochę pokrętnie ale mam nadzieję, że choć trochę mnie zrozumiesz o co mi chodzi:) Owieczko Ty nasz pracusiu:) Napisz co tam u Ciebie troszkę więcej:) byłaś oglądać te suknie na ślub? Anussska zapomniałam dodać, że byłam w Żywcu już parę razy na wakcjach fajne miasto a najbardziej podoba mi się to jezioro Żywieckie bodajże i ten park z takim domkiem chyba chińskim to chyba gdzieś w centrum jest:) a u mnie nuda. Dzisiaj wyjęłam notatki bo stres mnie zaczyna zżerać i patrze sie na nie przyzwyczajajać myśli że muszę to wkuć:P no i nie mogę się doczekać wyjazdu do Zakopca:)Idę teraz pooglądać coś w TV:) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczonka🌻 wczoraj bylam na spotkaniu mojej klasowej paczki ktore odbylo sie o 16 ale od rana bylam w mielnie z moimi przyjaciolkami poniewaz one strasznie chcialy poplynac w morze z miskiem ale moja kumpela tak sie guzdrala po sklepach w poszukiwaniu stroku ze sie spoznilysmy a potem fala sie zwiekszyla i juz nie bylo rejsow ale misiek zaprosil nas do siebie na kawe na pocieszenie:D szkoda ze to trwalo tylko godzinke bo po tych prawie dwoch tygodniach niewidzenia z nim strasznie sie stesknilam ale we wtorek wyjezdzamy na wakacjie 5 dniowe tym razem boze tak sie ciesze i nie moge sie juz doczekac :):):) dziewczynki bardzo wam dziekuje za wsparcie 👄 ale na nowo juz nabieram sil do walki z losem:D a co sie tyczy gg TO JA JUZ WAM WYSLALAM NR I CZEKAM NA WASZE❤️ 🌻anussska milego wyjazdu :) i ja tez bym chciala wskoczyc do neta zeby cie wysciskac❤️ 🌻kig no bilety strasznie drogie moi rodzice teraz jada do anglii we wrzesniu i ciagle problem z finansami co do kota to wspaniale mimo wszystko postapil chociaz ja nie wierze w przyjazn wielka po rozstaniu chociaz sa wyjatki moze u was tak bedzie ale czy na pewno chcesz sie rozstac?? chociaz z tego co piszesz moze rzeczywiscie lepiej 🌻owieczko uwielbiam ten makaron nadziewany miesem z warzywami PYCHA tak wiem milosc wszystko przetrzyma:D 🌻nala nic nie pokrecilas a o kubie mysle tylko jak o kumplu bo daleko mu do miska:) a co do bylego to moze dobrze ze takie zale wszystkie wyszly bo jak wyszly to juz nie wroca:) 🌻rumianku bombastyczna anielko wracajcie❤️ no a dzisiaj sprzatalam u babci zeby sie dorobic na te wakacje chociaz misiek sadzi ze on na to zarobi na co ja ze jeszcze nie jestesmy malzenstwem nie mamy wspolnego majatku a wydanie 200 zl to nie jest postawienie coli:) na co on sie rozesmial stwierdzajac ze to cola z diamentami :P wariat ale ja i tak postawie na swoim nie ma spnsoringu w takich sprawach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu ja też juz wysłałam moje gadu:) i WAm dziewczynki też już wysyłam:) Giguś to fajnie a słuchaj gdzie jedziecie?:) Ja sie widziałam wczoraj z moimi dziewczynkami z roku i normalnie się za nimi już steskniłam:PTo baw sie Kochana dobrze i bardzo się cieszę, że już się wszystko wyjaśniło :) Kig Słońce zrobiłaś mi smaka teraz na pierogi:D Smacznego:D a ja zmykam na spotkanie z Anią z wielką migreną mam nadzieję, że mi przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kig pierogi pycha mmmmm narobilas mi smaka i znowu zaczne zrec:) 🌻nalcia jedziemy do smołdzina to jest koło łeby do dzikiego lasu z dala od cywilizacji i tego wszystkiego co zle:) a ja teraz sobie bimbam i ide ogladac tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalm wasze gg i sie juz odezwalam fajnie :) fajnie cieszcze sie tylko ze.... przez to moze umrzec nasz topik ale co tam jak bedziemy mialy siebie na gg prawda chco lepij zeby topik zostal ale co ma byc to bedzie Gigus to dobrze ze chcoc godzine bylas ze swoim kochniem a jak wyjedziecie to wam wzystko sie ulozy niebedzie mogli sie pewnie soba nacieszyc mowie ci ..jesli bredze i pisze pierdoly to wybaczcie ale jkaos mi sie litreki mieszaja nieweim jakoas zmeczona jestem.. Anielko jestes poprostu piekna i tyle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×