Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

rumianeczku ja jestem w domu na dole bo rodzice sa na mazurach:p wczoraj was czytalam ale nie mialam czasu sie odezwac i jakos tak caly dzien mi w ruchu zlecial..teraz bylam w bb(bielsko) i w mcdnaldzie i w kfc hhiii:) no anielko gdzie jestes?? Nalus milego wyjadzu w zakopcu: bede ogladac skoki jak gdzies bede i bee cie wypatrywac:) ciesze sie z D sobie wyjasiliscie:) bombastycznej dalj nie ma gigusia sobie odpoczywa w ramionach lubego:) owieczka zamiata w pracy rumianeczek sliczne zdjaka:) naprwde ten szkrabik jest do cie podobny!!:) kigus jak z oczentami??moze to faktycznie z przemeczenia??i jak z kotem twoim?poukladalo sie jakos?? lece bo mnie zas witek wola jejuu i msuze do niego przez cale miasto pedzic wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) dalej pustki, bylam dzisiaj u laryngologa po to zaswiadczenie do szkoly i przebadal mi wszytskie dziurki:P no prawie:P i wiecie co powiedzial mi ze mam lewostronne skrzywienie przegrody nosowej i musze miec zabieg ale jeszcze nie teraz poczekam troszke bo chwilowo nie mam czasu, poszlam po glupote do lekarza i jeszcze sie dowiedzialam ze mam cos krzywego w nosie:) mowie wam juz chyba lepiej nigdzie nie chodzic:) ide na tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jak?Rumianku a co to to to?z jakiej racji?AAALLLLLLUUUUUUUUUAAAAAA to pewnie bedzie bolec (no dobra nie strasze cie) Naluska a ty do neurologa po co?boze stare baby z nas topik powinien miec inna nazwe juz chyba :-P co z asiadem?no nie wiem narazie wisi w zawieszeniu tzn wodzi za mnia oczami czasem chce przytulic (he he takiego) duzo sie widujemy i rozmawiamy o tym co sie dzieje ale tyle. Kot nocowal u mnie przedwczoraj gral na komie wczoraj po pracy wiciagnela go do kina z kumplami wynudzilam sie w sumie miami vice muzyka dobra i tyle nic dziewczatka pomykam do roboty buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kig popieram z ta zmiana tematu na \"CHORE STARE BABY\" hihi zartuje oczysiwe ale baby kurowac sie !!!!!!! szkoda Rumianku ze ci jazdy odwolali ale co ma byc to bedzie iwec napewno sobie to odbijesz a zdjecia sa super i mala przecudowna:* Nalus wypocznij nam tam👄 ja wlasnie wrcoilam z pracy bo niebylo ruchu to zamknelam wczesnij a moj dzien byl dzis bardzo zwariowany bo mam remont w domu i tapetowalam z tata a potem szybko do pracy szlam i niemilam jak sie odezwac dziewczyny mam pytanie czy myslicie ze dj to dobry wybor na wesele bo ja sie jakos teraz waham i nieweim czy dobrze robie a z drugiej strony to nieznam zadnej doberj orkiestry i niezadrogiej a moze wy znacie ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka dj to nalepszy wybor:) nie dosc ze placisz mniej to eszcze nie masz 5grubych facetwo do wykarmnienia z orkiestry tylko 1go to jeszcze wiesz co ci pusci i jak to bedzie brzmialo itd:) ja na 100% bede miala dj:) wiem wiem mnie to jeszce nie dotyczy ale wykluczam mozliwosc bycia zabawiana przez tych panow z orkiestry :o a ja ide sprzatac i lece do sklepuuuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poodkurzalam i tak zgrubsza posprzatalam teraz porzadek na kmputerku iiiiiii moze sie spotkam z wiekiem:D jak nie ma gigusiu i nali to nam topik podupada...giga juzdzis wraca:) jak bylo slonce?? naluska nie widzialam cie w tv:( kig no a ja cie zapytam o to nie jak sasiad tylko jak twoj KOT?? rumieneczkuuu kiedy masz ten egzamin?? chlopak moejej siostry wlasnie 2dni temu zdawal prawko i zdal ale chyba za 3cim razem:) to tak jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko??wiem zena gg czasem siedzisz a tu do nas sie nie odezwiesz nie ladnie!!\' wiecie co>>??martwi mnie bombasyczna:( juzjej ponad 2tyg chyba nie ma.......napisalam jej maila chyba tydz temu i nic zero odzewu ta to nam potrafi stracha narobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) u mnie dostawca neta konserwuje anteny i mi stronki czasami nie wchodza dlatego sie nie odzywam , na szczescie gg mi dziala wiec jka cos waznego sie bedzie dziac to dajcie mi znac na gg moja siostra miala wczoraj urodzinki i dzisiaj mamy gosci, caly dzien sprztamy gotujemy itp, giga sadzac z opisu wraca jutro, a bombastyczna zaginela jak ja bylam w niemczech slonce znoweu nam ucieklas, milego dnia mysiaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho rany rumanku jak ja ci zazdroszcze ze robisz prawko tutaj tp kosztuje 1200 funtow jak sie chce wszystkie lekcje mioec co prawda mozna jakkos sie wycwanic wzaic tylko polowe lekcji a potem na nielegalu od kogos sie nauczyc i isc na egzamin ale psia krew tu jezdza nie ta strona co trzeba i nie bede ryzykowac...a marzy mi sie samochod i wypady do wali nad morze jej tu niecale 120km tylko!!@!!!! owieczko no nie wiem co lepsze no chyba dj jezszcze zle trafisz na orkiestre okaza sie pijoki i do tego bez sluchu a tak jak cos dasz facetowi liste utworow jakie chcesz i juz:) Bomby nie widac wlasnie ale ona juz chyba tak nam kiedys cos takiego zobila nie? eeeh jak moj Kot?no chyba dobrze no nie wiem sama dzis mi matka zaczela o slubie gadac ja chce sukienke slubna tort i wesele bbuuuu a zdrugiej strony nie chce wychodzicb za maz za niepodpowiedniego faceta a jak sie rozstane z kotem to kogo sobie znajde no kogo???:??:-P panikuje wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie ale \'zwala\' (czesto uzywany wyraz u poloni w wolver) w tym domu w ktorym teraz mieszkam sa 4 sypialnie jedna njmniejsza wychodzaca na podworko jest zamknieta na klucz myslalam ze moze dlatego ze studenci zostawili sobie w niej rzeczy i landlord zamknal zeby nic nie zginelo co sie okazuje....ha moj brat to wyczul na poczatku.... ten dom ma swoja historie...smutna jak sie okazuje...w tej sypialni 2 lata temu zostala zamordowana studentka!!!!!!pokoj od tamtej pory jest zamkniety natomiast kiedy bylo sledztwo zabrali cialo tej dziewczyny ktora byla katolioczka (podobno nawet [polka ale juz bez jaj!) i zaniesli do innego domu landlorda zebby tam moglo poczekac na rodzine i zgadnijcie psia krew co dalej?ten dom do ktoprego zaniesiono to cialo to moj PRZYSZLY DOM dlaczego to zawsze musze byc ja? malo tego irlandczyk tutaj mieszkal taki przed nami i on podobno zwariowal bo mu sie wydawalo ze widzi te dziewczyne wszedzie i ona go podobo siedzila bozzzeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig a ja myslalalmze takie historie to tylko w gazetach typu \"wrozka\" brrrrrrrrrrr a ty ja gdzies widzisz??rany pomodl sie za nia:( no to nam napisalas co mama o slubie ale czy z kotem ci sie dobrze uklada itd bo sie martwimy...:( a bombastyczna:(jeju martwie sie naprawde:( a ja myslalam ze dzis jest neidziela i dlatego napisalam ze giga dziswraca:) a dzis wracaja moi rodzice z mazur... 1200f??to 7 razy wiecej niz w polscie o ile funt jest za 7zl bo tu prawko kosztuje 1200ale zl :P kig a nie mzoesz zrobic tak ze tu sie nauczysz jedzic a tam tylkp przestawisz na lewa strone??bo przeciez ile osob jedzie tam z prawiekm z polski i sobie saje rade na lewej stronie (a wg anglikow to jest prawidlowa strona:P ale oni maja na tym punkcie schize.. kiedys jak stanelam po prawej strnie auta -polski pasazer - to tak sie na mnie moj gosciu u ktorego mieszkalam popatrzyl jak bym mu dziecko zabila a ja z usmiechem mowie ze mi sie pomylilo a on takie zly by;lllllll wrrrrrrrrrrrrr) no:) a moj misiak jest w nowm targu a to sa kig twoje rejony prwada??i ja nie wiem kiedy on wrocia teraz w kom slysze ze jest nieosiagalny:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja ubieram sie wlasnie bo musze isc do 14 do pracy ale nie ma zle potem mam caly dzien wolny, napisze cos pozniej, trzymajcie sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki moi pojechali do polski jestem sama w domu (nie liczac ducha( ducha to nie widzialam ale ktpo wie moze sie uda...) myslalam ze sie zarycze niby mnie wkurzali matka szczegolnie ale moj brat pojechal do polski niby gada ze wraca za miesiac ale ja jestem sama bbbuu tzn nie sama bo niby kot jest (jak nam sie uklada?no nie uklada w sumie ale oficjalnie uklada) sasiad jest (zaraz idzie my do centrum handlowego-mam przynajmniej do kogo buzie otworzyc) strasznie cicho w domu i zimno bbbbrrrrr no Anussko nowy targ to jakies 40km ode mnie:-) szkoda ze nie moglas pojechac z nim moje wioski byc sobie odwiedzila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig ja nie mam twojego gg!!!!!!! wrocilam zjadlam obiadek i sie opycham teraz cukierkami czekoladowymi:D jak bys mieszkala blizej to bym zaleciala do ciebie:P milych zakupow mam nadzieje ze w tym tyg zacznie znowu jakies zycie na tym topiku:P wracajcie juz z tych wakacji!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROCILAM happy happy happy:P bylo wspaniale nie to malo powiedziane bylo CUDOWNIE zamieszkalismy w domku w lesie w smoldzinskim lesie oprocz tego zwiedzilismy lebe, rowy, ustke chodzilismy po gigantycznych wydmach ruchomych w czlopinie widzielismy na zywo dziki ktore jadly nam z reki:D:D ale najpiekniejsze oczywiscie byly noce pelne powaznych rozmow (i nie tylko) wyjasnilismy sobie duzo spraw ze jednak ta walka o nas ma sens ze to wszystko ma sens bo sie kochamy i to bardzo ja w koncu tez w to uwierzylam :):):):):) wysle wam pare zdjec 🌻rumianku dziekuje za zdjecia dzidzia jest przesliczna :) z reszta ty takze:Dmam nadzieje ze ta krzywa przegroda to nic groznego:) 🌻anussska oh sie wyprzytulalam w koncu :D 🌻anielko mam nadzieje ze juz wszystko w porzadku z P bo ja naprawde duzo mialam do myslenia ostatnio i wiem ze milosc przetrwa wszystko 🌻nalcia milego wypoczynku w zakopanym co ty sobie wyjasnilas z D jesli mozna wiedziec ze juz ci lepiej:) 🌻owieczko jak przeczytalam \"do łóżka i sie kurwac \" posikalam sie ze smiechu:P a co do dj ja bylam na weselu gdzie na zmiane grala orkiestra i dj oraz na takim gdzie gral sam dj i bylo ekstra poniewaz puszczal piosenki z lat 50 60 i ludzie po prostu nie schodzili z parkietu 🌻kig biedactwo mam nadzieje ze migrena ci przeszla a jak tam z kotem??kig kurde jestes jeszcze mloda jezeli czujesz ze kot to jednak nie ten to moze dac sobie z tym jednak spokoj a z tym domem to masakra ja mam hopla na punkcie duchow wiem ze mi nic nie zrobia ale jednak straszno misiek jest kochany opiekunczy cudowny slodki i ja w zyciu nie znajde takiego faceta jak ON dlatego bede walczyc za wszelka cene BEDE TWARDA I SILNA UH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wrocilam z zakupow kupilam sobie buty pumy za 12 funtow w koloze pieknego czerwonego wina (heh dzieciece hehehhehehe ale fajne) i s swieczki zapahowe i farbe do wlosow (dosyc tego robienia sie na ryda wracaqm do jasnej czekolady) no i byylo fajnie:-) rumianku kochany ja tez ni ma twojegop numera co to to to ma byc dzewuchy nala anusska albo gabi podeslijcie rumankowi na gg moje gg owieczko ja czekam na twoj numerek buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo gigusiu widze ze wrocilas do zycia:-)))))) bardzo sie ciesze kochanie z Twojego sczescia zaslugujesz na to moja droga i zycze Wam obojgu szystkiego naj naj najlepszego:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga ciesze sie ze jestes szczesliwa i ze wyjazd sie uadl, kig wyslalam ci maila z moim gg:) czeklam na twoja wiadomosc👄 ja wlasnie wrocilam od babci z mama i zmykam zaraz zamknac moj interes, potem chyba jade na dancing ale to sie jeszcze okaze, buuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i w końcu was mam...;)Hello:) I co tu się działo beze mnie...;>?? Widzę że wiele...;) Gigusia- kochana nawet jak nie wiesz jak się cieszę że wam się układa z Twoim ukochanym....ciesze się również że wypad się udał..;)no widzisz i u Ciebie zaświeciło słoneczko, oby tak dalej...bądż dzielna i walcz o związek, jeśli warto(a widać że tak)...;) 3 mam kciuki za was...;) anussia- widzisz....czesto jestem w domku ale tylko na chwilke, i tylko wpadam na gg...czytam was na bierząco ale czasaami nie mogę napisać, ale dziś się urwałam od mojego P. juz musze troszku od niego odpoczac...:) Właśnie napisał....macie od niego pozdrowienia...;) Dobry jest, tylko od niego wyszłam a ten już pisze drugiego smsa....p.s- też mu pisałam, że jestem na forum i piszę do was....wracałam sama, chciałam się przejść więc musiałam napisać co robię....o rany...;/ Z moim w sumie dobrze co się na niego wściekam zaraz chce to załagodzić...;)ogólnie nie jest tak źle, ale zauważyłam, że coraz częściej mnie denerwuje zachowaniem, to normalne..;>??hmmmm...nie wiem...dziś mieliśmy plan, wyjechac gdzies za miasto w pobliskie goryu i pochodzic sobie, ale oczywiscie jak bylismy w kosciele deszcz zaczal padac....;/wsciekla bylam, wiec poszlismy do niego i ogladalismy moje stare filmy na komputerze..:) A tak poza tym to nuda....;/ehhhh nic ciekawego sie nie dzieje, monotonia...ostatnio coraz czesciej sie zastanawiam, zeby pojsc na roczna szkole angileskiego i wyjechac w czerwcu do Irlandii, nie wiem co mam zrobic...;(czekam na decyzje mojej przyjaciolki, czy wroci czy zostanie jeszcze na rok...ehhhh te czekanie mnie wykonczy ciagle czekam....czekalam...i bede czekac....;/ No wiec koncze moja wyczerpujaca wrecz usypiajaca wypowiedz i ide sie polozyc i ogladnac jednak teraz z bratem nastepny film...;;/ Buziaczki i dla kazdej 🌼 i 👄 kig- tancze ogolnie w zespole ludowym, ale tez mamy latynoamerykanskie i standardowe, balet zawsze mnie interesowall, ale u mnie w miescie nie byl;o...a na dojazdy nie mialam:( tancze od 4 roku zycia, ale mialam 5 lat przerwy, niestetiy..::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:D Było bosko jednym słowem;) ech wiecie co ja teraz to wiem, że na pewno będę tam mieszkać:D Anusssko na skoczni wiesz trudno było by mnie dojrzeć bo sprytna Nala weszła tam gdzie nie powinno się wchodzić:P i w sumie z pierwszej serii mało widziałam ale za to widziałam wszystkich skoczków i miałam ich na wyciągnięcie ręki tzn do zrobienia zdjęć:Pno ale potem nas przegonili stamtąd i wrociłam na trybuny ale tam wcale nie było gorzej:D ogolnie wypad był świetny w piątek siedzieliśmy chyba z sześć godzin w jednej knajpie i było super ta muzyka góralska i Ci górale;)fajnie było....i już chcę tam jechać ale teraz muszę czekać do stycznia:P ech:) wyślę Wam fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie zaczyna sie podwyzszac frekwencja na tym topiku, nalus fajnie ze jestes zadowolna, zakopane to magiczne miasto:) ide sie kapac i spac w koncu, jutro mam jazdy na 11, sprobje sie rano odezwac ale nie obiecuje bo musze wloski umyc itd SPIJCIE SLODKO❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska z tym autem w końcu nic nie wyszło bo coś tam z nim było nie tak ale na razie jeszcze trochę bez niego wytrzymam:)mhm Nowy Targ tam też jest ładnie ja mam przyszywaną babcię w Białym Dunajcu tak pomiędzy Nowym Targiem a Zakopcem więc wiem gdzie to jest i bardzo mi się tam podoba:) Rumianku jejku ale to nic poważnego to skrzywienie prawda? Złóż swojej siostrze życzenia od nas trochę spóznione ale co tam:);)jak było w pracy?:) a własnie jak tam prawko?:) Kig ja do neurologa poszłam po tabletki bo mnie strasznie boli głowa coś tam mi przepisała....hm...Kig jesteś bardzo ładna i nie wolno Ci mysleć że już nikogo nie znajdziesz:) a sąsiad co? już następny zakochany w Tobie:) ojej ale dziwny dom, ja bym chyba umarła mysląc że gdzieś tam jest duch...brr... własnie dołaczam się do Anussski pomódl sie za nią. a własnie dobre pytanie jak Ty się przyzwyczaisz potem do naszej prawej strony ech w Anglii to mają niezłe pomysły z tą lewą stroną:P Giguś jestem bardzo szczęśliwa że Ty jesteś szczęśliwa:) Po prostu super:) a z Darkiem to wiesz takie małe nieporozumienie bo na początku się cały czas odzywał a potem zamilkł ale już jest wszystko dobrze:) Dzwonił do mnie w piątek i gadaliśmy trochę o wszystkim i o niczym ale to było taaakie miłe i już się na małe piwko umówiliśmy jak wroci:P ech:D Anielko pozdrów Swojego Ukochanego również:)a z nim ta sytuacja wiesz co jak dla mnie to normalne że czasami denerwuje nas zachowanie drugiej osoby nawet tej najukochańszej wiesz bo w końcu każdy z nas jest inny i każdy z nas ma inne upodobania i musicie się dotrzeć:) Będzie dobrze:) Owieczko ja też myślę, że dj. Niektóre zespoły są straszne tak fałszują i z niekształacją piosenki, że masakra już lepiej zainwestować w dobrego dj i naprawdę dobrze się pobawić i zapamiętać to do końca życia a nie jakieś fałszowanie tymbardziej, że nie znasz dobrego zespołu🌻 A gdzie Bombastyczna?????Dalej jej nie ma...chyba powrocimy do planu ze zdjęciami na słupach:P a tak poważnie to może ona jest jeszcze u dziadków bo tam wyjechała nie? Kurczę Skarbie odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku Ty też śpij słodko😍 ja rownież zmykam do łożeczka bo padam po tych mało przespanych nocach:P Buziaki i miłych snów😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kig swietne buty ja tez musze sobie jakies nowe kupic 🌻rumianku cudownej zabawy na dancingu;) 🌻anielka jak ja ci zazdroszcze tego tanca eh a co do twojego P to moze jestes zmeczona nuda i monotonia moze trzeba rozruszac jakos ten zwiazek 🌻nalcia ciesze sie ze ci sie wypad udal misiek mnie namawia na kolejny wypad tym razem w gory bo on nigdy nie byl i chcialby w koncu zobaczyc ja bylam raz w zakopanym i swoja droga stwierdzilam ze jednak wole gory ogladac niz po nich chodzic;) do bombastycznej tez wyslalam maila KURDE GDZIE BOMBASTYCZNA YCHHHHHHH ja tez ide spac po tych nieprzespanych nocach eh......bylo pieknie:P dobranoc dziewoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D pogoda do d*** wybieram sie na jazdy zaraz, zostalo mi jeszcze 15 godzin czyli jestem na polmetku, nie chce mi sie, nie cierpie takiej pogody, ide sie polenic jeszcze przez chwile, milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 u mnie tez pogoda do wielkiej dupy :D leje po prostu sciana wody ale ja i tak jestem mega szczesliwa:d:d:d:d 🌻rumianku gratuluje polmetka i zycze dalszych sukcesow w jezdzie szalony driverze hihi:P milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Słoneczka!!! Wybaczcie proszę, że się nie odzywałam.. prawie miesiąc nie było mnie w domku. Dopiero wróciłam. Kochane straaaaasznie dużo mam Was do czytania :) Na dłużej odezwę się jutro albo najpóźniej pojutrze.. Jeszcze raz PRZEPRASZAM.. Wszystko nadrobię. OBIECUJĘ!!! JA ZAWSZE O WAS PAMIĘTAM!!! Po prostu nie miałam możliwości :( BUZIAM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOMBASTYCZNA NO NARESZCIE 👄👄👄 kochanie zaslugujesz na duzego kopniaka w twoj sliczny tyleczek :D boze jak sie ciesze ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×