Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej gigus!!!!!!!!!! jak sie ciesze ze jestes!!!!!!!!!! dasz rade slonce:) rumianku mam do ciebie prosbe bo wiem ze maszemule a moj net sie rozlacza przy sciaganiu nie wiem czyemu: moglabys mi wyslac piosenke nelly furtado say it right?? prosze🌻 ide na spacer i spadam sie uczyc...juz padam na twarz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no giga wracamy do normalnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no giga wracamy do normalnosci...zaraz przychodzi koleznaka z gruy musimy sie uczuc lleee bbuu dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje! Mnie również milo Cię poznac Gabi! 🌼 Wiecie co z tym skypem to rzeczywiście dobry pomysł tylko,że ja mam kamerkę i skypa przez ten weekend. Mój nick to fajnaaniam. Napewno mnie pod nim znajdziecie. Trochę mi szkoda, że wcześniej tu nie zajrzałam bo nie wiem o wszystkich waszych sprawach. Aha mogę wysłać wam zdjęcie, a więc podajcie mi mejle. Rumianek mogę się wprosić na parapetówkę? hehe pozdro Dlaczego zawsze jak wy jesteście to mnie nie ma i na odwrot? :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 👄 Widze, ze nastroje sa rozne... A mi dzis jakos jest smutno, mam małego doła :( Juz dosc dobrze sie czuje pod wzgledem zdrowotnym, nom ale psychicznym to jakos nie zabardzo....... Naprawde wspolczuje Ci Gabi, teraz koszmar przezywasz, ja jestem zawsze wkurzona jak moje Kochanie sie dluzej nie odzywa i teraz akurat tez jestem zla na niego!! Aniu Julio tez bym chciala mieszkac na wyspie, bardzo lubie podrozowac chociaz b.niewiele zwiedzilam:( zazdroszcze Ci tego, ze poznajesz nowych ludzi i w ogole ich kulture...hehs Ide dalej sie smutac....... Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fitness! nie idź sobie bo ja też teraz mam nie najlepszy humor. Nie mam z kim pogadać bo wszyscy gdzieś uciekli z neta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry lub raczej nie dobry:( Od wczoraj nie moge sie skontaktowac ze swoim Skarbem:( martwie sie o niego, nie wiem juz co mam robic?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki hoho kogo ja tu widze gigusia jupi fajnie ze jestes chcoc jest ci ciezko :(* pzykro mi kochnie ale moze twoj sie nieodzywa bo niemoze moze niema jak misku ale sie niemartw bedzie dobrze za bardzo sie kochacie zeby o sobie zapomniec badz silna a zoabczysz ze sie wszystko ulozy:) Aniu Julio ja juz ciebie mam na skypie wyslama ci wiadmosc:P a miela mam w nicku wiec klinij i wyslaja nam fotki :) ja tez ci wysle :* Anussko kochnie mysle ze spacerek sie udal :) a ja mam cala plyte nelly furtao wysle ci ta pisne zraz jak jeszcze rumianke tego niezrobil ps. pisoenke jest superrr!!!!!!!!!! Fitnes juak to niemozesz sie skontakowac ze swoim co nieodbeira telefonu czy jak?? a wy mieszkacie daleko od siebie?? to moze zadzwon do domu i sie zapytaj co znim sie dzieje ?? Rumiaken pewnie soebie spi w najlepsze bo parapetowce hihi napisz nam jak bylo:) Kig a co w wielkim swiecie nowego?? a z topikiem bylo to ze pokasowli nam tematy i nasz tez ale na szczesie nam go przywrocili i JESTEMY :):) a ty masz moze skypa?? Nalus a co u ciebie pisaj nam tu cos??? Anielko a co u ciebie odezwij sie słonce ps. moj nick na sypie to Aniaa21 chyba:P wlasnie wrcoilm z koscila bo sie opusiclam w chodzeniu:P ale poszlam bo muslam sprwidzic kiedy mam nauki przed slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombus przepraszam zapomnilam o tobie co u ciebie mycha słychac?? odezwij sie co nieladnie nas tak zaniedbywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusska wyskauje mi jakis blad w poczice jak tylko bede mogal to ci wysle buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam na kom. i nie odbiera do domku dopiero dzis dzwonilam i nikogo teraz nie ma:( A mieszka 35km ode mnie. Ps. Tez mam skypa truskawczkaaa /bez e/ Owieczko twoje kontakt na skypa hmm... sa dwie anie jedna z Knurowa a druga bez anzwy miejscowosci, to wiec ktora jestes Ania:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiguś o mamo biedna dziewczyna:( ale wiesz co ważne że ona sama chce to zmienić a to już jest połowa sukcesu tylko teraz jak będzie miała dzidziusia to wiadomo,że będzie jej trudniej…heh nie wiem co bym zrobiła ale fajnie, że ją wysłuchałaś. Teraz chyba trzeba tylko wierzyć w to, że sytuacja jej się odmieni , na pewno tak będzie ważne że dziewczyna chce wyjśc na prostą i szuka pomocy… Gigusiu na pewno się odezwie może teraz jakos nie może ale przecież na pewno tęskni tak jak Ty i zobaczysz ze da znak życia. Trzymaj się nam tam. Ja tez miałam się rozstać ze swoim ale na szczęście jakos się udało, że nie ale wiem co przeżywasz mimo wszystko w koncu D nie było tu tyle miesięcy…Dobrze będzie Skarbie. Czas szybko leci i nim się obejrzysz będzie obok Ciebie. A co to jest te parę miesięcy w porównaniu z całym życiem gdy będziecie razem😍 Anno Julio wiesz ja mówie jak Owieczka. Tez bym się spotkała i zobaczyła a może akurat by nam coś wyszło:) Co Ci zalezy w sumie jak on tego chce:) Miśku nie wiem czy mój mail jest w profilu więc Ci podaje Magda198506@interia.pl :)Czekam na Twoje zdjątka:) Rumianeczku Ty nasza mała imprezowiczko :P Nie no fajnie odezwij się jak wrócisz i odpoczniesz:P Owieczko będziesz ciocią ale dopiero gdzieś za jakieś cztery lata no chyba że jakaś suprise się trafi ale lepiej nie:P Ja nie mam skype:( buuuu Anusia jesteśmy z Tobą😍 Fitness kochanie poczekaj może nie może odebrac teraz na pewno się odezwie chociaż wiem jaki to jest szał sama to nie raz przeżywam. Bombusia odezwij się nam co tam u Ciebie:) Anielko a Ty jak tam u Ciebie z tym wszystkim??? Odezwij się bo się martwimy A u mnie znowu napisze esej:P ( Bombuś zgapiam z Ciebie:P) Wybaczcie mi te moje zniknięcia ale jakoś tak mam że się nie mogę zabrać do topiku w ogole ostatnio siedze na komputerze tylko po to aby pograć w rollercoaster:P chociaż i tak prawie w ogole nie mam na nic czasu:( Ja byłam wczoraj na małej imprezce kolega miał urodziny. Śmiesznie było Darek po raz pierwszy był przy mnie tak pijany ale był taki słodki że szok:P Ogolnie było śmiesznie potem po nas jego siostra przyjechała normalnie poki co uwielbiam ją z całej rodzinki.Jedynym minusem było to że nasi znajomi się pokłocili i nie wiem jak będzie z nimi… Ja własnie oglądam skoki i mam nadzieje ze wygra Austria:P Patriotka ze mnie ze szok:P A za tydzień nie wiem czy nie pojade na konferencje feministyczna:P z Kazią Szczuka:P bo się zapisałam na fakultet do babki co jest feministka i takie mamy atrakcje:D ale fajnie by było:) A 9 marca są koło nas chipendealsi czy jak to się tam pisze:P i mowiłam Darkowi że się może wybiore z dziewczynami było stanowcze nie:P Heh a ja bym jechała:P Kochane wiecie co my to się musimy kiedyś spotkac ale byłoby gadania matko jednej nocy by nam brakło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu owieczko wsl mi w takim razie zeby ania rumnek nie musiala sciagac:P jeju spalam do teraz....a poszlam spac o 00.00.... a witek tez spi i nie obudzi a do kosciola chcialam iscna 8:( bo sie musze uczyc bo w sr poprawka jak nie zdam wole nie myslec...:( musze leciec zabrac sie do zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale z was imprezowiczki hihi fajnie tak a ja milam wczoraj mama impreze u mnie domu z mim kupilsmy se piwo zakoski zrobilam kolcaje wypilam liker wanilowy ( uwielbiam go) i ogladalismy film KRWAWY DIAMEN i milam tez fajny wieoczrek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussskaaaaaaaaaaa Z D A S Z NAWT NIECHCE NIC INNEGO SLYSZEC JESTES ZDOLNA DZIEWCZYNA PAMITAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuu poklocilam si SAmem wczoraj na urodzinach dziewczyny mojego brata bbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuu wkury mnie juz pijany byl dzwonia jakis kumple i mowi mi ze on idzie do nich ja ze co przeciez sa urodziny i wogole obiecal on na tp ze wroci za pol godz ja zeby jaj nie robil ze jak sie zachowuje on na t ze ja go nie szanuje na co ja ze on nie szanuje mnie mojej rodziny i przyjaciol brat na u powiedzial zeby tego nie robil ze do ukumpli pojdzie se pozniej a ten poszedl...i nie wrocil...wrocil o 3 do mnie do domu nie chcialam sie awanturowac to go wpuscilam polozyl sie obok chcial sie przytulic na co ja ze nie i teraz jest rano on spi...ale pier**** mam plan teraz go budze spytam slodko czy sie wyspal juz przenioslam swoje opliki z jego kompa na mojego i trzasne go w ten glupi pysk i wywale za drzwi. Koniec dobroci...zyczcie mi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia ja Ci wysłałam:) Sprawdz czy doszło:) Owieczko no też ciekawy wieczorek miałaś;)A likieru waniliowego nie piłam jeszcze:) Kiguś ech Ci faceci...myśla że mamy w sobie ogromne pokłady cieprpliwości. Wiesz co jak będziesz z nim rozmawiac to nie krzycz ja już wiem po sobie, że krzykiem za dużo sie nie zdziała za to spokoj tak ich irytuje że szok i w końcu przyznają sie do błędu. Pogadaj z nim nie wyrzucaj go od razu niech Ci obieca że to się już nie powtórzy.Życze powodzenia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeej :) Wiecie co.. mnie to już nikt tu nie kocha :( A ja tylko ulotniłam się do dziadziów na parę dni bo od siedzenia w domku już dostawałam kota :( Ehhhhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu co sie stało jak to nikt T Cię kocha my Cie kochamy😍 Rodzinka też😍 Nie smuć sie Miśku uśmiechnij sie Słońce😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja i tak Was ❤️ Nie wiem od czego zacząć.. sporo miałam do czytania.. Dziewczyny co Wy ze mną robicie.. czytam Was.. najpierw się śmieję.. za chwilkę ryczę jak bóbr.. Gigunia jestem z Tobą 🌼 trzymaj się mocno.... Biedactwo nasze kochane.. wszystko się ułoży.. Daj znać jak będziesz coś wiedziała ❤️ Anusssia dasz radę Miśku! Jesteś silna Kobietka.. przecież wiesz co ja o Tobie myślę ;) Nie dawaj się.. Kiguś.. ale Ty masz wrazenia w pracy :( Brak mi słów :( Ehhhhh.. Aaaaa Słonko śliczna Kobietka z Ciebie :) Normalnie CUDO :) I zdjątka same w sobie śliczne.. BOMBASTYCZNE :) Owczuśku kochany GRATULUJĘ przepchnięcia się na 6 sem :D Dobrze, że Cię tu mamy :) Rumianuś dalej chora?? Jak parapetówka?? ;) Aniu Julio słuchaj Dziewuszek ;) Bo i co Ci szkodzi ;) Fitnessik kuruj się szybciutko 👄 To Ty masz do swojego Skarba tyle co ja.. za daleko :( Nalusia cieszę się, że z D Wam się układa :) Na przyszłość musicie być ostrożniejsi ;) Chciałabym napisać 100000000000 razy więcej........ każdej z osobna poświęcić esej.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja i tak Was ❤️ Nie wiem od czego zacząć.. sporo miałam do czytania.. Dziewczyny co Wy ze mną robicie.. czytam Was.. najpierw się śmieję.. za chwilkę ryczę jak bóbr.. Gigunia jestem z Tobą 🌼 trzymaj się mocno.... Biedactwo nasze kochane.. wszystko się ułoży.. Daj znać jak będziesz coś wiedziała ❤️ Anusssia dasz radę Miśku! Jesteś silna Kobietka.. przecież wiesz co ja o Tobie myślę ;) Nie dawaj się.. Kiguś.. ale Ty masz wrazenia w pracy :( Brak mi słów :( Ehhhhh.. Aaaaa Słonko śliczna Kobietka z Ciebie :) Normalnie CUDO :) I zdjątka same w sobie śliczne.. BOMBASTYCZNE :) Owczuśku kochany GRATULUJĘ przepchnięcia się na 6 sem :D Dobrze, że Cię tu mamy :) Rumianuś dalej chora?? Jak parapetówka?? ;) Aniu Julio słuchaj Dziewuszek ;) Bo i co Ci szkodzi ;) Fitnessik kuruj się szybciutko 👄 To Ty masz do swojego Skarba tyle co ja.. za daleko :( Nalusia cieszę się, że z D Wam się układa :) Na przyszłość musicie być ostrożniejsi ;) Chciałabym napisać 100000000000 razy więcej........ każdej z osobna poświęcić esej.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za podwójny wpis :o Ździś znowu szwankuje chociaż w czw ledwo przynieśli mi go z naprawy :( Ehh Nalunia Wy!! :P Niewdzięcznice.. ja tu tęsknie, myślę a Wy co??????? No No :( A tak serio to złapałam ostatnio niezłego dołka :( Z T jakoś ostatnio nie możemy się dogadać.. dużo kłótni. On teraz bardzo się stara - ja to widzę, ale jakoś odsunęłam się od Niego :( Mama mi choruje :( i w ogóle jakaś beznadzieja wlazła w moje życie :( Nic mi się niechce.. czytałam ostatnio, że depresja za chorobę uważana jest po 2 tyg.. to co ja mam zrobić po 1,5 roku?? Nie daję sobie ze sobą rady :( Sama nie wiem w czym problem - i nie wiem jak z tego wyleźć. Ni potrafię :( Dlatego musiałam wyjechać na chwilkę - nieciekawie to wygląda.. Dobrze, że Was mam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale smutam dziś :( Przepraszam. Wróciłam i już Was dołuję :( Dziwny ze mnie typ.. jednego snia myślę, że jakoś to będzie, że się ułoży, że nie jest tak źle.. a następnego zamykam się w 4 ścianach i chce mi się wyć :( Sama siebie nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombusiu kochana ale zobaczysz ze wszystko się ułozy😍 Twoja mama na pewno jest silną kobietą i wyjdzie z tego, u mnie moja mama tez jest chora już trzeci tydzień siedzi w domku i choruje:( ale ja wiem, ze wyzdrowieje Kasiu Twoja na pewno też. a z T...hm...wiesz co może rzeczywiście potrzebujesz wyjechać odpocząc od tego wszytskiego nabrać dystansu...będzie dobrze w końcu jesteście ze soba długo nie możecie sie poddać pogadaj z nim i zobaczysz że na pewno znajdziecie rozwiązanie i wszystko się ułozy😍 Trzymam za Was kciuki Kochanie wiem że dasz sobie rade bo jesteś jedną z nas a my tu jesteśmy silne kobietki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce ta piosenke:) jak fajnie tu jest jak jest co czytac:) imprezka ogolnie udana, kregoslup mnie boli bo spalysmy na podlodze:P poszlam spac o 4 rano o 4.30 dzwoni do mnie kolega zeby mi poiwedziec ze ma reke w gipsie, ale sie wkurzylam, dziewczyny myslaly ze gadam przez sen;) bombus nie smutaj mi sie!!!!mamusia na pewno szybciutko wyzdrowieje a z T ja nie wiem co ci mam poradzic:O ja jestem marny doradca w sprawach milosnych, trzymaj sie slonce:) owieczko to spedzilas sobie przyjemny romantyczne wieczorek ze swoim narzeczonym, tez bym tak chciala:P kig nie daj sie bo ci facet na łeb wejdzie, nie pozwol na to:P Fitness jak tam samopoczucie?? giga❤️ ania Julia❤️Nalus❤️anielko co tam u ciebie, nic nie piszesz co sie dzieje?? buuuziolki myszki bo ja zaraz zmykam, odezwe sie wieczorem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie dodzwonilam sie do mojego Skarba, troszke pokrzyczalam, wyrzylam sie i w sumie sama nie wiem dalej jest mi zle........ a on jest chory i ja sie tak wyzywam na nim, w ogole moja mama mowi, ze nia mam serca. Potem drugi raz z nim rozmawilam, ale juz spokojniej i bylo ok. Ale smutno mi jest... Chyba bede musila isc na solarium aby sobie humorek poprawic, dawno juz nie bylam. Bombus myslalam, ze Twoje problemy sa chwilowe nie wiedzilam, ze tak dlugo cierpisz:( Ja najchetniej tez bym wyjechala na jakis czas, odpoczela, zrelaksowala sie, nom ale jak na razie nie mam gdzie jechac:( Kigus na pewno mocno dzis sie wyrzylas na swoim :) moze zapamieta co powinien a czegonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianus i Owieczka jak na razie najwieksze imprezowiczki MIESIACA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×