Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Naluś ucz sie ucz a zoabczysz ze beda efekty:P a ja ide sie kąpac a potem zmykam do biblioteki po jakos ksiazke bo musze odplynac do innego swiata czasmi mam potrzebe zatopienie sie w calkiem nierealnym swiecie:) a ja ogldalam kod w tamym tygodniu ale na mojej ukrainie ale nibede opiwad skoro wy chcecie isc to nibede wam psula ogladania:) ide sie pluskac cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ty cos napsociłas??Bo u nas to ja psoce calyczas:(((( jejuu ja nie wiem co ja robie ale chyba mam satysfakcie z tego ze jestem zla opryskliwa niedobra smutna i wogole;(ja nie wiem co sie ze mna dziej;( jak jestesmy razem to wystarczy jeden usmiech a jak rozmawiamy przez tel to jestem na niego zla chyba za to ze go nie ma przy mnie:( beznadziejna jestem wiem:( inie chce wyjedzzac na ten tydz..... i nie placz wiecej i pisz nam jak ci zle ze nei chce ci sie pisac i ze jedziesz i bedziesz kiedsy!!koniecznie nie rob tak juz ngidy wiecej!!!!!!!! rumianeczku z ciebie bedzie napewno swietny kierowca:) mow jak peirsza jazda bedzie:) owieczko koteczku a ty juz masz wakacjie??:) jaka ksiazke czytasz?ja sobie wyciagnelam kilka w tym 11minut paula coelego(jak to sie pisze???) a do kina poszlam w dniu w ktorym skonczylam czytac skiazke i mi sie film nie podobal nie bee wam mowic dlaczego..wiem ze film to nei wierna kopia ksiazki ale ...mojej siostrze sie strasznie podobal a tez czytala ksiazke:) gigusko a kiedy msz wyniki tego ttwego egz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus a co to za auto?ja marze narazie ale kasy brak a auta za 200tys nie kupie bo podobno strach......potem ksa na oc przeglady benzyny myjnie itp itd...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Bobry! Strasznie późno poszłam spać. I zostałam obudzona z samego rańca przez Miśka, który tylko chciał mi powiedzieć Dzień dobry :P No i już nie mogłaz zasnąć. A później przyjechali dziadkowie i przed chwilką poszli. A ja idę sprzątać. A później dziobanko :( Ostatnio w ogóle olewam naukę :( Nie chce mi się i jeszcze ta pogoda.. Miłego Dnia Kobietki 🌼 już więcej Was nie zostawię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no Owieczko Ciebie Skarbie też witam serdecznie :) Anusssko znam to niestety :( Czasem sama nie wiem o co mi chodzi :( Chyba po prstu chodzi o postawienie na swoim :o I weź się z babą dogadaj :P :o Ale Wiesz co Anusssko.. wujek mi kiedyś powiedział, że jak ludzie się kłócą w narzeczeństwie to w małżeństwie później jest spokojniej :) ;) O rany.. bije rekordy :o:P tylko ja jak jem arbuza to potrafie zachlapać całą siebie i monitor :o W ogóle jak coś jem to jestem cała umorusana. Biedny Misiak zawsze musi mnie wycierać bo całą buzię zawsze mam umazaną :P i zazwyczaj muszę jeszcze zmienieć ubranie :P Jak dzieciak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska to auto to okazja, że sie tak wyraże. Nazywa sie Suzuki Maruti i jest w kolorze czarnym:) Nie jest już najnowsze ale jezdzi i to jest najważniejsze:) mam nadzieje, że mi się nie rozkraczy jak wyjazdę z placu:P Ale już się nie mogę doczekać nareszcie będę miała własne zmotoryzowane cacko:D:D Ech:P Dziewczynki skąd ja to znam nie cierpię się uczyć już mam jakiś odrzut:P właśnie robie wszystko aby tylko nie patrzeć na te kartki a potem będzie wrzesień:P wiec lepiej idę:) Miłego dnia Wam życzę:) Bombastyczna nie płakusiaj nam tu:) Anussska wracaj do nas szybko bo będziemy tęsknić🌻 Buziaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh bombastyczna slonko kurcze....nie dosc ze s gupia taka jak ja ;) to jeszcze jesz jak swinka:P ja to nawet w restauracji...nie tylko w domu..witek zawsze mi powtarza ze jem jak male dziecko i jak swinka bo zawsze mam pysczek umorysnay czasem nos rece ubranie....w pizzeri tomnei zawsze z ketchupu wyciera:D ... Nalus a jaka to okazja?okazjie trzeba lapac za nozki!nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Anusssko.. dla mnie to dziwne i smutne :( Jak siedzę w domku daleko od Niego to umieram z tęsknoty czekam na eski i telefony i nie mogę się Go doczekać.. jak już przyjedzie to czasem się coś we mnie załącza. Coś złego :( i taka wstrętna jestem dla Niego :( Czepiam się o byle co :o I za co on mnie kocha?? Tydzień temu obiecałam sobie, że to zmienię.. że będę kochana i w ogóle. I koniec z tymi fochami! Czasem sama siebie nie poznaję :( Ale się poprawię :) Narazie idzie mi całkiem nieźle :P Dziwne to prawda? Kocha się osobę a robi się jej na złość :o Ehh.. o co chodzi?? He he :) i z tym morusaniem nie jestem sama :P Anussska jak ja Ci zazdroszczę tych widoków za oknem.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widizsz sloneczko....tak to jest..nie wiem dlaczego...czasami mi sei wydaje ze ja przed nim udaje ze mi cos jest ze jestem zla i mam te swoje fochy zeby on sei mna zaopiekowal troszczyl przytulal glaskal pocieszal mowil ze tak nei wolno itd??:( nie bede tu pisala ze po nim krzycze:( a on i tak mnie kocha..i tez sei zastanawiam za co.... ide do niego malowac paznokcie wnogach bo jak bym miala tu malowac to by miz eszlo 1h a tak to mi u niego wyschna a on juz czeka na mnie...ale jezcsze wlosy wyprostuje:) bombastyczna nie mzoemy sie dac musmy byc najkochansze...czasami to sobie mysle ze jak on pozna jakas inna taka co mu bedzie dogadzac lechtac jego EGO to mnie zostawi bo bedzie mial cos czego potrzebuje a ja mu tego nei daje nie jestem dla niego mila i nie mydle sie do niego tak jak chyba powinnam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrciolam z bibliotek i wypozyczylam sobie 3 ksiazki wiec teraz ide sie oddac czytaniu:) Anussko i Bombastyczna kobieta to dziwny stwor nigdy nie docenia tego co ma:P i zawsze ma jakies ale , jak jeste dobrze to wymysla ze jest za dobrze i cos jej niepasuje a jak jest zle to marudzi ze jej zle:P kurde zrozumialyscie cos z tego:) bo tak to napsialam ze hej:P jak poczytam to ide do pracy wiec nieweim czy jeszcze wpadne wiec trzymajcie sie kochane Nala jak to Anusska napisla okazej sie chwyta bo niewiadomo czy sie jeszcze kiedy nadazy wiec... ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki:) ja bylam rano w szpitalu u babci, juz sie lepiej czuje ale ma wyniki zle na razie i musi jeszcze zostac:( potem szybkie zakupy z mama, obiad musialysmy dziadkowi zawiezc a potem do pracy, wrocilam przed chwilka:) ciesze sie ze w koncu zaczelyscie dbac o ten nasz topik:P Buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku przykro mi, że Twoja Babcia musi jeszcze być w szpitalu. To jedno z najgorszych miejsc pod Słońcem (w mojej O-ce w szpitalu dobijają ludzi :( ) i dlatego mam straszne uprzedzenia do szpitali i lekarzy (w Anussske tylko wierzę). Fajno, że dostałaś moje maile :) A ja po sprzątaniu poszłam do fryzjera (ściągając z Was :P ) ale tylko podcięłam końcówki bo niedługo zrobiłoby mi się niezłe siano :P Mój największy kompleks: włosy.. no i cera 😭 ale.. olać to :P I znów się nie uczyłam 😭 :o Jutro muszę nadrobić (akurat :P ) Dobranoc Dziewuszki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry i znwou zwieci mi sloneczko do okna nie zebym chciala zeby troche popadlo:P Rumianku przykro mi ze twoja babci lezy jeszcze w szpitaluy ale wiara czyni cuda i nim sie obrocisz babci wyjdzie zdrwa jak ryba:) wrocilam wczoraj po 1 w nocy z pracy i juz mi sie niechcilo wchodzic na neta a teraz pije kawusie bo tak szczerze to wlasnie wstalam:P sprwdze sobie miela bo juz dawno tego nierobila a noz cos tam bedzie od was:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dziekuje za miele ale jak zwykle jest probelmem niewszystkie zdjecia mi sie otwieraja:( otworzylo mi sie to z gniazem, bociana i jest sliczne od razu mi przypomnialas wies od moich rodzicow na ktora jade w ten piate co bedzie a wracam w niedziele niebylam tam chyba z 11 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) Bombastyczna dziękuję za maila:) Śliczne fotki a ten zachód słońca...mhm.. Rumianku z babcią bedzie na pewno okej🌻 główka do góry i tak jak napisały dziewczyny nim się obejrzysz będzie w domku:) Ech wiecie co ale mam nerwy. Poszłam wczoraj na Flintę bo zawitała do nas z Anią normalnie w ostatniej chwili bo miałyśmy nie iść. I nasza koleżanka się obraiła o to!! No normalnie nóż mi sie otwiera w kieszeni jak myślę o tym. Najlepsze jest to, że my ją znalazłyśmy tam przywitałyśmy się z nią była normalna potem wracamy do domu z nią i z taką jeszcze jedną i nagle ona zaczyna przed nami uciekać! Ja nie wiem czy to jest normalne ale stwierdziłam że teraz to mnie moze w cztery litery pocałować bo tym razem zdrowo przegięła. Już miała takie akcje czasami ale jakoś z Anią byłysmy wyrozumiałe ale teraz koniec tego dobrego...a najlepsze jest to, że w srodę wyjeżdza na dwa miesiące...chce to niech sie sama do nas odezwie ja tego nie zrobię. Musiałam się wyżalić ale już mi ręcę opadły z powodu jej głupoty niestety...ech... Miłego dnia Kochane Skarby:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko ja też własnie wstałam i popijam kawę:) zaraz musze iśc do psychologii ktora czeka na mnie ale pocieszam się, że to jeszcze dwa dni:) A te okoloce Bombastycznej naprawdę ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D ja wlasnieskonczylam sprzatac i ide pod prysznic bo na 14 do pracy musze dzisiaj:( ale to nic, tylko 4 godzinki bo potem jade na urodzinki do mojej przyjaciolki:D jedziemy na disco dzisiaj...jupi...miłego dnia slonca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) Cieszę się, że jesteście w dobrych humorkach :) Aaaa Kobietki dostałyście pioseneczki??? A ja niedawno wróciłam z miasta :) Pół dnia z Mami buszowałam :P Kupiłam sobie piękna koronkową bieliznę -zestawik- tylko dla odmiany nie czrną a turkusową :P Strasznie zadowolona jestem bo lubię takie rzeczy :) A ja będę dziś miała wspaniały wieczór :D Bo chata wolna i mój Misio przyjeżdża do mnie na reumatyczną kolację przy zniczach (świecach) :P Już nie mogę się doczekać :) Przenocuje u mnie a z samego rana lecimy do Wawki bo Misiak ma ostatni egzamin :) A później dzień w wawce :) Ale Wam przynudzam.. ale postanowiłam dziś wszystkie smutaski zostawić w kącie i po prostu się cieszyć :D Rumianeczku udanego DiSco :D A Tobie Naluś przyjemnej nauki (chociaż szczerze wątpię, że wieczorem będziesz się uczyła :P) Swoją drogą to ta twoja koleżanka ma niezłego odchyła :o Strasznie się cieszę, że że Was \"mam\" :D ❤️ WSZYSTKIM życzę wspaniałego wieczorka 👄 a teraz idę myśleć co zrobić na kolację :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Kobietki.. zauważyłam, że im więcej zmartwień na mnie spada tym bardziej potrafię się cieszyć z tego, co dobre.. Bo szczęście tak naprawdę chyba tkwi w szczegółach.. Ok. Koniec na dziś moich filozofii :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiu ja dostałam😍 Dziękuję:) ja mam znowu tak, że jak już wszystko idzie okej to mnie coś nie gra. Wszystko jest super ale dla mnie cos nie tak. Po prostu nie wiem może nie jestem jakoś przyzwyczajona do tych dobrych rzeczy i tylko czekam kiedy życie znowu da mi kopa...ale mam rozumek... Bombastyczna to gratuluje zakupu bielizny:) Fajnie wieczorek przy świecach:) Ja sobie zrobię taki ale chyba z moim pieskiem:P:D odbija mi to przez naukę:P A co do tej koleżanki to ja naprawdę nie wiem co jej odbiło...normalnie zachowała się jak nie wiem , nawet nie mam słów...i jeszcze sobie opis na gadu strzeliła wszyscy mogą mieć fochy więc dlaczego nie ja :O Co raz bardziej zaczynam się cieszyć, że wyjeżdża... Rumianku a Ty złóz od nas życzonka przyjaciółce:) I baw się dobrze:) Oki idę coś zjeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz posprzata;lam i ide sie kapac:) ale mi pacnie w pokoju bo moja sasiadka chyba placek piecze hmm pych zapach Kasiu to gratuluje zakupu:) no i kolacyjki mojego przyszlego męża niema bo jest znwou na maraotonie i na dodatek sie znim niewidzilam od tamtego tygodnia bo caly czas pracuje na wieczory a on na rano i sie mijamy ale wponiedzialek sobie to odbije:) Nlaus a ty sie nieprzejmuj ta kolezanak im mniej sie ich ma tym jest jest mniej klopotwo uwiezr wiem to z wlasnego doswiadczenia:P a jak napisla na gadu ze kazy moze miec fochy to czemu nie ona .. to ty tez mozesz miec fochy jak jest tkaka mądra a tak jak Bombastyczna napisala ja też wątpie zebys sie uczyła:P:P Rumianku pociesz sie ja tez raz ide pracwoac ale ja pewnie bede do 2 w nocy tak jak wczoraj a ty bedziesz balowla na discko wiec jak sie bedziesz bawic to pomysl o mnie i bobaw sie za mnie:) cmok serca wy moje jeszcze pewnie tu zajrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ja zycze udanego wieczorku tobie: Nalu z psychologią Rumianku na urodzinach Bombastyczna na uroczej i romantycznej kolacyjce Anussko Kurko Kig gdzie kolwiek jestescie i cokolwiek robicie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko dzięki ale ja już wymiotuję tą psychologią...że się tak wyraże;)Ale się zawzięłam i musze się nauczyć:P A z tymi koleżankami to masz rację, bez niej w sumie też możemy sie obejśc. Ona w ogóle jest taka dziwna, że tak to ujmę, i tak naprawdę to z nią wytrzymujemy my i taka jeszcze jedna koleżanka. Sorka, ze ja tak tu pisze o tym ale tam mnie to wkurzyło, że masakra... A gdzie jest Gigusia??? Bo Anussska wiem, że ma problemy z netem, Kig chyba też..a Kurko Ty gdzie??? Owieczko miłej pracy Ci zyczę:) A Wam miłego popołudnia i wieczorku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka jestem przelotnie na netku bo juz dojechalismz na miejsce z rodyicami :p:p:p no jestem w chorwacji bo nei wiem czy wam pisalam.... przsylam poroyumiec sie ze swoim sloenczkiem takze rozumiecie :) moze uda mi sie was pocztac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a kiedy ty masz ten egz na ang...(kropki zamiast pytajnika bo tu go nie moge znalesc) Magdus Nalus no ja nie royumiem takich osob i nimi sie chyba nie wolno za bardzo przejmowac...wazne zeby ich celowo nei ranic i miec czste sumienie a tak to...ich problem:( owieczko to w takim razie co robis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski niemam czasu bo zasapal i sie spiesze do pracy;/ ale z tego co zdarzylam wyczytac to ty Aniu jestes w Chorwacji???????? czy znwou cos zle wyczytlam oki ja lece milego dzionak zycze wielka bużka dla was cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×