Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaki21

CZYM GOLICIE MIEJSCA INTYMNE?

Polecane posty

ja podobnie jak koleżanka wyżej , jednakże z tym kremem to różnie bywa, bo na jeden firmy \"Tanita\" dostałam potworne uczulenie i swędziało :( ale to zależy od wrażliwości skóry :P moja koleżanka była u kosmetyczki na depilacji całego ciała(łącznie z bikini) , ale bikini miała wydepilowane na styl brazylijski , a ja nie czułabym się komfortowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia.............
No właśnie mam pytanko jak gole maszynka to wychodzą mełe czerwone chrostki i bardzo swędzą.. prosze odpowiedżcie tylko nie woskiem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
ja krem do depilacji.i faktycznie brdzo to higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia.............
a najlepuej jakim kremem do depilacji>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
ja uzywam veet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona tez to robi
Moim zdaniem golenie ,,tam" włosów jest dobre. Podczas sexu chłopak przynajmniej nie pluje z przebrzydzenia bo jest to nie ładne ,,sarośniete"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia.......
mam takie głupie pytanie a gdzie można kupić krem do depilacji..??? poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia.......
Mam takie małe głupie pytani gdzie można kupić krem do depilacji...? pzdr..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez gole prawie
nałyso, czuje sie wtedy czystsza np jak mam okres i nie mam mozliwosci podmywac sie w ciągu dnia to krew mi sie nie osadza na tych włosach bo sa ogolone. Sorki za taki obrazowy opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plogitrs
Ja robie to kremem oraz maszynką jest najwygodniej. Tylko co mam zrobić z owłosieniem między pośladkami. Czy można tam wykonać depilacje z wyjątkiem używania kremu i maszynki Poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny_gburny
maszynka i płyn do higieny intymnej. Wystarczy więcej płynu rozprowadzić w miejscu intymnym. Delikatna pianka daje ostrzom poślizg, a do tego nie traktujemy okolic intymnych kosmetykami nie przeznaczonymi do nich. Widzę duże zainteresowanie kwestią "genitalną" ;). Chyba o takich jak my myśleli twórcy serwisu http://www.wagina.com.pl Ciekawe artykuły i ten patent na czczenie waginy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacip
moim zdaniem cipka bez ogolenia wygląda strasznie przecierz jak chłopak cie bendzie chciał bzyknąc to na widok zarosnietej zaraz mu sie odechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usuwam włosy tylko z okolic bikini. Używam do tego depilatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyse jajo
g łupi nik ale tak jest.co powiecie kobitki jeśli facet goli kutaska ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyse jajo
a goli nie tylko dla własnej przyjemności ale i dla swojej kochanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia 76
od 2 lat używam wosku,odrastają po ok 3 tygodniach i są słabsze,a co do bólu da się przeżyć.Kiedyś używałam maszynki do golenia,ale odrastały na drugi dzień,były grubsze i wrastały mi w skórę,a od kremu do golenia dostawałam uczulenia.Teraz mam spokój na dłuższy czas i chłopakowi tez się podoba taka gładziudkaD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska
Ja jestem za....jak golić to całkowicie...ja nie mogłabym np. Zostawic tam coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław86
Ja się raz ogoliłem na łyso, tylko krostki mi się porobiły i jak odrastały włoski to bolało, ale fajnie gładko było ;) Teraz nie gole na łyso tylko podcinam, ale w moim przypadku nie jest to takie proste, bo jestem silnie owłosiony, mam mocny zarost i włosy nie rosną mi tylko na mosznie i nad penisem tylko WSZĘDZIE, nawet tak do połowy długości penisa i golenie go nie należy do przyjemnych czynności, ale jak ogoliłem to był wizualnie 2 razy większy :) A jeżeli chodzi o sposób to zwykła maszynka i pianka do golenia... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremiki
a co powiecie na krem do depilacji pod prysznic? chyba nie bardzo, cio? bo ja jak depiluje kremem, to rozkladam na dwie trzy czesci w roznych dziwnych pozycjach zeby wszystkie wloski wylapalo :P a pod prysznicem to kijowo... a moze mozna go uzywac jak normalnego kremu i potem latwiej sie splukuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
depilator, od roku :) na pierwszy raz z drinkiem dla znieczulenia, teraz już bez mrugnięcia. korekta raz w tygodniu i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aru***
"co ty"a co wolisz mieć zarosnieto tak jak dzungla???Hmmm???bez obrazy ale golona jest owiele milsza;pA i co do maszynki to czasem może sie pozacinać najlepszy jest woski;dnaprwade przynajmniej dla mnie a depilatorem w zyciu bym nie zgoliła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efelinka0601
ja gole maszynką od kilku lat i nie jest to dla mnie żaden problem. łatwiej jest zachować higienę no i mojemu misiowi bardziej sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brownxsugar
ja tam maszynką golę:) ale chyba można samemu woskiem też to zrobić czy koniecznie musi to być kosmetyczka??czy same robicie sobie zabiegi woskiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brownxsugar
może ktoś poradzić??czy jest sens brać się za to samemu:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol39
A nie lepiej dać go kobiecie niech ona ogoli?..... tylko niech jej ręka nie drży za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikusia 123
ja uwazam ze nie powinno sie tam golic bo potem przy kolejnych goleniach włosy beda robily sie coraz twardsze no chyba ze sie idzie na basen to wtedy rozumiem troszeczke podciac ale takto po co przeciez to miejsce intymne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synia
moj gin powiedział ze sie nie goli bo robia sie ropnie.. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
włosy w miejscach imtymnych mają swoją rolę, ponieważ zatrzymują różne zarazki itd. ale być zarośniętą to jest niechigieniczne, więc kto chce być zdrowszy ten niegoli a kto chce być seksowny ten goli, bo przecież można się przyzwyczaić do włosków albo je trochę podcinać jak bardzo przeszkadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×