Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaki21

CZYM GOLICIE MIEJSCA INTYMNE?

Polecane posty

Ja zazwyczaj podcinam nozyczkami lub tak jak teraz jest goraca przycinam maszynka do bakow :) Krzaczki tam na dole zwlaszcza jak jest goraco( i w tym czasie zdazy sie ze przyjdzie @) sa straszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert.
nie jestem doswiadczona w tych sprawach, ale uważam, że całkowite golenie (I TO WOSKIEM) TO POPROSTU PRZESADA. zgadzam sie ze stwierdzeniem że niewygolone wygląda niehiginiecznie, ale warto zostawić sobie przynajmniej ten mały paseczek. przecież jesli już nam wyrosły to niech będą. a jeśli chodzi o facetów to najlepiej go o to spytać. chłopak napewno się nie pogniewa!! A CO DO GOLENIA: MASZYNKA RAZ NA DWA TYGODNIE JEŚLI MASZ PROBLEM PRZECZYTAJ TO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devonne89
ja golę maszynką ale tu się pojawia mój problem, może przy okazji tego tematu ktoś mi coś poradzi. włoski odrastają bardzo szybko, ale kiedy chcę zgolić je jak są jeszcze krótkie, to strasznie podrażniam skórę. muszę poszekać aż będą miały kilka milimetrów,dopiero wtedy nie zostawiamprzy goleniu śladów. ktoś ma jakieś pomysły w jaki sposób można golić króciutkie włoski żeby nie było podrażnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvff
do depilacji okolic bikini używam depilatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia87
prubowałam kremu - moje włosy są jakieś mega silne bo nic nie wyszło;) maszynka plus żel boli, ale to juz nawet nie o ból chodzi - odrastają na drugi dzien. spróbuję ten sposób z kremem lub balsamem plus maszynka. Ja lubię na zero, wiec jezeli znacie dobry sposób (bez swedzenia itp) prosze piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssoooł cosmoooł
Więc od zwykłej maszynki, przez kremy do depilacji, maszynkę elektryczną, depilator, aż po plastry z woskiem. Najlepiej wychodziłam na maszynce elektrycznej- bez podrażnień. Aczkolwiek wiadomo-na dłuższą metę się nie sprawdza, ponieważ włoski są mocniejsze i gęstsze. Ostatnio ponownie odważyłam się na plastry. Całości nie dałam rady(ale większość;) ), mimo to na dniach zamierzam dokończyć dzieło depilatorem ;p. Póki co czekam aż moja 'przyjaciółka' przestanie boleć. Niewątpliwie długotrwały efekt jest warty cierpienia, ale zobaczymy czy za 2 dni dalej będę trwać przy swojej nowej opinii ;p. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pele
Normalną maszynką. To może zacznę od tego , że mam lat 16 i od paru miesięcy gole miejsce intymne i zostawiam tzw. paseczek. Nie wyobrażam sobie teraz "tam" już takiego buszu. Tak jest o wiele wygodniej. Mnie na razie żadne włoski nie kłują i niech tak zostanie.. ;] A wy , ile macie lat ? Kiedy zaczęłyście się tam golić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Una
Ja futro co jakis czas strzyge na krociutko, a boki gole maszynka. Czasem wezszy pasek futra zostawie,czasem szerszy zeby tylko w sferze bikini nie bylo futra. Kiedys mialam calkiem zgolona i nie czulam sie z tym dobrze, zreszta ginekolog twierdzi,ze jak widzi ogolona, to jzu wie,ze grzybica bedzie. Futro chroni cipke przed infekcjami. No i wazne,zeby bielizna nie byla sztuczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Una
Wiecie co, do golenia najlepiej zainwestowac w drozsze maszynki - takie z paskiem nawilzajacym (np aloesowym), nie podrazniaja tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwwwwia
Jesli o mnie chodzi to koniecznie jestem za depilacja,bo po pierwsze chodzi o higiene,po drugie no sory ale gąszcze juz przestaly byc dawno nie modne. Nie wyobrazam sobie nie mieć wydepilowanych tych miejsc. A jesli chodz o sama depilacje to miałam wykonywana ja tutaj http://www.afrodytasalon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiki
eeee a co myslicie o tym, żeby po proostu trooche podciąć nożyczkami ? taak nie do koońca ?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecja
ja jestem jak najbardziej za tym by utrzymywać miejsca intymne w idealnym porządku. jestem już trochę zmęczoną goleniem maszynką czy kremami. Moja skóra źle reaguje na wosk dlatego też zastawiam się czy nie zdecydować się na depilację laserową okolic intymnych. Co o tym myślcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzaski
Na pewno jest to rozwiązanie, które można rozważyć. Rozumiem jeszcze depilacje kremem, woskiem czy maszynka nóg,ale miejsc intymnych już nie bardzo. Przecież to jest chemia, może w jakiś sposób zaszkodzić. A po depilacji laserowej skóra jest gładka i wyrastające włoski nie przeszkadzają. W depilacji miejsc intymnych można zdecydować( przynajmniej w studio laser w Poznaniu) się na trzy opcje- klasyczną, pół głęboką i głęboką. nie ma więc czego się bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciara1618
masakraaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciara1618
Nie wyobrażam sobie mieć tam włosków... To miejsce ma być zadbane, WYDEPILOWANE!!! ZAWSZEEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciara1618
Jak zobaczyłam wypowiedz " co ty" to o mało z krzesła nie spadłam... ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grek i ewa
golimy sobie z meżem oboje jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfg
Dlaczego uważacie ze kremy są do d...?? Ja używam kremów i jestem zadowolona! Po pierwsze kiedy czasem zdążyło mi się ogolić maszynką to masakrycznie piecze mnie i przez 2-3 dni mam okrutnie podrażnioną, a kiedy używam kremu tego problemu nie mam :) może dlatego ze używam kremu do skory wrażliwej ;) Naprawdę spróbujcie;) może te 5min są warte poświęcenia?? hmm?? a po drugie włoski odrastają po malutku;)) zastanawiam się nad woskiem hmm... po tych waszych wypowiedziach. Najbardziej zależy mi na tym by one jak najdłużej odrastały a po wosku jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluuuutka
Maszynka + Pianka = Masakra .. Na drugi dzień KOLCZATKA tzn twarde wloski, podrażnienia ... Teraz używam depilatora , a tam bardziej na dole pęsety i 3 tygodnie spokoju , oraz gładka i mięciutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataataj
To ja podobnie, z tym, że depilatorem jadę to, co rośnie poza majtkami tzw. linie bikini, dół golę maszynką jednorazową a u góry zostawiam sobie taki szerszy paseczek, na zero czuję się dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaaaaaaaaaaaa
ja teraz golę za linię bikini, a resztę przycinam na krótko, możecie nie wierzyć, ale mojemu tak się najbardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad zostawieniem paseczka... ale kiedyś już tak próbowałam i nie mogłam wytrzymać tak mnie wszystko swędziało... ile mniej więcej milimetrów powinny mieć włosy w takim paseczku? Może ja zrobiłam za krótkie i dlatego były takie kłujące... a dodatkowo miałam krępujący problem z tym, że przebijały się przez majtki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaaaaaaaaaaaa
no muszą mieć kilka milimetrów, żeby nie kłuło, wypróbuj sama, mi tam nie przebijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka:)
ja robie tak: gole sie maszynką tylko na górze i po bokach. dobrze to wygląda i nie jest sie tak owłosionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??? dajecie czadu
Dziewczyny myślę że was pogielo.. tak jak z resztą mnie. Pomyslcie przez chwilę jak sobie dawały radę inne kobity ?? No ok. ta se goli ta se nie goli. Każda ma inny spsb itd. ale bez przesady. Jeśli chłopak bd. chciał żebyś sobie ogolila a ty nie, to tego nie rob bo nie warto. Jeśli bd. na odwrót też. Chłopak który powie Ci że powinnas się ogolic bo mu nie pasuje inaczej nie jest wart ,,czegokolwiek".. dziopki to od nas powinno to zależeć. Jak nam lepiej tak robimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik wygolonych na 0
Moja żona wcale się nie depiluje ani nie goli bo na siśce i wzgórku łonowym nie ma wcale włosów " wybryk natury" po prostu nigdy jej tam nie urosły a żona ma 38 lat więc jestem cały heepy bo mam cały czas gładką siśkę. Kobiety golcie sobie siśki na zero , nie ze względu na taką panującą modę w dzisiejszych czasach ale ze względów estetycznych i lepszej higieny a i przy okresie łatwiej jest zachować intymną czystość. Na pewno niektóre panie zaprotestują i stwierdzą że włosy na siśce spełniają bardzo ważną rolę,chroniąc wejćsie do pochwy przed infekcjami. Wcale to nie jest prawda, moja żona jest tam całkowicie łysa - ze względu tak jak pisałem wcześniej i będąc w zagrożonej ciąży w szpitalu to lekarze badający ją troszkę zdziwieni odnośnie braku owlosienia na łonie pochwalili ją, żę jest w tym miejscu bardzo zadbana czysta i pachnąca nigdy powtarzam nigdy nie miała żadnej infekcji narządów płciowych. Te kobiety które golą się regularnie na zero na pewną potwierdzą moje słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×