Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaki21

CZYM GOLICIE MIEJSCA INTYMNE?

Polecane posty

Gość Dr.Polla
Zauważcie, że jeżeli decydujemy się na delikatna depilację, to zmniejszamy ryzyko zagrożenia wynikającego z różnych chorób i nieprzyjemności np. wszy łonowe. Wiadomo też że depilacja miejsc intymnych zależy od upodobań i gustu osoby. Jeżeli są w miejscu intymnym bujne włosy do może wyglądać to niezachęcająco. Dlatego ja więc też gole, ale nie zawsze. A jeżeli już się na to decyduje to tylko maszynką , ponieważ różne śr. chemiczne tylko podrażniają naszą skóre, a tamto miejsce jest wręcz BARDZO delikatne ! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastolatek!
Ja twierdzę że golić na łyso jest tak niefajnie. Jestem mężczyzną a na '0' to tam jest raz na 2,3 tygodnie. Może ktoś nie pisał ale nie golcie pod włos. Wtedy są podrzażnienia i piecze. Aaaa... I nie wiem jak wam ale ja jak pierwszy raz ogoliłem to pierwszy dzień cały czas ręke w gaciach miałem bo mnie swędziało :p A pro po nastawienia mężczyzn do kobiecych 'fryzur intymnych' : Możecie mnie nazwać gnojkiem bo mam niecałe 18L ale coś już o tym wiem i strasznie mnie denerwuje jak kobieta jest tam zarośnięta, jak już nie chcecie golić to maszynką do strzyżenia na 3-5mm raz na 4-5 dni i to już jest wybaczalne, ale jak jest tak że da się złapać za włos to już sorry ale to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastolatek!
A pro po infekcji? Dlaczego jak żula, menela zabierają do więzienia albo do jakiegoś domu opieki to jest on golony? Dlaczego żołnierze są łysi albo na jeża? Odpowiedź jest prosta jak gwóźdź! W włosach żyją bakterie i inne pasożyty które zagrażają naszemu zdrowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freedooom
no tak nie tylko względy estetyczne, moda, czy upodobania, ale jak słusznie zauważyliście łatwiej jest zachować czystość. Ale niestety muszę przyznać, że ta część naszego ciała jest dość trudna do depilacji i nie wiem jak wam, ale u mnie dość często pojawiały się podrażnienia. Przerobiłam mnóstwo różnych metod depilacji i przyznam, że najlepszym sposobem na to, żeby nie było włosów jest depilacja laserowa. Byłam na kilku zabiegach w Studiu Laser i jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz nie muszę martwić, ani o zbędne włosy, ani też o żadne podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze gole
Żeby czuć się seksownie i dla estetyki... busz nie jest przecież atrakcyjny łee ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znasz
Mam 15 lat i gole miejsca intymne maszynką , zupełnie na 0 i chlopakowi też się podoba . Nie wiem jak można nie golić -,- współczuję chłopakowi jak by miał robić Ci minetkę . Mój chłopak też goli się kilka razy w miesiącu i jest dobrze . Chociaż jakoś to wygląda . A nie busz jak nie wiem co ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi30
Teraz jest taka moda że kobiety golą miejsca intymne, ale warto pamiętać że owłosienie łonowe czemuś służy, pomaga w utrzymaniu właściwej mikroflory, oczywiście odpowiednio zadbane. Po goleniu warto posmarować się provag żelem, który nawilża, łagodzi podrażnienia no i najważniejsze chroni przed infekcjami, ponieważ zawiera kwas mlekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzza
chodzę na zabiegi do studia http://timeforwax.pl gdzie używają specjalnego wosku, który nazywa się magic wax, sam zabieg mniej boli, w porównaniu np. woskiem cukrowym, no i podrażnienia są znacznie mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam golę na łyso wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włoski miały zadanie kiedyś.Przy dzisiejszych środkach higienicznych są niepotrzebne i kobieta inaczej wygląda.Obecnie jest moda na trwałe pozbycie się owłosienia. Przy dzisiejszym stroju bikini jak będzie wygladać z puszystym buszem wystającym z majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też należę do grupy osób, które pozbywają się włosów, ale to jest na pewno sprawa indywidualna, jak komuś pasuje. Poza tym w przypadku tych części ciała trzeba się dobrze zastanowić nad odpowiednią metodą, żeby było gładko, ale też efekty utrzymywały się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosiarką rotacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Ja golę, ponieważ : po pierwsze, mój facet lubi jak jestem "tam" gładka, po drugie, sam też goli miejsca intymne, po trzecie brak włosów ułatwia utrzymanie higieny. Wiadomo, jak kobieta oddaje mocz, to zawsze obleje nim włosy łonowe, a wiadomo, że włosy zatrzymują zapach. O zapachu w czasie okresu nie wspomnę. Jak nie ma włosów jest wygodniej i szybciej się człowiek umyje i w ogóle, same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest lato człowiek się poci i smierdzi.Gołe miejsce gładkie lepiej utrzymać w higienie.Najlepiej zrobić stałą depilację laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się golę, ale nie na łyso, bo nie lubię tej mody na wyglądanie jak 5latka. Używam maszynki po prostu, ale takiej lepszej, Panasonica, bo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, nie zacinam się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze golić facet też! Miałam faceta który sie nie golił tam i robiłam lo...a wlosy w buzi blee raz zrobiła i wiecej nie chciałam. Mąż zawsze golił i goli aż przyjemnie wziąć do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma Riolka kicia
Ja tam gole jak mnie nauczyło zycie, biore od dziadka brzytfe i delikatnie piczke i pierscien sobie opgalam az bendom te miejsca glatkie i mile dla ust i jenzyka. Nic nie boli jak sie brzytfujesz raz na pol roku to za zatko trzeba raz na tydzien chyba ze masz bez faceta czas to nie golisz wcale bo nie trzeba ale czasem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie golę. Mój mąż twierdzi, że czułby się głupio widząc mnie bez włosów, że nie podniecają go takie zrobione na dziecko. Mają być włosy, oczywiście zadbane, ma tam być czysto, dezodorant intymny jest w użyciu. Tak samo płyny do higieny intymnej. Ale golić się nie mam zamiaru. W czasie urlopu oczywiście przycięcie fryzurki, żeby nie wychodziła na zewnątrz, ale pod jasnym kostiumem i tak czasem widać. I dobrze, gorzej jak w łysy rowek majtki się wciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×