Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadal ta sama

25 lat, nadal dziewica

Polecane posty

Gość simone choul
3 grosze--->wiem, mam nadzieje, ze dziś i jutro to ostatnie godziny kucia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My z paszczakiem już po spotkaniu:) Było bardzo sympatycznie, choć wstyd się przyznać..ja cały czas gadałam... Flowerek---> Miłego spaceru życze Wam jutro! Pozdrawiam Cię paszczak! iI Ciebie F;owerek.. i w ogóle wszystkich...simone choul---> odpocznij trochę od tej nauki;) I powodzenia z tymi egzaminami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Uliczka nie dała mi dojść do głosu. Gaduła z niej straszna! :) Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone choul
abox----> pomyliłes topiki. jesli chcesz sie wypowiedziec to przeczytaj choć 5 pierwszych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abox --> dziekujemy za oświecenie :P No proszę już po spotkaniu :) a coś więcej? może niech Paszczak teraz ma głos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolijka
No jetem.. a co u mnie? hmm faktycznie nadal jestem w kropce..nadal mysle....niby gosc ok ale mam jakas taka nieufnosc, nieufnosc mniejsza gdy widze go na zywo niz gdy rozmawiam z nim przez neta.....jestem w kropce...a on nie chce mi za duzo o sobie opowiadac..przeraza mnie ta jego ex, chyba zbyt gleboko tkwi w jego psychice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No nareszcie udało mi się do Was zajrzeć, a nie powiem, brakowało mi tego ;) Internet mi wysiadł i od wtorku aż do dziś byłam uziemiona. Na razie zadziałał, a na jak długo, to się jeszcze okaże ;) Uliczko, Paszczaku - bardzo się cieszę, że spotkanie się udało :D Żałuję strasznie, że nie wyszło Nam spotkanie we trójkę, ale może jeszcze będzie okazja. Ech, co ja mówię... na pewno będzie :D Paszczaku - mam nadzieję, że Cię pocieszę, jak powiem, że przy mnie będziesz mógł się nagadać do woli, bo ja do gaduł nie należę ;) Simone, 3 grosze - dziękuję za pamięć :) Witam nowe osóbki :) A gdzie się podziała Xanta? ;) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę nie na temat- nie mogę sprawdzić swojej poczty na tlenie. Hasło wpisuję prawidłowe, ale nie przenosi mnie do skrzynki pocztowej. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika24
ja mam 24 lata i tez nigdy nie mialam chlopaka jaestem pzrecietnej urody raczej brzydka choc z duzym biustem ( moj brat powiedzial mi kiedys ze na taka spyrke i tak nikt nie poleci) ale mam nadzieje ze ktos sie kiedys pojawi. moja mama nmowi ze to sprawa przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone choul
vika 24----> nie ma przeciętnych,czy brzydkich kobiet.Trzeba sie tylko umieć "odwalić" ;).Zresztą faceci maja rózne gusta, tak jak my.Mi się podoba np:Steve Buscemi, choć wiekszość moich koleżanek twierdzi że jest paskudny.No a w przeznaczenie nie warto mocno wierzyć, trzeba pomóc szcześciu. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta79sz
Cześć widze że jednak jest sporo dziewczyn takich jak ja czyli dojrzałych dziewic. Mam 27 lat i jeszcze się nie kochałam a co gorsza nigdy nie miałam chłopaka. Głównym problemem jest moja nieśmiałość bedąc sama z jakimś mężczyzną (np. sklepie) czesto się czerwienie itp. nie mówiąc już o podrywaniu.Większość moich koleżanek ma już chłopaków mężów a ja nadal sama i czuje że się to zbyt szybko nie zmieni.Smutno mi z tego powodu ale co zrobić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apms
Hej Kwiatuszku jestes w moim wieku,nie martw sie na kazdego przyjdzie pora, juz niedługo strzała Amora trafi w Twoje serduszko, tylko trzeba cierpliwosci.Nie szukaj na siłe, pewnego dnia spotkasz odpowiednia osobe, ktorej sie spodobasz! Bedzie Ciebie ubostwiał za to jaka jestes, nie wstydz sie ze jestes dziewica. Przynajmniej szanujesz siebie, w dzisiejszych czasach to rzadkosc. Girls-te małolaty wskakuja szybko do łózka, chca czyms zaimponowac.. Pamietaj najpiekniejsze to cos co dojrzewa powoli. Kochac i byc Kochanym, ta cała magia (tez tesknie za tym!szczegolnie po 2 rozstaniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam \"stare\" i nowe osoby na topicu :) i po 🌻 U mnie nie jest źle tylko troche się tęskni za bliską osobą ale to już tylko 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone choul
A mnie zaczyna denerwowac taka biernośc.Rady typu: Czekaj, siedz potulnie, a cie znajdą. Co za bzdury.Ile można czekac?Jak sie ma 23 lata i patrzy wokoło ja koleżnki przeżywaja miłosc swojego życia. A ja ciągle musze sie zastanwiać, dlaczego mi sie w koncu nie trafi cos dobrego w życiu, a raczej ktos.Czy jestem gorsza od koleżanek i nie zasługuje na miłość? Czy was to nie irytuje?Nie buntujecie sie?Bo mnie to zaczyna wkurzać.Dochodze do wniosku,że o miłosc trzeba walczyc,tak jak o wszytsko w zyciu.Dla mnie ta walka, to walka z moja nieśmialościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miicchał
Najłatiwej później taką zbajerować wykorzystać i zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miicchał
taką jak simone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone choul
Michał-----> nie prawda, mnie próbowało kilku zbajerowac na nocke,ale nawet pomimo ze byłam wstawiona, nie zgodziłam się.To zależy czy jest sie naiwnym.Ja nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miicchał
Wystarczyłoby mi 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone choul
cwaniak, to jak ja sie uchowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone choul
skad wiedziałbys ze jestem dziwica i dam sie zbajerować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miicchał
A jak to jest z błoną dziewiczą. W żadnym miejscu nie masz pękniętej, czy nawet tego dziewczyny nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone choul
idz spac bo jutro do szkoły,wydaje mi sie ze rok szkolny jeszcze sie nie skonczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miicchał
Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem tym pytanie ale chciałbym bardzo wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone choul
i radze być pilniejszym na lekcji biologii, chłopczyku od bajerowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Michała
"Cienka błona umiejscowiona u ujścia pochwy kobiety. Jej struktura stanowi cechę osobniczą: czasami jest ona prawie niedostrzegalna, czasami tworzy otwór pozwalający na wprowadzenie do pochwy jednego lub dwóch palców (ta błona jest najczęstsza), czasami zarasta całkowicie dolny brzeg ujścia pochwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla19
To takie ważne aby była dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
dla tych facetów, którym zalezy tylko na "zaliczeiu" kolejnej "swieżynki" okazuje sie to byc wazne.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko tyle - to smutne, że tak nam rozwaliliście topik!!!! Okropnie się Was czyta! Simone choul---> nie znikaj!!! Jesteś moją bratnią duszą!:) Choć to strasznie przykre, że ktoś tak perfidnie się pod Ciebie podszył! Chamstwo i tyle!!!! Odezwij się ... Pozdrawiam wszystkich \"starych\" bywalców tego topiku:):):) Flowerek---> doszła do mnie tylko część Twojego smsa...więc nie wiem co pisalaś, ale postram się wkrótce odezwać do Ciebie na meila:) 3 grosze---> cierpliwości... czekanie też ma swój urok... ;) Xanta---> where are you;) ? paszczak----> napisałam Ci meila.... pozdrawiam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawdzie
czynnie nie dzialałam na topiku ale chetnie od czasu do czasu og sobie czytywałam... i tez załuje, ze jakies buraki tak go rozwaliły... a przynajmniej ostatnie na tym łez padole ;-) dziewice miały swoja przystań... buuuu... szkoda... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie----> dzieki... fajnie, że też tak myślisz... Może te\" buraki\" już tu się nie pojawią a nam uda się odbudować topik.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×