Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam i szukam

Szukam czarniejszego_niż_mrok - intryguje mnie

Polecane posty

Gość psychiatra darmowy
pan doktor to 185,80,19,13.........30 moze byc,to zaczynamy miting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OŻESZ KURWA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra domowy
Nastepna proszę !!! Ooo gorrraca- zapraszam na kozetkę:-p pani maalutka zaczeka ;) siostro - p.Zenobie przewieźć proszę na OJOM.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
maalutka jesszcze słowko. Pewnie miło jst tak się bawić, ale czy pomyślałaś o osobach króre przywiązały się do czarniejszego i polubiły go na tyle że chciałyby miec z nim jakis kontakt poza forum? Napisaaś że nic złego nie zrobilaś. Myślę że nie dopuszczasz myśli że jednak mogłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
do osoby z 12 57 niestety wiedzą ktoś Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie uwiodła, nikomu nic nie obiecywała, nikogo nie zwodziła - jesli lubią czarniejszego za jego osobowość, to przeciez on istnieje - czarniejszy to maalutka, to jej kreacja, można z nią rozmawiac jak z czarniejszym, a jeśli ktoś ją polubił za penisa to sorry, ale chyba taka znajomość nie satysfakcjonowałaby nikogo :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy wiemy
:classic_cool: ale nie powiemy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy wiemy
El Diablo - tylko tę z tych odwazniejszych fot :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D jak można Was nie kochać? El dokładnie tak, coś Wam powiem tylko sza zwracam Wam czarniejszego in crudo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorrrrrrąca 25
lubię złapać kobietę za cyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
kobiety, tolerancyjneście i prawie każda to zdeklarowana bi. Nie prawda, czarniejszy nie istnieje w ten sposób co Diablo mowi. Przecież ktoś kto lubi maluutka nie musiałby klikać z czarniejszym nie? A jkak już zaczął klikać z czarniejszym, chciał jego, a nie maluutka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
maalutka przykro partrzeć jak się podlizujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czarniejszy to maalutka, czy to się komuś podoba, czy nie - i jeśli nie zorientował się w rozmowie to niefart. Podejrzewam, że osoby (nicki), do których czuje się wyraźną awersję pod innymi nickami te awersję też wzbudzają, podobnie jak sympatię ... nieważne: maalutka, asheri, m* ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
ja pieprzę.......po co wy się w to bawicie? Ta fotka jest z netu i niewiadomo do kogo należy. Obie etescie nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Ale pomyśl diablico, że jakaś dziewczyna szuka faceta, nagle poznaje jakiegos, nawiązuje znajomosć jest oczarowana a okazuje się że to kobieta. Pamiętasz Miriam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sira całego świata nie zbawisz to forum nie sklep z facetami ja Wam mówię, że on jest a Wy swoje, więc wybacz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ja Ci twoj
kurcze ale sie rozkrecil temat ppwiem tak - jesli to prawda to wieel kobiet jest teraz nielze urazonych, zdenerwowanych i wscieklych - bo czarniejszy jak wyzej intrygowal, reszte to smieszy albo wkurza, ale jesli maalutka to nie czarniejszy to nie dosc ze krzywdzicie maalutka i czarniejzego to macice w glowie reszcie.eheheeh- a ja wiem ze czarniejszy to baba! przejrzalam kilka wypowiedzi i faktycznie - to kobieta zadna miriam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×