Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam i szukam

Szukam czarniejszego_niż_mrok - intryguje mnie

Polecane posty

Go Ty nie masz pojęcia jak to jest, nic nie poradzisz:( czasami tak człowiekowi przychodzi ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - rozumiem - w dobie metroseksualnych facetów laski są bardziej męskie od nich:D nie dziwię się, że bierzesz sprawy w swoje ręce i pokazujesz jak być fajnym facetem:D zrobiłaś to z wysoce szlachetnych pobudek - niech się uczą ciamciaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja nie mogę hehehehe trzymcie mnie dziewczyny, boli mnie brzuch jak to czasami trzeba niewiele;) i już jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Powiedzcie jeszcze że maalutka to też czarniejszy niż kupa to zejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
maalutka jak się czulas kiedy podrywaly cię laski np napalona dziewczynka albo juz tu bylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
zadziwiajace zeby byc w stanie wychowywac dzieci i tak zie zabawiac na forum. tyle wcielen..... tu wierszyki tam erotyki tam podrywki. normalne to nie ejst :P jak tu komus z was zaufac, czarne nicki???????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowska hmmmm jak zawsze cudownie;) Go Ty nie musisz Słońce zawiązywać warkoczyków:) w tym kolorze Ci do twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam, że jej się nie popierdoli pod jakim nikiem z kim i o czym gadała:D:D:D:D:D:D no i jeszcze wszystkie hasła:D masz łeb :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowska - jak mnie to wku@@wia - jak żona i matka to już tylko do garów i do pieluch się nadaje??? mamy tu wiele matek i żon, na szczęście żadna nie jest kurą domową - chwała wam za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Go hasła to pikuś:classic_cool: może by tak jakis inny wątek?;) mam cudowne dzieciaki, pomagają mi:D więc spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
o co ci chodzi gorraca gdzie ja powiedziałam że maalutka nadaje sie tylko do jednego??????? jest nienormalna i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Go no a pewnie że jest. Ale powiedz mi na przyklad ty maalutka. Robisz se jeden taki imidż, pozujesz na intelektualistke z bogtym zyciem wewnętrzym, jestes lubiana i uznawana i tego jeszcze malo? Ludzie poznaja cie, a tutaj zonk i jesteś jeszcze m* i inne imidże. Nie rozumiem, po co kilka innych podobnych imidżów, ale dobra. Multiplikujesz się. Ale...... Bawisz się w podszywanie. Po cholere? Ale żeby udawać faceta??????????? ciesze sie, ze tego nie rozumiem. Straciłaś wiele w wielu oczach. Może nie w ocach znajomych, ale w nowych - tak. Pewnie Ci to wisi. Ale hipokryzji nie ukryjesz. Szkoda, bo ja też się rozczarowalam tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświadczone pieczęcią urzędową :classic_cool: zeznania niespokrewnionych też mogą stanowić dowód:P sira cudowska mi przykro, że Cię rozczarowałam, nie pozuję:) przecież pisałam, nic nie poradzę, że nikt nie wierzy, nigdy nie zrobiłam nikomu nic złego, tak jak to mówił Wilde czysta i prosta prawda rzadko jest czysta i nigdy prosta Go, czarniejszy 👄 :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska florka
cudownie sie czujesz malutka jak bylas podrywana przez napalona, juz bu bylam, jk, lachudre i inne. A ciekawe co one se mysle teraz, kiedy wiedza ze jestes kobieta:D, ciekawe co czuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapla stara
łykają jak młode pelikany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×