Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam i szukam

Szukam czarniejszego_niż_mrok - intryguje mnie

Polecane posty

Gość sira cudowska
Kobiety naprawde bywają strasznie głupie. Wy dwie znaalazłyście sobie świetną rozrywkę i bawicie się graniem na uczuciach innych. Zapominacie że to bywa też okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sira cudowska
widzimy ze zraniona duszyczka???hle hle hle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powariowaliście na maxa hehehhehe spokojnie:D nikt mnie tu nie krzywdzi, bo mnie nie można skrzywdzić to tylko posty, nie mam sobie NIC do zarzucenia a za urojenia nie odpowiadam Musztarda to tylko Twoje odczucie, nie nauczam, nie kreuję się, czasami komentuję posty to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Chochlik to rozmawiajcie sobie tak we własnym gronie ale po co wciągacie w wasze gierki niezorientowanych? zeby potem pośmiać się z wtajemniczonymi na gg? Płytkie to jest bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sira to także maalutka
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
No widzisz maalutka Ciebie nie można skrzywidzić. al einnych można. Nie pomyślałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sira to także maalutka
to dobrze,inaczej bym się z Toba nie umowił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Nie no, kobieto. Jaja sobie robisz kiedy przyszło do poważnych zagadnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Chochliczku, kiedy już grasz, to niewazne czy damskimi czy męskimi. Ważne że udajesz ROŻNE osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Z resztą ja nie mówię nawet o uwodzeniu. Mówię o poznawaniu. Byłabys slaba, potrzebując wielu osób z krtórych każda polubiła Cię za część Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc sobie rozprawiajcie, ukręcajcie co tam chcecie nie udaję, nie tłumaczę się i tak wiecie najlepiej:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci którzy ze mną gadają poznają mnie na każdym nicku nawet założonym ad hog i za to 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chochilczka
a na jakich tematch wypowiadal sie per El diablo??chetnie poczytm chochliczka w meskim wydaniu:) a tak na marginesie ale panike robicie, czarniejszy to baba i juz, koniec tematu, teraz sie chociaz wydalo i juz nie bedzie macil zadnej w glowie, chociaz czy ja wiem czymacil??wg mnie to z niego zaden tam seksiarz byl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKRECONE PANNY MAJĄ NAUCZKĘ - jak się zakochały , zaplanowały dom, dzieci i współną starość z kimś kogo na oczy nie widziały to jest to dla mnie słabe:O każda osobowość składa się z wielu elementów - trzeba umieć złożyć je w całość - ja się cieszę, że mała to czarniejszy - razem dalą nową lepszą jakość:) i jakoś nie przeszkodziła mi wielonikowość chochlika w przeniesianiu znajomości do reala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to malutka
ma bardzo meski glos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowali
ja pamietam tylko jak El Diablo podawal maila dziewczynie ktora wysylala zdjecia swojej cipki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dlaczego czrniejszy sie podobal?bo czesto mowil co chcialybysmy uslyszec od faceta,ot co!pomimo wszystko ze to nie facet,bo juz mialam nadzieje ze tacy jeszcze nie wygineli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze pod jednym nikiem hasam i tak zawsze sa jakieś afery z moim udziałem - bo jak bym swoje cząstki spuściła z oka to byłaby bomba tomowa:P jako jeden nick wystarczająco rozrabiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to zwisa
bo ja podkrecalam czarnego a sama go/ja oszukalam hahahaahhaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie jeszcze okaze ze wszyscy faceci tu to baby to dopiero bedzie bal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowali
ale skad moglas wiedziec ze ona sie zglosi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie - udawanie na czarno przyjaciela a na pomarańczowo wbijanie noża w plecy wyciągając zdobyte wcześniej na czarno informacje albo obrzucanie błotem, to jest dopiero.... chujnia:O!! wiele czarnych ników to zupełnie co innego przecież!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D chochlik - ja też sama własnymi \"ręcami\" i nie tylko :classic_cool: sprawdziłam - niektórzy mają jaja, że hej!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×