Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

DLA TYCH KTÓRZY STOSOWALI OKŁADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość mimi 25
hej stosuje te okłady od 3 tyg. i niemoge poznac swoich ud.,to niete nózki.jeszcze pare "zabiegów " i wskakuje w kiecke! ;) (jak sie ociepli oczywiscie-bo bedzie króóóóótka ;) ) te kuracje sa zaj........e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny🌻 a ja nie moge dostac tego olejku,bylam wczoraj w takim zielarskim sklepiku,ale nie było.;-) Pani obiecala za tydzie dopiero przywieść. Robiłam sobie peeling z kawy+ cynamon sypki+zel do kapieli 👄 skora naprawde mieciutka- ale niestety nic ciałka nie znika ;-) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonik22222
czesc dziewczyny jest moze ktoras chetna do zakupuu tego koncentratu cynamonowego ?chetnie odsprzedam nie bede sciemnial poprostu kupilem duze opakowanie 1000 ml i teraz che go odsprzedac w mniejszych porcjach i troche zarobiec nie ukrywam w kazdym badz razie 1000 ml kosztuje ok 200zl male ryzyko jest(finansowe) ja oferuje 110 ml (okolo)za 50 zl moze i zdzieram ale oryginalne 75ml np. kosztuje ok 65zl wiec i tak sprzedaje taniej .. Koncentrat jest swiezy i przelozony do mniejszych NOWYCH pojemnikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
ja po tych olejkach czuje sie niespokojna wewnetrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx
Ile kropel olejku cynamonowego i grejfrutowego musiałabym dać na balsam 400ml? Czy można łączyc te 2 olejki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za godzinkę idę odebrać z apteki olejek cynamonowy który zamówiłam, no i do dzieła!!!!! mam nadzieję ze efekty będą , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki Ja też od kilku dni stosuję olejki. Do kąpieli i masażu używam geranium, skóra jest bardzo gładziudka po nim. A dzisiaj kupiłam sobie cynamonowy, grejpfrutowy i sandałowy. Mam zamiar si e owijać folią. :-) A i olejki mieszam z olejem słonecznikowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi 🌻 Ile razy w tygodniu robisz sobie te zabiegi, zetakie cudne nozki wyszły? Napisz jakmozesz.:-D agaluk napisz ,jak czesto sie owijasz w ta folie?,czy juz coś wiszisz:-D Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w folie właśnie dzisiaj pierwszy raz się owinęłam. Od bardzo wielu osób słyszałam, że balsamy na bazie cynamonu naprawdę daję efekty. A po co przepłacać jak można samemu zrobić a i działanie intensywniejsze. Tylko pamiętajcie że muszą to być olejki naturalne. Ja od kilku dni stosuje geranium , to tak jak pisałam skóra jest bardzo gładka wręcz jedwabista . A to dopiero kilka dni. :-) Też bym się chciała dowiedzieć czy ten olejek cynamonowy można codziennie używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jestem po pierwszym zawijaniu z olejkiem cynamonowym, wiem ze to moze za wczesnie by oceniac ale czy mój cellulit sie zmniejszyl to bym nie powiedziala. wiem, wiem potrzeba czasu, ale jestem taka niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka mała 🌻 Musisz troche poczekać. Mimi pisała ze po 3 tygodniach widać. Nie napisała tylko co ile dni sie owijała. Zycze powodzenia, ja jeszcze nie mam cholera tego olejku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam że te balsamy rozgrzewające z cynamonem stosuje się 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wiele przydatnych informacji na temat olejków! Mój olejek cynamonowy dotrze w przyszłym tygodniu do sklepu dopiero. (I grapefruitowy) Nabyłam geraniowy i pięknie nim teraz pachnę. :) Domieszałam go do zwykłej oliwy z oliwek, wmasowałam, owinęłam folią i kocykiem. ;) Było to przyjemne, będę powtarzać... Czy coś da- nie wiem, jeśli tak, poinformuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny wiosenny dzionek!, ja chyba będę stosowała te okłady cynamonowe trochę częściej -tzn co drugi dzien, czyli 4 razy w tygodniu,na zmiane z okladami kawowymi. a moze zrobie tak ze raz peeling i oklad z kawy+olejek cynamonowy+balsam, a na drugi dzionek sam cynamonowy z balsamem. Mam nadzieję że tak jak jedna z forumowiczek, nie pamiętam jak się nazywala, powiem- NIE MOGE POZNAĆ SWOICH NÓG. Naprawde bym chciała by schudly i by zniknąl ten przeklęty cellulit. chce wyglądać fantastycznie na wakacje.no i na wiosne tez choć juz się zaczęła, ale to nie jest jeszcze sezon spódniczek i bluzek na ramiączka. w sumie to cale szczęście bo jeszcze do ocieplenia bardzo daleko, to może doprowadzę się do dobrago stanu :o) odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie
ups ucieklo mi piszcie kochane !!!!!! to super sprawa mowie wam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis okład kawowy,mam nadzieje ze napewno schudne, bo mi na tym zalezy. jezdze codziennie po 2 godzinki na rowerku stacjonarnym,mam dietkę, stosuję(od wczoraj) oklady z cynamonu na zmiane z kawowymi.pozniej 2xdziennie smaruje sie kremem wyszczuplającym i serum z serii EVELINE,pije Fishio Diur,od dzis zaczelam 6 weightera ( nie wiem czy dobrze napisalam) no i czekam na efekty. mam nadzieje ze na wielkanoc bedzie cos widać. MOJA WAGA- 62.5 KG CEL-5 8 WYMARZONA WAGA-55 WZROST- 168 CM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 25
Gwiazdka ja robiłam okłady na początku co 2 -3 dni(1dzień kawowy ,drugi dzień sam balsam z olejkiem) teraz robie 2 razy w tygodniu. a nózki jak cacuszki hihi(jeszcze widac celulit ale wtedy a teraz to niebo a ziemia) i jak chcesz jeżdzic na rowerku to super beda lepsze efekty a najlepiej jakbyś zrobiła okład(rozbijesz te wszystkie grudki tłuszczu)a potem na rowerek-szybciej pozbedziesz sie tego celulitowego tłuszczyku. pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniutkie porady :)) sama z nich skorzystam . problem w tym , ze nie mam olejków.Czy zamiast geranium mogę uzyć cytrynowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🌻 🌻 ja niestety nie moge jeszcze dołaczyć do rodzinki olejkowej, bo dopiero w poniedziałek o ile bedzie przywieziony do sklepu. Gwiazdka 🌻 Co to jest co pijesz Fishio Diur. Mimi🌻 kiedy ty zobaczyłas roznice w swoich nozkach? Czy zawijacie sie w elektryczny kocyk? Pozdrowienia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxmara 37🌻 najlepszy na celulit i odchudzanie jest cynamonowy Do tego geraniowy lub grejpfrutowy. Musisz poczytac wcześniej o tych olejkach na tym topicu pisze. Wiesz ja nie pamietam na co był cytrynowy. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 25
fiat marea ja widziałam juz po tyg.(robiłam co 2 dzień do tego dietka-na wspomagaczu+picie duzo wody)a po ok.2 tyg. juz obwód ud,bioderek i kolanek był mniejszy a celulit naprawde był miej widoczny. okrywam sie tylko zwykłym kocem -zawijam sie.a zabiegi codzienie robiłam-1dzień okłady z kawy+ol.cynam.i folia, 2 dzień smarowałam sie balsamem z ol. cynamon.bez foli. teraz jestem juz prawie 4 tyg.po , robie 2razy w tyg. i dokupiłam se ol. grejpfrutowy. jest coraz lepiej :) :) :) :) juz jest prawie super a do lata będzie.pozdrawiam i trzymam za was kciuki( pamiętajcie o systematycznosci) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 25
maxmara dla ciebie OLEJEK CYTRYNOWY (Citrus limonum)*. Olejek lekko stymulujący, obniża ciśnienie krwi.Otrzymywany ze skórek sycylijskich cytryn. Ma znany odświeżający zapach ŁAGODZI: nadciśnienie, lęki, ociężałość umysłową, napięcia nerwowe, przeziębienia, katar, reumatyzm, artretyzm, żylaki, stany zapalne skóry, opryszczkę, łupież, egzemy, problemy okresu menopauzy. masaż - poprawia funkcje systemu immunologicznego, obniża temperaturę w stanach gorączkowych, obniża ciśnienie przy nadciśnieniu. kąpiel - poprawia funkcje systemu immunologicznego, obniża temperaturę w stanach gorączkowych, obniża ciśnienie przy nadciśnieniu. inhalacje i aromatyzacja powietrza - poprawia funkcje systemu immunologicznego, obniża temperaturę w stanach gorączkowych, obniża ciśnienie przy nadciśnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIAT MAREA WKLEJAM TO DLA CIEBIE NA TEMAT FISIO DIURU Naturalny, dietetyczny preparat oparty na wyciągu z 12 roślin poznaczony dla osób pragnących zwiększyć oczyszczanie organizmu. Naturalny w 100%.Bez konserwantów.Bez alkoholu. Bez dodatku cukru.Bez barwników. SKŁAD: skoncentrowany sok ze śliwek, skoncentrowany sok i jabłek, woda. cukier fruktoza, soda, regulator kwasowości: kwas mlekowy, jastrzębca kosmaczka, liście brzozy białej, rozłogi perzu właściwego, skoncentrowany sok z tamandrynowca, wyciąg i liści Ortosifonide (Orthosiphofte stamineus). korzeń dandeliona, magnez, część naziemna nawłoci pospolitej, część naziemna skrzypu polnego, chlorek potasu, liście miłorzębu dwukalpowego, liście nostrzyka żółtego ZASTOSOWANIE: Rozwiązuje problemy związane z eliminacja zbytecznych płynów (diureza), ale również wspomaga prawidłowe usuwanie resztek metabolicznych, angażując wszystkie organy oczyszczające, a także reguluje czynności jelitowych, poprawa zanieczyszczone toksynami mikrokrążenie obwodowe oraz zapewnia równowagę solną organizmu zagrożona przez ubytek wody podczas diurezy. DZIAŁANIE: Oczyszczenie organizmu pozwala na: widoczne zmniejszenie opuchlizny w częściach ciała najbardziej podatnych na zatrzymanie wody (brzuch, kończyny dolne); utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi; poprawienie kondycji skóry, która stanie się gładsza, elastyczna i promienna; zapobieganie powstania kamieni nerkowych; zmniejszenie złego samopoczucia spowodowanego zatruciem substancjami toksycznymi (bóle głowy wynikające z problemów z trawieniem, trudności z koncentracją itd.) aktywną walkę z nieestetycznym cellulitem; a także zrzucenie zbędnych kilogramów. Dzięki zwiększonej zawartości ujednoliconych suchych ekstraktów, innowacyjna formuła Fisio Diur gwarantuje optymalne dostarczenie organizmowi substancji roślinnych, które wspomagają procesy drenażowe organizmu, jego oczyszczenie oraz regulują krążenie krwi. DAWKOWANIE: Rozcieńczać 20 ml Fisio Diur w 1 litrze wody przez pierwsze 4 dni kuracji. W kolejnych dniach zmniejszyć dawkę do 10 ml nadzień, nadal rozcieńczając produkt w 1 litrze wody. W celu osiągnięcia lepszych efektów kuracji zaleca się spożywanie warzyw oraz produktów bogatych w proteiny, ograniczając tym samym przyjmowanie węglowodanów. 30-dniowa kuracja. Wstrząsnąć przed użyciem. Zawiera dozownik z miarką. ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Zasięgnąć rady lekarza, gdy podczas przyjmowania produktu przyjmowane są leki przeciwzakrzepowe. Nie stosować w okresie ciąży i podczas karmienia piersią Nie przekraczać dziennej dawki. PRZECHOWYWANIE: Butelkę należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscił niedostępnym dla dzieci. Produkt jest suplementem diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. OPAKOWANIE: 300 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA MAM DZIS DZIONEK ZAWIJANIA KAWUSI, OLEJKU I BALSAMU :o) powiem ze moje nogi wydają się szczuplejsze/po wczorajszym kawowym/ a dzis kawa i cynamon zoaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jestem zadowolona, nóżki są szczuplejsze i bardzo mnie to cieszy. A poza tym waga wskazała mniej. waze 61,5 kg!!! mam nadzieje ze do wielkanocy zejde na 58, ale obiecuje wam, ze jak spadne do 58 kg to nadal bede sie odchudzala, by w wakacje osiągnąć wymarzone 55kg. czuje ze mi się uda. trzymam za siebie i za was kciuki. PISZCIE COŚ CIEKAWEGO, PROSZĘ!!!!!!!!!!! A JAK WASZE POSTĘPY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×