Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

DLA TYCH KTÓRZY STOSOWALI OKŁADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość K_ii_n_ii_a
hej:) ja dzisaij pierwszy raz posmarowalam sie balsamem z olejkiem grejfrutowym i cynamonowym i nawet sie nie ofoliowalam i jestem cala czerwona. Nie wiem czy to tak ma byc? tez tak macie? i czy ja jestem uczulona albo za duzo dalam tego cynamonowego....jest mi cieplo ale nawet mnie nie szczypie....no nic zobacze co bedzie jutro...mam nadzieje ze mi zejdzie zaczerwienienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_ii_n_ii_a
zaczerwienienie zeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie ma so sie owijac fusami. Ja robie troche inaczej. Do filizanki wkladam filtr do kawy, do tego sypie 3 lyzki kawy, takie czubate. Zalewam goraca woda ale tylko tyle zeby kawa nasiaknela i za duzo naparu nie powstalo. Po 15 mintach odciskam filtr i ide z tym do lazienki. Dodaje do kawy jeszcze ze 2 lyzki zwyklego cukru i tym sie masuje. Po tem oplukuje sie ciepla woda, a nawet bardzo ciepla. Do tego naparu, ktory pozastal z fusow dodaje balsamu do ciala, mieszam az wyjdzie gladka masa i tym sie smaruje a potem zawijam w folie. Dla tych co nie wiedza jak, najlepiej owijac sie od kostek. Albo od kolan. Najpierw jedna noga, potem smarujemy druga, owijamy, dalej pupa i brzuch. Nia biust nie polecam. Na poczatek radze dodac tylko jedna kropelke olejku bo mozna sie poparzyc a ponoc ciezko schodzi. ja olejku nie uzywam bo mi drazni skore ale musze powiedziec, ze pomimo duzej wagi, ponad 90 kilo, jesli zastosuje kuracje przez miesiac (pilling i foliowanie 2 razy na tydzien) to widocznego nie mam. Jak sobie odpuszcze to po trzech miesiacach mam znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kupiłam
olejek cynamonowy i geraniowy,ale jak dziś do kąpieli wkropiłam 5kropelek cynamonowego to tak się poparzyłam,że odechciało mi się tego olejku:(Geraniowy ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na biust
Mam pytanie czy to foliwanie można stosować na biust ?? Chciałabym zmniejszyć go chociaż o 1 rozmiar i pomyślałam sobie o zastosowaniu tego . Co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na biust
szkoda , że tu nikt nie zagląda Chciałam jeszcze zapytać czy po pilingu z kawy i po foliowaniu można brać kąpiel ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małka
to moze do góry damy, bo ja tez jestem ciekawa. Temat zacząl sie dobry czas temu, więc moze coś sie zmieniło w tej kwestii, jakies nowe sposoby, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_yris
Witam kochane Jestem tu nowa.Odrazu zaznaczam, że będzie śmiesznie a moje pytania wydawać się będą mogły dośc dziwne.Ale jestm tu nowa więc wybaczcie. Przeczytałam bardzo dużo wpisów, doszłam do 3 strony...Wszystkie piszecie o tych cudnych preparatach itd, jednakże żadna z Was nie napisała o tym W PRZYPADKU BALSAM + OLEJEK 1. jak rozprowadzić, dodać, wlać itd te 2-3 krople olejku np.cynamonowego w balsamie, jakie proporcje, jakiej pojemności ma byc balsam 200 ml 400ml 150ml....i co dodam te kropelki do balsamu w butelce i mam jakoś to wymieszać, czy to się samo rozpuści...nie rozumiem zupełnie. 2.Czy ten balsam z tymi dodanymi już kroplami ma mi służyć jako balsam po kapieli? do wsmarowywania?czy ma mi służyc jako maska, którą mam nałożyc grubą warstwę i obłożyć się folią...? i potem zmyć....Czy chodzi tu o żel pod prysznic... jezu tyle tego było że naprawdę w głowie się może pomieszać, zwłąszcza dla kogoś kto jest nie tylko nowicjuszem na tym forum, ale również nowicjuszem w walce z celulem.Mam 26 lat,166 cm,54 kg.Jestem super laska, i to jest piękne,że się sobie podobam.Od paru dni zaczełam bacznie obserwowac swoje "podposladki",te miejsca gdzie posladek odznacza sie kreską od uda.I tam właśnie zauważyłam,że czai sie malutki celulit.Nie widzę tego gołym okiem w świtle dziennym, jest naprawdę słabo widoczny, ale dla mnie JEST, i zawsze w każdej chwili może się z za krzaków z tajniaka na mnie żucić i zaatakować. Tak to wszystko wygląda. Dobrze by było jkaby jedna z Was, ta najbardziej wtajemniczona zrobiła spis przepisów jak w przypadku przepisów na przykład na ciasto jabłecznik, kilka sposobów a jeden efekt.Rozumiecie mnie kobitki? PRZYKŁAD """""sposób nr 1 potrzebne skąłdniki -wymieniamy -na -myślnikach -jeden -pod -drugim Sposób przyrządzania Opisujemy co z czym na ile czasu ile godzin jak itd. Myslę, że takim sposbem pozbierałybyśmy wszystko "do kupy" i nie jednej by to pomogło wybrac najlepszy przepis dla siebie. PLIISSSSSS LASECZKI POMÓŻCIE ZRÓBCIE TAK JAK NAPISAŁAM, PROSZĘ WAS BARDZO MOCNO!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i niecierpliwie czekam. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dość...
Witam.na forum jestem nowa, le mam ogromna prośbę... Czy któraś z Was mogłaby mi podsumować co się stosuje? na razie doszłam do -peelingu z kawy,okłądów,foliowania i balsamu z olejkami. Prosze, napiszcie co, kiedy, jak często się stosuje i jak się robi. Z góry dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla balsamów i olejków które pozostawiasz na skórze dopuszczalne stężenie to 0,5% (czyli około 1 kropla na 10ml balsamu etc - 200ml balsamu = 20 kropli i to jest max.) Do peelingu lepiej też nie dodawać dużo więcej bo kawa również ma intensywne działanie. Mam przepis na body wraping ale algowy. Natomiast ten na bazie kawy powinien miec jakis nośnik czyli np. -bardzo mocna zaparzona kawa (z fusami lub bez) ok. 10 łyżek stołowych -substancja bazowa (olej, krem, balsam do ciała, glinka wymieszana z wodą - co kto lubi- ja najbardziej polecam olej z alg i olej z orzechów laskowych, ale spokojnie moze to tez byc coś innego,najlepiej o jak najprostszym składzie zeby nie weszło w reakcje z innymi składnikami) - olejek cynamonowy, w ilości max. 20 kropel na 200 ml produktu - można dodać też olejek grejpfrutowy (pięknie razem pachną i intensyfikują swoje działanie) - owijamy się folią spożywczą od kostek ku górze (oczywiście po nałożeniu preparatu :D) i nakładamy spodenki, albo kładziemy się pod kocem, albo robimy coś innego co podgrzeje nam ciało. - zmywamy pod prysznicem, smarujemy się balsamem i voila! Ah. i można przed nałożeniem specyfiku zrobić masaż skóry, albo w/w peeling kawowy żeby spotęgować efekt wyszczuplająco-antycellulitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ten wpis powyzej to dotyczy peelingu czy okladu pod folie?? dlugo trzeba trzymac peeling ? a czy ktoras forumowiczka mogla by podac rowniez swoje takie "przepisy" co i ile odzielnie do peelingu i odzielnie do okladow. a folia to ta przezroczysta czy aluminiowa? pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinkas
i ja też postanowiłam się do Was dołączyć :) Brzmi obiecująco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetkiss----> przepis dotyczy bodywrapingu (czyli okładów do późniejszego owijania w folię). Jak najbardziej można używać jakiejkolwiek kawy, substancją aktywną w tym wypadku bedzie kofeina (wiec bezkofeinowe odpadają:)). Do owijania najlepsza będzie zwykła folia spożywcza, nie aluminiowa-bo z tą może być problem (folia łatwo się rwie i jest dość ostra - łatwo spada ze skóry i jest zwyczajnie mało poręczna), chociaż obie spełnią tą samą funkcję, czyli skutecznie ogrzeją wybrane partie ciała. Polecam założyć na nogi legginsy, albo stare dresy (ewentualne plamy mogą się nie sprać), spotęguje to efekt. Co do peelingu to nie trzyma się go na skórze, ale wciera (peelinguje) skórę złuszczając martwe komórki i ułatwiając tym samym jej drenaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubutek
Witam Czy jest jakas mistura , której nie trzeba stosowac pod folie , tylko normalnie wcierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new in town
Interesujące są porady, które wymieniacie...muszę przy kolejnym dłuższym weekendzie znaleźć trochę czasu i spróbować. Szukając różnorodnych zabiegów powiązanych z cynamon trafiłam na masaże cynamonowe, relaksujące przywracające harmonię: http://www.primaveraspa.pl/swiat-masazy.html . Próbowała któraś z Was takie masażowej przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymocca
Witam wszystkie Panie! Ten temt jest super tym b ze juz wkrotce zaczniemy pokazywac nogi zeby sie nie zagotowac;] Jak tylko bede w Polsce zaopatrze sie w olejki. Z tego co czytam najlepiej jest zorobic peeling z fusow i olejku cynamonowego a potem balsam+olejek cynamonowy geraniowy i grejfrutowy + fusy i foliowanie. JAk narazie siedze 1 raz w kokonie troche innym niz opisywane ale to z braku skladnikow. Co 2 dzien(zeby nie zdzierac tak naskurka) robie przez 10minut gruboziarnisty peeling pomaranczowy z Liren dzis po nim zaparzylam zwykla kawe rozpuszczalna (3 łyżki) troszke wrzatku by tylko sie rozpuscila do tego Loreal antycelulitowy na noc plus kilka kropel oliwlki jonsons i juz tak siedze potem splukam i masazerem wetre balsam Niveziolan(czy jakos tak). Masazerem balsam wcieram codziennie. W kokonie mojego przepisu ciepla nie czuje no moze troszke bo mam dwa koce i dres ale puki nie mam skladnikow to nie mam wyjscia. Mysle ze i tak cos da. przeczytalam 12 stron waszych postow i jestem baardzo nakrecona. Z waga problemu nie mam 166cm -> 49-50kg ale moja D jest nieproporcjonalana do calego ciala a moj cellulit zadziwia. Bede pisac jak efekty ale Wy tez ozyjcie!! Pozbyłyscie sie cm lub pomaranczek z tylkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymocca
Witam ponownie. Musze wam powiedziec, ze po foliowaniu tak jak pisałam wyrzej (rozpuszczalna kawa krem antycel. i oliwka) mialam nogi jakbym posmarowala samoopalaczem:) ale co z tego hihi jeszcze nigdy nie mialam tak gladkiej i miekkiej skory na udach! Moze dzis znajde czas zeby to powtorzyc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka Fasolka
Dziewczyny, polecam Wam do tego wszystkiego preparat odchudzający do picia Herbapolu pt" Krople odchudzające" na litr wody wlewa się 3-5 kropli i pije w ciągu dnia, zwiększone wydalanie moczu przyspiesza oczyszczanie ciała ze złogów a co za tym idzie przemianę materii w dodatku hamuje łaknienie. Do tego mozna dodać jeszcze litr wody z zaparzoną 1 torebką herbaty zielonej smakowej ( oczywiście bez cukru czy słodzika ), trochę sportu, dieta niskowęglowodanowa, pilingi z kawy, olejki folię i na wakacje jesteśmy laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymocca
dzieki za info;] bede w Polsce to sie za nimi rozejrze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiella24
Czy ten temat jest nadal aktualny? Czy któraś z Was stosuje jeszcze te foliowanie z olejkiem? Dzisiaj pierwszy raz zastosowałam, trochę piecze, ale mam nadzieję, że będą jakieś efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka258
Bardzo polecam odchudzające zioła Tybetańskie- ja schudłam i wszystkim polecam na prawdę działanie rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam okłady z cynamonu i kawy przez dwa miesice codziennie ale niestety jestem bardzo zawiedziona ,nadmieniam ze cwiczylam przy tym regularnie i zadnyh efektow niema .Beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam. Na mnie niestety okłady nie działają, a jestem dodatkowo na diecie, biegam + callanetics. Od półtora miesiąca chudnę od pasa w górę, cycki prawie zniknęły, a z pośladków i ud nie zniknął an 1 cm. Mam już dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim numerem jeden wśród olejków na odchudzanie jest Busajna. Po kilkudniowym stosowaniu już widac ogromne efekty, napina skórę rzez co niweluje oponki i generalnie (nie wiem jak to robi) ale warstwa tłuszczu pomału zanika. Szczerze polecam, jest o nim dużo w internecie, czy w gazecie ostatnio czytałam, można poczytać przez odważeniem się na zakup. Jest tani to następny plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a próbowałyście zabiegu cynamonowego? Super sprawdza się na obwisłą skórę, cellulit i na nadmiar wody. Jak miałam ten zabieg dwa tygodnie temu w Team Beauty to wyszłam później zrelaksowana jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos jeszcze pkatykuje ten zabieg? zagląda tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×