Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

DLA TYCH KTÓRZY STOSOWALI OKŁADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość Kikka
Ja gdzies na forum znalazlam taki przepis : 2 lyzki cynamonu 2 lyzki kawy rozpuszczalnej 2 lyzki spirytusu 1 lyzka oliwy z oliwek (by miec wieksza ilosc zwiekszamy proporcje) Nakladamy na siebie , zawijamy sie w folie , zakladamy rajstopy i odczekujemy 20-25 min. Podobno swietnie redukuje celluit. Na pewno (probowalam) skora jest BARDZO delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwwkka
Cześć babeczki, ja na razie okładam olejkiem i mam wrażenie że wszędzie za mną ten zapach się unosi:-) Nawet go polubiłam. Kawowy piling wypróbuję wkrótce jak będę sama w domku:-) Mam nadzieję, że uczulenie Wam mija! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam diddl dobry jest jeszcze geraniowy. ale musisz poczytac w poprzednich wpisach,bo ktoryś albo geraniowy albo grejpfrutowy nie mozna stosować jak sie bierze tabsy anty,tylko nie pamietam ktory. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny! Siedzę sobie w folii, a pod folią mam balsam z 4 kroplami olejku geraniowego, bo nie było cynamonowego. I tak troszkę mi cieplej w udka, brzuch bez zmian, zawinęłam sobie też łapki , bo są okropnie tłuste. Jak długo mam tak sobie siedzieć? bo spać mi sie chce. No i czy trzeba to z siebie zmyć później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
nie wiecej niz 20 - 25 min mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sadełko się nie grzeje :( brzuch jest nawet zimny Czyli że się nie wytapia, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwka
Hej, Sylka ja też łapki owijam a to nie lada wyczyn samej:-) Kurcze nie wiem co Ci doradzić, u mnie z cynamonowym grzeje , nakładam poduszkę elektryczną ponieważ koca nie mam elektrycznego. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
UPS. Do mojego przepisu nalezy jeszcze dodac imber .Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 A co tutaj tak pusto? Nikt juz sie nie zawija? A olejki czekaja !!!!! dziewczyny co z wami;) ja z wiadomych wzgledow odstawiłam olejek. Melduje ,ze krochy jeszcze sa Pozdrawiam pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olwwka
Cześć babeczki, ja wieczorkiem zrobię okład:-) co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
hej, laski właśnie przeczytałam Wasze porady do olejku cynamonowego i nie tylko, powiedzcie mi, czy później jak sie poowija folią i odczeka te 30 min. to trzeba to zmyć wodą, czy też nie, pozdrawiam i się dołączam do forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Długo mnie nie było choć ciągle stosuję okłady kawa + cynamon + olejek antycelulitowy + ewentualnie kakao i folia tak chodzę po domu około 2 godz. wszystko w porządku tylko później ten zapach dokucza mi bardzo. Ale da się to przezyć. Chciałabym robić foliowanie częściej ale z braku czasu robię go tylko raz w tyg. Chcę wierzyć w efekty i to mnie trzyma!!! Żegnaj celulicie!!!! Do usłyszenia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
hejka, ja dzisiaj robiłam pierwszy raz okład z balasmu i olejku cynamonowego, owinęłam się folią i siedziałam tak godzinkę, będę próbowała 3 razy w tygodniu takie okłady, a może pomogą, pozdrawiam wszystkie laski, piszcie o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do SUSI Zrób najpierw peeling z fusami kawowymi, spłucz i nałóz balsam, efekty są rewelacyjne po pierwszym razie bo w oczyszczoną skórę lepiej się wchłania balsamik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
cześć dziewczyny!, dzięki Beatrice, muszę wypróbować ten peling kawowy, obecnie jestem na dietce 1200 kcal i przyznam się że powoli waga spada, pozdrawiam wszystkich a mamom z okazji ich święta wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 dziewczynki owijacie sie? To dobrze.;) Ja obecnie tylko peeling kawowy + oliwkaJohnsons -Baby w zelu+ zel do mycia- polecam,nie potrzeba po tym smarowac sie zadnym balsamem, bo skora nawilzona i bardzo głaciutka.Mozna dodac olejek do tego całego zestawu. Owijanie narazie odpada,bo jak pisałam slady krost jeszcze pozostaly,chociaz coraz mniej widoczne. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Miłego zawijania pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwkka
Cześć babeczki, mam nadzieję że u Was wszystko OK. Mam prośbę podajcie jeszcze raz sposób na przyrządzenie pilingu i jak go wykonujecie. Ja chyba coś źle robię ponieważ on się w takie grudy zbiera i strasznie rozsypuje. z góry dzięki pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka Właśnie dlatego pisałam, żeby wejść do wanny i nie zasypywać całej łazienki. Ten peeling nie jest taki jak z tubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos811
witam i pozdrawiam mam jedno pytanko ... postanowilam skorzystac z waszych rad wiec dzis zrobie peeling z kawy olejku cynamonowego i balsamu a potem wetre balsam antycel... i olejek i owine folia. a moje pytanie czy moge polozyc sie spac z tym okladem a rano zdjac? prosze o odp dziekuje slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA I CO SĄ EFEKTY OKŁADÓW ILE TO JUŻ STOSUJESZ? A BRAŁAS PRZY TYM MOŻE ADIPEX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Witajcie dziewczyny,juz wróciłam z urlopu,opaliłam się i wypoczełam :-) Niestety miałam 3 tygodniową przerwe w pillingach i "owijanku" ale od jutra znowu biorę się za siebie. Kurcze przybyło mnie 1,5kg a mój Misiek az 4kg (ale ten to lubi zarcie ;-) ) Nic od jutra do dzieła ...będziemy w kontakcie paaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosiek
Witam Was bardzo serdecznie. Dzisiaj byłam w sklepie zielarskim i dowiedziałąm się że na otyłość są bardzo dobre olejki- lawendowy ,rozmarynowy ,jałowcowy i z kopru włoskiego. Są one dla osób które są otyłe i w ich organiźmie zatrzymuje się woda.Ale niestety nie było ich dzisiaj więc muszę poczekać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Podnoszę nasz temacik w górę bo cos spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpedaa
Jeszcze raz podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Dziewczyny co jesz z Wami???Nie smarujecie się juz??? Ja to robie ostatnio 2w1 najpierw się olejkuje a po tem pilling z kawy. I bałagan za jednym razem posprzątany. A do tego jestem 3-ci dzien na diecie kapuscianej i 1,5kg nie ma. Ciekawe tylko ile wytrzymam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
Cześć, nareszcie jakieś słoneczko wyszło. A tak wogóle to ja na razie nie robiłam pillingu chyba z tydzień, a może więcej, ale zaczynam porządnie dbać o ciałko. Ja też kiedyś stosowałam dietkę kapuścianą, ale nie szło długo na niej wytrzymać. Owszem rezulaty w spadku kg. były, ale potem jojo-może też być. Życzę powodzenia i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwkka
Witajcie babeczki:-)))) Parę dni się nie owijałam strasznie zagoniona jestem. Ale teraz będę nadrabiać i wreszcie zrobię ten piling. Obiecuję napisać jak poszło za pierwszym razem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
Ja moje drogie to ostatnio sama siebie podziwiam :-) ( oby tak dalej) Jestem konsekwentna i radykalna w obec samej siebie co jest dla mnie szokiem !!!! Cynamonowy olejek idzie w ruch co drugi dzien a po olejku pilling z kawy. Moje kochanie tylko dziwnie oczkami łepie jak przekracza próg mieszkania ( dziwny zapach he,he, ) Ale nic nie mówi(jego szczęscie) :-) Do tego mój 4 dzien kapuscianki i rano doznałam szoku bo ubyło mi 3kg!!!!! Dzisiaj na obiedzie był mój tesciu zrobiłam schabowe ,ziemniaczki,fasolke szparagową i nawet łyzki nie oblizałam a miałam taką ochote "wrąbac" tego kotleta razem z talezem. Ale się pochamowałam hurrrrrrrra Oby moja silna wola nie legła w gruzach!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek jak torpeda
To jest zupa kapusciana,bardzo prosta. potrzebne składniki znajdziesz w postach dziewczyn. " zupa kapusciana" Ja tam nie nazekam na tą zupkę,inne biadolą ze nie da się tego jesc,ja tam przyprawiam ją po swojemu( minimum soli) i jest smaczna. No i efekty po kilku dniach są zadowalające. Jeszcze 3 dni kapuscianki i robię kopenchaską-ale obawiam się ze nie przetrwam do konca .Ale jak się wezmę to moze akurat się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×