Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja9

Kto wazy 79kilo?i ma zamiar ze mna sie odchudzac od jutra?

Polecane posty

Gość bea63
e-w-e-l-i-n-k-o Norweska w pożo, ale tylko dla tych co lubią jajka na twardo (trochę ich dużo) no i grejfruty chyba 2 dziennie. Działa tak jak kopenhaska. jojo też tak jak po kopenhaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie to kusi;) zeby sprobowac,, naczytalam sié o tej diecie na forum, jedne babki zachwalajá , inne mowiá ze wlasnie te jojo,, cholerka sama nie wiem,, waga nie drgnela, a to juz zdaje sié 3 tydzien mojego odchudzanka, hmmmm strasznie nie cierpliwa sié zrobilam,, brrrrr no nic,,dzis rozmawialam z mamá, mowila ze miala tak samo, najpierw spadek wagi 3 kg, pozniej wszystko stalo w miejscu, i po jakims czasie znowu ruszylo..w sumie to sié z niczym nie spieszé,, hmm zobaczymy,, daje sobie limit 3 tygodni,, jezeli waga nie drgnie, to przechodzé na norweská..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
E-W-E-L-I-N-K-O NIE MARTW SIE TAKIE ZASTOJE WAGOWE TO NORMALKA>>WAGA SPADNIE POPROSTU MUSI ZOBACZYSZ!!BAC WYTRWALA!!JA DZIS JESTEM SLABA PO URODZINKACH I NIECHCE MI SIE CWICZYC ALE WALCZE>>I MUSLE ZE ZARAZ SIE ZMOBILIZUJE!!BO SZKODA ZEBY ZAPRZEPASCIC KOLEJNY DZIEN A DNI LECA JAK WODA A LATO CORAZ BLIZEJ!!W SUMIE DZIEKI CWICZENIOM JUZ OD 5 STYCZNIA SCHUDLAM Z 87 NA >>DZIS 77,5 TO JUZ COS WSZYSCY MNIE WCZORAJ NA URODZINKACH CHWALILI!!A DZIS NA TARGU KOLEZANKI TEZ!!TAK SIE CIESZE ZE TO W KONCU WIDAC!!CIEZKA PRACA SIE OPLACA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea63
Potrzebuję kilka ciekawych ćwiczeń ale na partie od pasa w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki;) dzis zaliczylam godzinny spacer,pogoda jest super, mozna swobodnie w dzinsowej kurteczce smigac, znalzlam super gotowe dania z kurczaka na obiadek , ktore maja do 90 kca i z papryczká smakuja super, a dzis w nocy sily mi sié te jajka:D doszlam do wnisoku ze chyba nie bede dala rady jesc tylko i wylacznie tego.. ehhh zaraz bedá brzuszki, i wioslowanie:D 3 majcie sié cieplutko.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kilku (6) godzinny! Najważniejsze, że ani przed spacerem {śn: serek wiejski, kawa}, ani po{kol: kawałek kurczaka}, ani w trakcie {obiad: piwko} się nie objadam. Jutro nie uda mi się tylu godzin spacerować, bo dom wymaga by trochę się nim zająć... :( Ale w weekend z pewnością nie będę siedzieć przy komputerze! Pójdziemy szukać wiosny w lesie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Waga drgnęła o 1 kg. Wydaje się ze to nie dużo ale tyle waży teraz moj pies hehe, psinka ma 8 tygodni i będzie teraz rosła jak na drożdżach, a ja mam nadzieje ze w takim samym tempie ja będę chudła. Tak naprawde mysle jednak ze chudniecie tak okolo 3 kg miesiecznie to optymalne rozwiazanie. Moja przyjaciołka w tym tempie chudła i nie miala zadnego problemu z jojo, rozstepami, obwisłą skórą, a schudła około 20 kg. Trochę długofalowego samozaparcia i efekty też będa długofalowe, prawda? Chociaz mam ogromna ochote rzucic sie na słodycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
Olucha i masz racje >>odchudzac sie moze i dlugo ale z efektem stalym a nie 5 minutowym i o to wlasnie chodzi nalezy ci sie BUZKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten kilogram tygodniowo to się nam za naszą ciężką pracę należy! :) Kryzys minął. Znowu chudnę powolutku sobie... W poniedziałek podam wagę i jeśli znajdę miarkę to i obwody. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, babeczki, już pogubiłyście całe sadełko? Czy to, że już nie 70 ileś tyko 69 znaczy koniec tematu? :o Sama z sobą gadać nie będę... Nawet żartu primaaprrilisowego nie ma komu zrobić. Topik spadł na dziesiątą stronę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiu, Ola się melduje :) Od tygodnia siedzi sobie w jakiejś wiosennej depresji, próbowała diety kapuścianej (i wytrzymała 2 dni), a teraz próbuje pisać pracę mgr i popada w jeszcze większą depresję :). Ogólnie rzecz biorąc, fantastycznie :). Mam miesiąc na to żeby zacząć wyglądać jak człowiek. A tu zero energii na odchudzanie. WRRR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam żadnej diety rozweselającej. A na pracę magisterską jest jeden sposób. Trzeba siedzieć i pisać. Polecam pisanie w miłej czytelni, tam nie można podjadać. :) Powodzenia w drodze do uzyskania tytułu magazyniera i dużo optymizmu. Lepszy humor = lepsze trawienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam dietę rozweselającą! : czekolada mleczna, czekolada gorzka, czekolada nadziewana, czekolada do picia. Cztery razy dziennie :) Niestety, trochę się to mija z celem. Cały czas widzę te wałki pod letnia sukienką :) Ech, czytelnie niestety odpadają, musiałabym za każdym razem targać ze sobą tony materiałów, kserówek, słowników, książek i komputerów. A w domu - masz absolutną rację - nie da się nie podjadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, dopóki nie przypomnę sobie że NIE WOLNO. Wtedy zbiera mi się na płacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
kociak dlaczego regulamin jest po angielsku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
Gruby mis ja juz po spacerku i niestety po obiedzie choc sie staralam to pochlonelam troche za duzo !!ale teraz obmyslam plan jak to spalic!moze rowerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
Olucha kup sobie jkis zaj...ty ciuch o rozmiar za maly >>zobaczysz jaki power cie dopadnie w odchudzaniu!!!(ja tak zrobilam ..i co pare dni prubuje przymierzac i jest coraz lepiej!!)powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
post powyzej byl do OLI>>a Oluche pozdrawiam ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziękuję za pozdrowienia Kaju. To jest dobry pomysł z tym ciuchem, ale u mnie raczej nie działa: mam w szafie duzo za casnych spodni czekajacych na lepsze czasy, to troche frustrujace.... Ostatnio w lumpie dorwałam fajne dzinsy, pomyslalam ze pojda na allegro bo sie nie dopinam ale moze dam sobie jeszcze troche czasu?? Boję się ze w pewnym momencie sobie odpuszcze.. Dochodzi mi tu jeszcze do tego wszystkiego dół z powodu utraty pracy.., już ponad miesiac siedze w domu, perspektywy niewesole, mam juz dosc rozmow kwalifikacyjnych, jak juz odrzuci cie parunastu pracodawcow to samoocena leci w dol jak gowno w kiblu... Nie ma co ukrywać ze lepszy wyglad wplynalby pozytywnie na moje samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już z łatwością zapinam wszystkie spodnie z przed pierwszej ciąży! :D Mam jednak w szafce \"spodnie motywacyjne\", też z lumpeksu, kupiłam bo ładne, nie mierząc. :p Czekają i chyba już niedługo je założę. :) Olucha, bardzo Ci współczuję... Ale z super figurą pójdzie łatwiej! Nie trać entuzjazmu dla diety, ćwiczeń i myśl pozytywnie! :) Nie daj się stresowi i NIE ZAJADAJ GO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziękuję \"gruby\" Misiu za slowa otuchy. Ciągle walcze, nie podjadam. Mysle ze troche juz mi sie w glowie zmienilo i na pewno nie bedzie juz tak jak kiedys: np. wielka paka czipsów do filmu czy wieczorny wypad na zapiekanke. Oboje z moim facetem przytylismy w czasie naszego zwiazku, jak bylismy singlami to bylismy szczupli. No coz zwiazki maja tez czasami nieprzyjemne konsekwencje. ale teraz to sie zmieni. Oboje jestesmy na diecie. Dziewczęta, czy ktoras z was slyszala moze o Yerba Mate??? Ja wiem ze ciagle pojawiaja sie jakies srodki-cud, ale troche o tym poczytalam i wyglada to niezle. Jak bedziecie miec czas i ochote to spojrzcie i czekam na jakies komentarze. http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=38671&w=39183458&v=2&s=0 http://allegro.pl/item95577833_yerba_mate_zestaw_do_picia_doskonaly_prezent_.html Ja chyba zaryzykuje. Czekam na opinie, ide cwiczyc. Acha, \"gruby\" Misiu, masz ABS zaanwasowane? Bo te robia juz sie za lekkie dla mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
Olucha cos za malo wypowiedzi i opini o tej herbatce!!wydaje mi sie ze to kolejny chwyt na wiosne >>wiadomo babki lapia sie z wiosny na wszystko ale to tylko moje zdanie.No i cena uuuuu !!nie mala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Yerba mate to dość stary \"wynalazek\", mi nie smakuje... Pomierzyłam się centymetrem i już nie mam w biodrach setki, tylko 98! 🌻 w ten brzydki szary oślizły dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×