Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydajnik

ile wydajecie na siebie miesiecznie?

Polecane posty

Gość wydajnik

ile wam tak idzie drogie panie na ciuszki,buty,solaria,kosmetyki itd itp? na solarium nie chodze,make-up na sobie bardzo rzadko,wiec kosmetykow malo kupuje,czasem jakies jeancy,sweterek,i buty,okolo 800zl mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio 3 tys.
sobie nie będę żałowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydajnik
ludzie to na co ty wydajesz kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomkowy sorbet
wszystko zależy od tego ile kto pieniędzy zarabia, albo ile rodzice dają- jeśli chodzi o niepracujących uczących się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupp
jakieś 300, 400 zł rocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio 3 tys.
na wszystko na co mam ochote, ciężko pracuje, dużo zarabiam, dzieci nie mam, więc na kogo mam wydawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydajnik
no na siebie masz wydawac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z truskawkami
jakeis 1000zł miesięcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra przelozona
kolo 2-3 stowek na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kosmetyki ok 100 -150 zł na miesiąc + czasem kosmetyczka (raz na 3 mies) więc drugie 100 zł + raz na 2 mies 100 zł fryzjer Ubrania kupuję sezonowo - więc nie co miesiąc - komu by sie chciało biegać za tym tak często ?! a jak sezonowo to idzie dość spora suma na raz, ale wolę taki układ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina4944
Około 1 000zł - solarium około 100 zł - buty zależy jakie ale od 100-250 -ciuchy około 300 zł - kosmetyczka około 150 czasem wiecej jak robię paznokcie - kosmetyki gdzieś 200zł także czasem nawet sie nie wyrabiam, ale zarabiam 6 tysięcy takze :D Się nie przejmuje... Ale jak nie zarabiałam to się ograniczałam do 200 zł , tylko najdrobniejsze wydatki.. A teraz mogę to sobie nie załuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2500 - 3000 złjakoś średnio będzi na samą siebie, a mój misio mówi, że to nie jest dużo ;-)) hehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina4944
no to mnie przebiłaś:D a mogę wiedzieć gdzie pracujesZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeetam
karina wiesz zarabiasz taka kase i tak uwazam ze malo wydajesz,bo chyba na rzeczy ktore kazda polka nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejandra 222222
To ja chyba jakiś Biedak jestem, bo miesięcznie suma sumarum, wydam na siebie około 300 zł, nawet mniej... Ludzie, skąd Wy macie tyle pieniędzy ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak 200 - 400zł, zalezy ile mam \"wolnych\" funduszy :-) ale moglabym spokojnie przepuszczac nawet 3000 jak koleżanka :-) sądze ze nie był by to dla mnie problem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka bylejaka
Ale po co tyle na siebie wydajecie?Czy wszystko po jednym sezonie wyrzucacie? Bo nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeetam
giuletta-to chyba jestes jakas szefowa tego banku,bo raczej ci w okienku to marnie zarabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina4944
Bo ja kapuję raz a dobrze .. Np. spodnie za 250 .. i wtedy bluzkę za 100 lub coś w tym stylu i tak raz na miesiąć .. wolę kupowac butki bo je uwielbiam ..:) a kasę zbieram na samochód.. Bo nie chcę brać kredytów.. Ja hmm.. Pytasz się skad bierzemy tyle kasy? Noo ja np. skonczyłam ekonomię .. I tułałam się najpierw po małych firmach, zbierałam doświadczenie.. i po kilku latach znalazłam ciekawą pracę..ii zaczęłam zarabiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejandra 222222
Szczerze, to nawet gdybym miała, nie wydałabym tyle pieniędzy na ciuchy, szkoda by mi było, serio !!! i nie jestem zazdrosna, bo mam w szafie duzo rzeczy, stać mnie na dobre kosmetyki, ale nie wydaję dużo, gdyz wolę przeznaczyć wolne środki na podróże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejandra 222222
Karina4944, gratuluję dobrej posady !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuniaaaaa
Kiedys jak zarbiałam 4 tys wydawałam 1000 tys miesiecznie a teraz jak zarabiam tysiac miesiecznie wydaje tez tysiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeetam
karina butki za 100zl,to faktycznie swietne buty na kogos kto zarabia tyle kasy:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina4944
aaa po co na siebie tyle wydajemy?? Słuchaj jak parcuje się cięzko, a dobrze zarabia.. nie ma się np. rodziny którą trzeba utrzymać? Dla dlaczego miałabym nie inwestować w siebie??Skoro sama ciezko pracą zdobyłam te stanowisko Jeszcze pomagam rodzicom, którym jest cięzko i oddaje im część mojej pensji...Bo chociaż sama do wszytskiego dochodziłam, to oni mnie zawsze wspierali, wychowali i myślę, ze im sie należy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wydaję na siebie
60, max 100 zł na miesiąc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina4944
a myslisz że za 100-200 zł nie można kupić fajnych butków? zresztą to cena ''około'' bo często wydaje więcej kasy ..;D Ale chciałam być skromna.. Zeby nie było ze się chwalę:D Pewnie ze czasem wchodzę do drogiego skelpu widzę butki za 400 zł i je kupuję ale to nieczęsto... :D odkładam cierpliwie na moje nowe autko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×