Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość Można powiększyć
Podanie o podwyżkę: Ja, niżej podpisany Penis, zwracam się o podniesienie wynagrodzenia z następujących powodów: - Wykonuję pracę fizyczną - Pracuję na odpowiedzialnym stanowisku - Przede wszystkim pracuję głową - Pracuję także w weekendy oraz święta państwowe - Pracuję w zanieczyszczonym środowisku - Nie otrzymuję wynagrodzeń za nadgodziny i pracę zmianową - Pracuję w zaciemnionych warunkach, o złej wentylacji - Pracuję w warunkach wysokich temperatur - Niebezpieczeństwo chorób zawodowych Penis Odpowiedź z Działu Kadr: W nawiązaniu do poruszonych argumentów informujemy, że uważamy je za całkowicie bezzasadne, ponieważ: - Nie pracuje Pan w systemie 8-godzinnym - Ciągły Pana sen przerywają jedynie krótkie okresy twórczej pracy - Nie zawsze wykonuje Pan polecenia Kierownictwa - Nie przebywa Pan w wyznaczonych miejscu, ale ciągle je zmienia - Za często robi Pan przerwy w pracy - Nie wykazuje się Pan inicjatywą i chęcią działania, która jest wymuszana presją i stymulacją Kierownictwa - Zostawia Pan bałagan po zakończeniu zmiany - Zaniedbuje Pan zdrowie i wymogi BHP, np. nie zakładając odpowiedniej odzieży ochronnej - Unika Pan pracy jedna zmiana po drugiej - Czasami opuszcza Pan miejsce wyznaczone przed ustalonym czasem - I nade wszystko podejrzane jest to, że przychodzi Pan i wychodzi z pracy taszcząc dwa podejrzanie wyglądające worki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodna jestem:o Gdzie reszta \"sluchaczy\", dzien sie wlasnie zaczyna:Dprzybywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ...ja tez zaraz zmykam rano jade zawiesc synka jedzie do Łeby ;) takiemu to dobrze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzie ...16 a z mlodszym znikam nad jeziorko na jakis tydzien albo dwa zalezy od klimatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz duzy chlopak;) ja w tym wieku jezdzilam juz na takie kolonie razem ze studentami lol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robal a ty
ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto pyta o moj wiek :) łatwo policzyc .... Setunia DobraNoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak
...dawno nie byłem, pływałem....witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybaku witaj witaj naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
witaj, przecież wiesz, czekałam.............................👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł🖐️ jakos mam fajny humor, mimo ze snil mi sie ogromny pajak i przejrzalam 13 sennikow, czego nigdy nie robie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×