Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Jutro ,to mnie nie bedzie😭 pisz teraz chbya , ze napiszesz po polnocy, to juz bedzie \"jutro\"przeciez:P Robal 🖐️dobrej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utajniona imaginacja
Wiecie co, wymieńmy się fotkami, żeby każda i każdy wiedział jak wygląda forumowicz ! Kto za ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utajniona imaginacja
Setuniu, Ty zawsze jesteś uśmiechnięta i pogodna, kocham Cię choćby za to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to J zgadlas nalezy Ci sie gora ciastek i piwa beczka bo znalazla sie nasza J....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utajniona imaginacja
pewnie jak i Ty mam powody :-), ale zazdroszczę Tobie uśmiechu, naprawdę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robalu
straszny jesteś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda Wieczoru
Fakt są które piją i nie, ale to dla znawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiesz ,ale bardzo ja lubie i mamy wiele ....łak i poletek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kiedys Ci opowie ona albo ja ... karpik Ci sie podobal czytalem ;) heh mnie tez ...bestyja jedna tyle sie nameczylem aby go wyjac .... Ja mykam Kolorowey Nocki Wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetne uwaga
Facetowi zona zaczela mówic przez sen. Jakies jeki i imie Rysiek...Bez dwóch zdan doprawiala mu rogi . Aby to sprawdzic, pewnego dnia udal,ze wychodzi do pracy i schowal sie w szafie. Patrzy, a tu zona idzie pod prysznic, uklada sobie wlosy, maluje sie, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do lózka. W tym momencie otwieraja sie drzwi i wchodzi Rysiek... Super przystojny, wysoki, sniada cera, czarne, bujne wlosy - jednym slowem bóstwo. Facet w szafie mysli: "Musze przyznac, ze ten Rysiek ma klase!". Rysiek zdejmuje powoli koszule i spodnie, stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdrozsze w tym sezonie. Facet w szafie mysli:"Kur.., ale ten Rysiek, to jednak jest zaje.....!". Rysiek konczy sie rozbierac od pasa w góre, a tu na brzuchu krateczka-kaloryfer, wysportowany, a na klacie graja miesnie. Facet w szafie mysli: "Kur.., ten Rysiek, to ekstra gosc!". Rysiek zdejmuje super-trendy bokserki, a tu pala az do kolan. Facet w szafie mysli: "O zesz kur.., Rysiek to zaje..... buhaj!" W tym momencie zona zdejmuje koszule nocna i pojawia sie brzuch z cellulitisem i obwisle piersi az do pasa. Facet w szafie mysli:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetne uwaga
"Ja pier....! Ale wstyd przed Ryskiem". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry;) swietny kawał :D:D:D: kochani kawa zaparzona, serniczek i draże Szepcie👄, Setuniu👄no a teraz czas popracowac moze uda mi sie tu jeszcze dzis wskoczyc;) Milusiego dnia kochani🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucietta
Z okazji małego jubileuszu tort ze świeczkami i jakieś winko może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucietta
co tak u Was smutno, nawet na szampana nie prosiliście ?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×