Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość DB32
Witajcie kochane kobiety👄wybacznie moja nieobecnosc ale mnostwo roboty w pracy a poza tym dom i inne historie w srode powinnam miec troche wiecej luzu w pracy wiec bede na porannej kawie i serniczku kocham Was Szepcie👄Setuniu👄dzieki za troske duzo to dla mnie znaczy jeszcze raz wielkie THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻👄❤️szkoda , ze mnie w srode nie bedzie , ja mam wtedy najwiecej zajec:( A to dla Was:) Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala. To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy. Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala. To szkiełko nigdy nie płacze, zawsze jest w dobrym humorze, to szkiełko wszystko rozumie, każdemu chętnie pomoże, wystarczy wziąć je do ręki ziarnko fantazji dosypać i już za chwile można z panem Klwksem w świat pomykać. Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala. [Fasolki \"Moja fantazja\"] P.S. moze ma ktos teledysk;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardee........................
Setuś🌻❤️ po wielkich cierpieniach jestem;) Setuś , nie mam Fasolek ale mam fantazje:D;) kurcze dlaczego tak jeste @? i po co ja chce tylko te dwa latka nie dla siebie. Diabliczko🌻milo ze Jestes na topiku;) jutro kawka i serniczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardee........................
Setuś🌻 @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cardeee 🌻 juz, juz, ala momento;) Nie mialas bana ja tez nie moglam wejsc w ogole na tlen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardee........................
hehe a ja sobie pomyslalam ... Setuś🌻 o ktorej jedziesz do ......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardee................
ciekawe ze nie moge wejsc na czarno;) moze rozrabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Ty faktycznie masz bana:D ]Biedaczko🌻przeciez Ty anioleczek:) Jade o 0tej;) wstaje przed 7ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardee................
moj ulubiony;) pozdrawiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardee................
Setuś🌻❤️ nie jestem aniolkiem nigdy o sobie tak nie mysle ale... za co ? TY Wiesz o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc o (tej* Robal🖐️ a gdzie moja ryba, he? nie wiem za co;o w ogole ..:o beznadziejnie sie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardee................
ide na dol do lodoweczki . musze cos zjesc. ;) Mialas racje Setuś🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal ale mniala byc u mnie na @:([chlip chlip] i co ja teraz bede jadla przez caly tydzien;) Cardee hehehhe, to smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardee................
Setuś🌻 mam swoje wady i zalety . ale ja pytam dlaczego..............? i po co .......? jem kanapeczke z golonka z kurczaka;) jedna dla Ciebie Setuś🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardee................
a w lodowie to mam trzy kg lososia;) lubie ta rybke;) zaluje Setuś🌻 ze nie mozemy..... .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cardee mne o to ne pytaj , bo ja nie moderatorka ale jesli masz bana to na pewno nie zgodnego z regulaminem:o Dziekuje za kanapeczke 🌻nie wiem czy zmieszcze, tez kurczaka na kolacyjke jadlam;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×