Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

u mnie leje jak cholera ...a u Was??mialem byc nad woda dobrze ze wyszlo tak ze nie pojechalem ...bo bym sobie siedzial i słuchał szumu deszczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznosiciel piwa a co z mlekiem czyzby nie bylo klientow;) a sesja nie chce mi sie o niej pisac :D jak bedzie po to wtedy moge;) jaki rok!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznosicielu.....;) miłe i dzieki ale......przesadziłeś....... jestem zwyczajną.................................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku;) lubie słuchać szumu kropelek deszczu............;) to miłe...................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem czesto tego doswiadczam ;) chyba juz wiesz... nie przeszkadza mi deszcz ,czy wiatr jak jestem to jestem i przyjmuje z pokora co dostaje i co mi dane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalna........heh.......to miłe określenie........zwyczajna osoba to ja. Roznosicielu🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk nocy
A cytowałyście wiersze, piękne wiersze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk nocy
Ja też zmykam, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zegar żywe zwierzę warczy na ścianie. kołysanka boli i niesie w sen. ojcze, który jesteś w niemczech u swojej siostry chciałbym powiedzieć coś ważnego ale zepsuły mnie dyskusje o współczesnym świecie przestałem w ciebie wierzyć zaraz po świętym mikołaju. obudź mnie kiedy stanę się nieznośny. w kolejnej klatce ojciec stoi w fioletowym garniturze, matka w czerwonej sukni z białym kwiatem wpiętym w serce. między nimi, między innymi ja, stokrotka w dłoni. zdjęcie jak papierek lakmusowy zmienia zabarwienie. obudź mnie, zanim przytulimy się jak liście zagrabione tuż przed spaleniem.\" dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznosiciel to Ty tez spij dobrze:) oj chbya bede dzisiaj zamykac topick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×