Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

som:D opaleni ;) i szcesliwi;)musze zmykac ..........wstac o 6;30;) sama nie wiem jak to zrobie;) grzc 6o km;)lubie grzac autkim:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybaku z..;)😘 w policzek;) lubie morze;) nie wrecz kocham;) i te fale i wiatr we wlosach;) to mile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybaku z......;) dziekuje ;) jestem piratka;)spx tylko drogowa;) pewnie marnie skoncze;) kocham prowadzic autko;) moja pasja nr.2;) milutkich snow Wazna Osobko;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreta droga
jak wstalas juz?? Miłego Dnia wszystkim 🌻Tobie szerokiej drogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzelestNocy
Diabliczko🌻 dzieki za kawke i ciacho;) a ja to chyba pogniewam sie na Ciebie. Po co sie tak martwisz ? szkoda zycia na smutki. jezeli Masz problem , szukaj rozwiazania. sorki jestem niemila:( zycze Tobie duzo usmiechu:D i `0`problemow;) 😘;) Wszystkim milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelesciku 👄nie jestes niemiła👄masz racje trza byc twardym a nie miętkim:D:D:: postaram sie jakos nie martwic ;)👄 tylko ciezko znalezc cos czego nie ma:( no nic usmiecham sie do Ciebie;)Tobie tez zycze milusiego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻 druga kawka siem przyda:) Szelescik🌻 a Ty grzej ......;)powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w robocie skarbie :(masakra mam troche za malo kasy w sejfie:(28 tys)kurna nie wiem co to bedzie wiesz ja tylko za to nie odpowiadam ale mimo wszystko kasa jest makabryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczka to ktos niezle zakrecil:o ostatnio byla podobna afera , nawet chbya chodzilo o wieksza kase:o To jakie tam masz stanowisko???//w jakim stopniu odpowiadasz?kto jeszcze z Toba za to odpowiada?/ Moze trzeba sprawdzic jeszcze raz;) To moj problem przy ?Twoim to maly pikus:( Az mi glupio teraz ze tak marudze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko trzymaj sie! I poki co spij spokojnie!!Bedzie dobrze, przeciez wiesz , ze Ty nic zlego nie zrobilas, to nie masz czego sie obawiac!!:)🌻 jutro wpadam raniutko na kawke bo zamierzam wstac przed 7ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoskaD
Wiem, łatwo mówić , ale spoko, skoro wiesz, że nie Twoja wina, główka do góry, będzie dobrze, musi być dobrze :-) optymistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUASAR 222
nie stracone wszystko, uśmiechnij się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka już po
KIEDY WIESZ, ŻE NA PEWNO PRZESTAŁEŚ BYĆ STUDENTEM - Seks w pojedynczym łóżku sprawia Ci trudności techniczne. - W lodówce trzymasz więcej jedzenia niż picia. - Twoje fantazje o seksie z trzema kobietami o skłonnościach lesbijskich naraz zostały zastąpione przez fantazje o seksie z kimkolwiek. - Nie zgłaszasz się już do testów nowych leków na ochotnika. - Znasz każdego ze śpiących w twoim domu. - Nie dostajesz już listów z pogróżkami z banku. - Nosisz ze sobą parasol. - Siedmiodniowe popijawy się już nie zdarzają. - W domu działa ogrzewanie. - Wstajesz rano z łóżka nawet, jeśli pada. - Mycie się nie jest nudnym rytuałem. - Nie masz pojęcia, o której zamykają najbliższą budkę z hamburgerami. - Pomysłów na drinki nie czerpiesz z doświadczenia lokalnych włóczęgów. - Gdy jesteś pijany nie czujesz już tego dziwnego pociągu do znaków drogowych. - Nie przystoi już spać w poczekalni dworcowej. - Zawsze wiesz, gdzie jesteś, gdy się budzisz. - Ogień w kuchni nie jest już powodem do dobrej zabawy. - Do apteki chodzisz po Panadol i cos na wrzody, a nie po prezerwatywy i testy ciążowe. - Nie eksperymentujesz już z zakazanymi substancjami. - Już nie pijesz w domu przed wyjściem do knajpy, żeby tam zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutkich snow Wszystkim zycze[kwiat[ 😘na dobranoc;) musze wstac o 7;00 Kreta drogo :P obudz mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻 to dzis ja kawke zaparzylam [podaje kubeczek czarnej mocnej kawki:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×