Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość pozdrawiam wszystkich
*** Bywają ognie - podobne do ciszy, Co na przechodnia w zaroślach czatuje... Takich się ogniów nie widzi, lecz słyszy - Nawet nie słyszy, lecz raczej zgaduje. Serca im w piersi wonieją, jak róż - Lecz mi nie wolno korzystać z róż mocy, Ni czarów własnych nadużyć po nocy, Ni łkać, ni wątpić, ni konać w lazurze! Nie wolno modlitw gałązki jedynej, Niesionej Bogu ku czoła ozdobie, Przyłamać stopą - lub przyśnić się tobie W postaci nagiej, zuchwałej dziewczynie!... Więc próżno patrzą w słoneczność dokolną, Bo im ni kochać, ni szaleć nie wolno. *** A oni właśnie najtrwalej, najdzielniej Mogliby kochać - -od nocy do świtu - Podobni mewom w zatokach błekitu, Tym od nich różni, że tak nieśmiertleni. Oni to właśnie zmysliliby krocie Pieszczot zawiłych, nieznaych na ziemi, I niestrudzeni byliby w pieszczocie, I niestrudzeni - i wielcy - i niemi! Bo dla nich tylko, zaprawdę, że dla nich Przyjdzie ta miłość, co światy ogarnie! Jam śledził w niebie poloty ich sarnie I lęk błękitny w ich źrenicach łanich! Jam słyszał nieraz, że szemrzą jak płomień, Skrzydłem, utkanym z tęcz i oszołomień! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus zlowilem dwa karpie takie okolo 5 kg wlasnie wychodze do autka i jade dalej walczyc z rybami ;) trzeba wykorzystac ostatnie sloneczne dni... Miłego wekendaska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal poslij mi jednego karpika;) moj tata bardzo lubi;) Obfitych lowow zycze🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻 ok? u mnie .. powiedzmy ze tak jest;) dodam tyle jest jak jest;) czasami nie mam wplywu na pewne rzeczy ale nie jest zle;) jak z kasa wyjasnila sie sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBIJECIE DO 10 000
POWODZENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku troche sie wyjasnilo ale nie do konca pokrecone to wszystko za bardzo ufam ludziom:( to moja wada niestety pamiateaj ze mozesz na mnie liczyc nie wiem czemu ale jakos dobrze Ci z literek patrzy;)👄i polubilam Ciebie i Setunie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻 Setuś🌼 Jest wyjatkowa Osobka jesli bedziesz miala okazje spotkaj sie z Setuś nei pozalujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie mam nadzieje ze sie z nia spotkam wiem ze jest wyjatkowa Ty tez zreszta 👄mykam juz teraz z kompa zrobic kolacje a Tobie i Setuni zycze milusich snow do jutra skarbie Dobranoc pozdrow reszte frajny ode mnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny z topiku
Miłego wieczorka wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik sie zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik sie zacina
piszę a nic nie widać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik sie zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 jak dobrze ze Jestes mialam problem z kompem. Musimy sie spotkac;) i porozrabiac;) Dziewczyny z topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×