Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość misssio7
heyka dziewczyny 🌻 Szepcie ...tam @ byla straszna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssio7
ale CO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssio7
jak zwykle zartujes............:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missio7
?? to taki .............. heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
i o co chodzi?????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
no to milutkich snow:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko❤️a ja nie moge doczekac sie NNNNNNNNNaszego spotkanka w TTTTTTroooojjjjjjjjjEEEEEEEEczkjEEEEEL:)_:) Szepcik Basia to coreczka mojej kuzynki:):)wiedsz ktorej ,prtzynajmniej mowilam Tobie o niej:):) B.to straszna rozrtabiara kurcze cos spiaca jesztem io to masakrycznie spiaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 Przepraszam za B.kurcze ja to tylko rozrabiam:) Maluszki sa najkochnsze na swiecie;) E. ma tylko8.;) Male cudo;) Milutkich i kolorowych 😘❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 juz wiem;) dziewczyna jest w P.....?;) to wspaniale:) zycz jej duzo .... i najlepszego🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny portier
ja tylko strzegę porządku, pozdrawiam jeśli mogę Setunia Szept Boska, życzę zdrowia pozostałych nie wymieniam, ale pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale sie wciuelam wczoraj:D Szepcik a B.ma dopiero 9m-cy;) i juz niedlugo znowu jej nie bedzie;) Moja psinka to D.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
Głowa boli po wczorajszym ? :D pozdrów Basię Setuniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 ucaluj Basie;) fajowe malenstwo;) a ja dzisiaj przerabiam zabawy na poziomie 8mio latka:D E. Jest fantastyczna;) Niesmialy z O2 czesc;) Wszystkim zycze Milego Wieczoru😘🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmialy juz prawie przestala bolec:P Wiem czego nie powinnam juz nigdy pic;) A skad wiesz , ze Basia, he?;) Szepcik nic nie pada!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik❤️@:) Wszystkim zycze szampanskiiej zabawy!i wszystkiego dobrego w nowym roku!🖐️:)❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻❤️ sspotkamy sie;) na .....;) w ......;) a pozniej .... jak planowalysmy;) bedzie superasnie;) Milutkich snow🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzieeelec
Może się pobawimy? Ma ktoś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas gdy ja robie kolacje,Wy tu popiszcie,pozadawajcie mi pytania.Jak wrócę to sobie poczytam.Podyskutujemy na fajne tematy. Nie zawiedźcie mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smirnoff
jasne ze Ciebie nie zawiode:P a pytan mam duuuuuuuzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany tematem
1. KOBIETY SZALENIE CENIĄ PEWNOŚĆ SIEBIE - to własnie dlatego bardzo często grzeczne dziewczynki zadają się z zimnymi draniami. Jest to atawistyczne zachowanie - pewność siebie sugeruje siłę, dominację, umiejętność radzenia sobie w życiu itd. 2. Kobiety zwracają uwagę na szczegóły - na dzieńdobry możesz się spalić brudnymi paznokciami, gównem na bucie albo resztką jedzenia na mordzie. W dalszym okresie kobieta wiecej zniesie na tym punkcie niż faceta ale na początku może się zrazić 3. Pierwsze wrażenie jest najistotniejsze. Jeśli w ciągu 1 minuty spodobasz jej się to potem musisz się bardzo postarać żeby to popsuć. Jeśli źle wypadniesz to możesz już nigdy nie poprawić swojegu wizerunku 4. Kobiety z klasą nie lubią brudasów - metali, hiphopów (którzy jednoznacznie kojarzą się z zapijaczonym marginesem z zawodówek i zwykle tak jest), skinheadów, punków, dredziarzy itp śmierdzieli. Perła nie będzie zadawał się z kimś kto jest złotem ale wygląda jak gówno. 5. Podobnie nie lubią szpanu. Sugerowanie "już jesteś moja" może być dla kobiety intrygujące i na swój sposób podniecające natomiast "wszystkie są moje" drastycznie obniża twoją wartość. 6. Jeśli ona nam bardzo się podoba to nie skomlimy jak psy o jej względy (typowe zachowanie przegrańców). Im bardziej się prosisz tym mniej uzyskasz. Proszący się facet jest odbierany często jako żałosna ciota bez charakteru. Podobnie z nadskakującymi kundelkami co walą po 30 komplementów dziennie. Sam nigdy na 1 spotkaniu nie dawałem ich więcej niż 2. Jeśli się tobie podoba daj jej to do zrozumienia. Ona to zapamięta. Jeśli się jej podobasz to wystarczy by była twoja. 7. Jeśli kobieta jest wobec ciebie oschła, obojętna, nie daje się poderwać tzn że nie przypadłeś jej do gustu. Zdarza się. Robisz w tył zwrot i spadasz. Tylko cioty myślą że błaganiem uproszą chodzenie. 8. Rozmowa - nie szukajcie mega zaje.bistych tekstów. Wystarczy zwykła gadka o pierdołach. Na początku ją nie interesuje co mówisz tylko w jaki sposób, czy inteligentnie, czy masz miłą barwę głosu, jaka jest mowa ciała itd. Tu silnie działa podświadomość. Jeśli zapyta cię czym się zajmujesz to opowiedz o pracy ale się nie chwal zarobkami albo że niewiadomo kim tam jesteś. Takim bajerowaniem to możesz wyrwać gimgówno na numerek. 9. Unikaj kontaktu cielesnego z wyjątkiem podania dłoni. Szanująca się kobieta NIGDY nie da się pocałować na 1 randce. Szybki facet ją na pewno zniechęci. A nawet gdy jest taka możlwiość (ona za dużo wypiła) powstrzymaj swoje łapska. Bardzo wiele zyskasz w jej oczach jak już wytrzeźwieje i to przemysli. 10. Komplementy - doceniamy albo ogólnie (fajna/bardzo ładna) z ciebie dziewczyna albo oczy. Nie komplementujemy nóg, cycków, dupy bo jednoznacznie pokazujemy co najbardziej nas interesuje. 11. Na koniec proponujemy odwiezienie/odprowadzenie do domu. Jeśli się nie zgadza mimo wszystko próbujemy ją przekonać (to sugeruje że chcesz z nią być, ze ci sie podoba i ze jestes opiekuńczy) Jeśli nie chce to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo duzo...........
:P to jedno pytanie:P :P to drugie:P czekam na odpowiedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo duzo...........
Zainterwsowana tematem :D czesc Aniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany tematem
1. Tylko cioty wysyłają w ciągu godziny pełnego wyznań SMSa 2. Kontaktujemy się z nią dopiero następnego dnia, wskazane jest nawet pojutrze. To rozbije jej pewność siebie, zacznie się martwić, dostanie rozterki (mowil ze mu sie podobam a teraz milczy), staniesz się dla niej wyzwaniem i pokazesz charakter. Nie przesadzajmy za bardzo bo laska pomyśli że masz ją w dupie. 3. Przez tel/SMS/gg nie komplementujemy jak szaleni. Raczej gadamy że spotkanie było fajne i że na też. Wystarczy. Proponujemy kolejne spotkanie byle nie dziś. Niech widzi że chcemy ale nie pragniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1
Kobiety taka jest prawda, że lubicie i chcecie być zdobywane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo duzo...........
ZAINTERESOWANA TEMATEM POWAZNIE?????????????????????????? upsssssssssssssssssss a to Masz pecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo duzo...........
Facet1 tak bardzo lubimy:D i co z tego??????????????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany tematem
Tej jedynej się NIE SZUKA. Powinna się znaleźć sama. Tak tak.. wiem że to brzmi banalnie ale tak musi być. Najpierw poznajemy dziewczynę, analizujemy, kręcimy z nią i dopiero ewentualnie zakładamy że to jest właśnie TA. Większość przegranych ciot zaczyna od końca. Jadą na disco z myślą "dziś poznam żonę". Potem na każdą tak patrzą. Zaczynają na dzieńdobry poważnie traktować i w rezultacie wychodzą na idiotów. Pełno jest potem takich związków na siłę, pozbawionych tej iskry, uczucia, namiętności. W rezultacie mamy małżeństwa tzw. sublokatorów. Nie oznacza to jednak że mamy siedzieć w domu obmacując wał z kołdry z nadzieją że pewnego dnia zapuka do nas cudowna kobieta z prośbą o wspólne spędzenie reszty życia. Miłości należy wyjść na przeciw. Przede wszystkim nie szukamy perły w szambie. Tak więc jak poznałeś swoją dziewczynę na imprezie techno albo na zabawie zespołu szkół zawodowych to nie płacz potem że jest szmatą/idiotką. Z bogatego doświadczenia wiem że szansa wyhaczenia porządnej dziewczyny na tzw. baletach (blee co za dresiarski zwrot) jest bliska zeru. O wiele lepsze są dyskoteki studenckie. Idiota zrobi tak - wejdzie na disco, zaczenie się rozgladac za fajnymi laskami, wybierze najładniejszą, zagada, poderwie. Mądry nie poderwie żadnej kobiety dopóki ich spojrzenia się nie spotkają i nie zobaczy w jej oczach tego czegoś. Dopóki bardziej interesują cie jej cycki / nogi / dupa bardziej niż oczy, dopóty nie jest ona warta bliższego poznania. Kobieta (nie mylić z suką) to nie towar w sklepie który na chłodno analizujemy. Fajną dziewczynę można poznać wszedzie - na disco, w pubie, na ulicy, w tramwaju, przez znajomych, w sklepie, na czacie (tak tak...). Należy mieć tylko oczy otwarte i bywać w świecie. Nie trzeba szukać daleko. Często miłość życia mieszka na sąsiedniej ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×