Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Sebaa 🖐️moze rabat dostaniesz ale chbya musisz czesciej tu zagladac:D Elza branoc:)spij dobrze! Ja tez uciekam do spania:classic_cool: spijcie dobrze i niech Wam sie przysnia \'biale myszki\" bo to dobry znak😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia>>>>oj za duzo tych topickow na moje dwie rece;);) poza tym o ile dobrze pamietam to bylem tu juz raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne wpadaj Ellizko:P czesciej;) czekamy ;) powaznie. Setus🌻❤️ Jestes Naj........ na swiecie;) 777777777777777777777777777 Ty Wiesz😘.. ;) Elizko co mam napissac? do jutra.. tak chyba dobrze;) Milutkich snow w kolorze teczy;)🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777777777777777777777
moze jutro napisze do Ciebie.. ale o 14, 16 ,17 to chyba sekretarka nie jest potrzebna:P Niedobruch.. 😘;) i tak Ciebie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TO WREDUS
!!!!;p;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777777777777777
tej pobudki o 4 .20 to Ci nie wybacze:P Miłego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko❤️:) u mnie ok :D Ja juz nie pal;e:classic_cool:, wiec Ci nie potowarzysze:( chbya , ze bez faji;) Sebaa jeden topik wiecej nie robi wielkiej roznicy:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko kazdy palacz lubi palic:0ja tez b.lubilam;) Sama nie moge uwierzyc , ze mi sie udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 Diabliczko🌻 Elizka🌻 Seba;) 77777777777777777777777777777777777777777777777777:P 😘a no to sobie nie wybaczaj:P;) Milego popoludnia😘🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko 3ciego bedzie 2m-ce jak nie mialam peta w ustach:classic_cool::) Nie wiem kiedy przyjade ale predzej czy pozniej musi to nastapic:D Szepcik🌻jak mija dzien;)? Spokojnego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucietta
lubię Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gekun
akurat ostre trunki są pozytywne na nery tyle tylko że w ilości 100ta max dziennie.każdy nefrolog potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam wasz
co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×