Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Setus🌻 hehe:D Masz racje:D[to -->:P koajrzy sie z bllllllleeeeee:P] Jak Tobie minal dzionek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik jakos minal;);):) byle do piatku albo soboty;) E.jest ciagle u Ciebie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik moze kiedys poznam E.;) Spijcie slodko:) Rybaku a gdzie byles wczoraj?;) Wczoraj 02 h to byla \"mloda godzina\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rytbak nawet nie bede pytala .....czym tak zajety byles;)\"nocnym markiem\" jestem tylko w domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak;) na pewno nie chodze spac o 2giej z malymi wyjatkami , kiedy to chodze spac jeszcze pozniej;) A grzeczna , to caly czas jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni bęą uprawiać seks napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o mnie to chyba ktos zapomnial:P:P:P:P dobra juz nie zasmiecam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););) A gdy patrzę tak Śmiejesz się Śmiejesz się Dzień pogania noc Świtem purpurowym Ty jak czarny kot Kończysz łowy Nic mi do twych zdrad Chociaż dziwi, że Ich gorzkawy smak Ciągle kusi cię A gdy patrzę tak, śmiejesz się: Nic mi do twych zdrad Ale wiem (...) Posluchajcie sobie;) http://teledyski.onet.pl/0,1830351,0,1,teledyski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 podrap B. za uszkiem;) teraz zmykamy z E. na spacer poogladac snobistyczne ozdobki R........e Milego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik hehehe :D snobistyczne powiadasz:D;) Na pewno bardzo sie spodobaja E.:) Dzis jeszcze bede u kuzynki wiec jesli B. nie bedzie spala po ja posmyrgam za uszkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 poogladalysmy snobistyczne swiatelka na R..... i na naszym tarasie:D odkrylysmy ze pada snieg;) Setus , sorki sadzilam ze B. to Twoja psineczka;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry Wieczor kochani Szepcie👄 Setus👄 Robalku Rybaku👄 cholercia znowu chora jestem i znowu antybiotyk:( i chodze do pracy bo trzeba eh... a jak Wam minal dzionek?? pozdrawiam wszystkich🌼pomaranczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam do lozeczka sie wygrzac jutro sporo pracy mnie czeka:( pozdrawiam wszystkich szepcie👄 Setus👄ba rdzo Was lubie dziewczyny;) milusiej nocki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻 kurcze dziewczyno czesto chorujesz:( a po antybiotyku, zacznij brac tran z rekina norweskiego;) wzmacnia organizm. Zycze Tobie zdrowka🌻 a dzien mija mi cudownie ciagle slysze ..... kocham cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWODZENIA;)❤️😘..;) TY Wiesz;) SSetus🌻❤️ Mala imprezowiczko wracaj na topik;) Smutno mi bez WAS;) Kochani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ssetuss🌻 a to zmykamy z wszysstkimi zabawkami ktore mamy:D pod prysznic:D;) jesst sslodka niesamowicie slodka:D Moja Mala E.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×