Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość fajnie by bylo byc teraz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czerni mi do twarzy
Dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czerni mi do twarzy
Ptaki o raju.. Kim jesteś, kim jestem? Czy to jest realne, nie dotykamy nieba? "Nic nie jest prawdziwe - wszystko ukrycia powiedziały ptaki o raju. Może boję się..widzisz? Powiedz mi, gdzie ty zabierzesz mnie. Wkrótce sobie powiedziały ptaki o raju. powiedziały ptaki o raju. do ziemi, którą kiedyś wiedzieć, do pokoju, który kiedyś był prawdziwy dla dziewczynki jak ty. Powiedziały ptaki o raju. od świata, który jest z kamienia, Do serca jest lekki i swobodny jak to było kiedyś być. Jak mogę iść naprzód gdy moje oczy stają się mokre? Ocalić twoje łzy- suche twoje oczy powiedziały ptaki o raju. Ale czasy przechodzi, powiedzieć, jak długo mamy latać? Księżyc będzie ustawiony, słońce wzejdzie powiedziały ptaki o raju. Powiedziały ptaki o raju. do ziemi, którą kiedyś wiedzieć, do pokoju, który kiedyś był prawdziwy dla dziewczynki jak ty. Powiedziały ptaki o raju. od świata, który jest z kamienia, Do serca jest światło und darmo jak to było kiedyś być. Powiedziały ptaki o raju. od świata, który jest z kamienia, Do serca jest światło und darmo jak to było kiedyś być. http://www.youtube.com/watch?v=G2Q8K3Z5UJg&feature=fvst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by bylo byc teraz
Kiedy idę ulicą w biały dzień Świat wydaje mi się taki dziwny Kiedy ludzie uśmiechają się do mnie Ale chciałbym żeby wszyscy byli inni Gdy pieniądze przeciekają mi prze palce A dziewczyny potrafią tylko brać Kiedy nie mam już dokąd uciec A nie mogę tylko w miejscy stać Ref. W życiu trzeba zawsze wolnym być Choć nie łatwy jest każdy nowy dzień W życiu trzeba zawsze wolnym być W życiu trzeba zawsze wolnym być Choć nie łatwy jest każdy nowy dzień Piękny jest każdy nowy dzień Piękny jest każdy nowy dzień Każdy dzień Znowu myślę co ja tutaj robię Przecież wszystko miało być inaczej Dzisiaj nawet najlepszy przyjaciel W żywe oczy potrafi ze mnie kpić A od tego ciągłego myślenia Tylko głowa coraz bardziej boli mnie Dosyć mam już tego wszystkiego Dalej tak nie może być Ref.: W życiu... Nawet jeśli oglądać świat przez kraty Wiem że kiedyś dobijesz do celu Jeśli jesteś na dnie kieliszka Nigdy nie trać słodkiej nadziei, o nie Gdy ktoś serce ci zakuł w łańcuchy I śmieje ci się prosto w twarz Wiem że dasz sobie radę przyjacielu Bo naprawdę wolne serc masz http://www.youtube.com/watch?v=L8BCIe-5Zrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by bylo byc teraz
noca witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by bylo byc teraz
nie chce juz marzyc o niczym :) Naucz nas także palce zwijać i drzwi podpierać z tamtej strony pokojów próżnej już miłości niech kiedy trzeba będzie pięścią to co marzyło tak o szczęściu i osłaniało chudy płomyk a potem po skończonej walce pozwól nam rozprostować palce choćby już była tylko pustka gdy w dłoń otwartą przyjmiesz klęskę gdy czaszkę w czułe palce weźmiesz zacznie się wtedy jeszcze raz otwartych dłoni wielka sprawa po strunach podroż po zabawach ostatnie ziarno ocalenia http://www.youtube.com/watch?v=Dg1CFQsndjc&feature=relmfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie by bylo byc teraz
Czarne ma wlosy moja prawdziwa milosc A jej usta sa piekne niczym roza ma najslodsza twarz i najdelikatniejsze dlonie kocham ziemie po ktorej stapa Kocham ja i ona o tym dobrze wie Kocham ja wszedzie gdzie tylko pojdzie I jakze bym chciala by nastal taki dzien gdy staniemy sie jednoscia Podazam do Clyde(?imie?) plakac i ubolewac usatysfakcjonowana faktem ze nie zaznam juz snu Napisze jej list ... tylko kilka krotkich zdan. Cierpiac smierc dziesiec tysiecy razy. http://www.youtube.com/watch?gl=IL&feature=related&hl=en&v=rnh-JTjeezk dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede chyba płakać
nikogo nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego chce Ci sie
płakac ? zreszta, czasami lepiej popłakac niz powstrzymywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wróci lepsze samopoczucie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak po burzy
przychodzi spokój i oczyszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak po burzy
znam takie obrazki zachowałam je w pamieci tęsknie do polnych kwiatow, traw wszelakich, pachnacych i pamietam taka ktora babcia moja nazywala łzami, to byly takie jakby serduszaka zawieszone na niteczkach szukałam takich traw chyba gatunek zaginąl, przepadł http://www.youtube.com/watch?v=BBMxpP-MqLo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak po burzy
:) nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak po burzy
lubię :) uwielbiam sluchac wieczorami muzykalnych świerszczy :) wtorujacych żab w minione lato swietliki łapałam a teraz planuje wziać rakietke od babinktona i kiedy tylko chrabaszcze zaczna szemrać i przecinac powietrze, wybiore sie jak za dawnych beztroskich lat, na łowy :P starszne :P ale mam takie jazdy czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×