Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość tak jak po burzy
Wy na Niemen ? to sie miksuje a Wy sobie echa poszukacjcie :) i.jak to szlo... wykrzycz imie ? Jankuuuuuu!!!!!!!!!!! dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było telewizora komórek szybkich aut świat inny płyniemy tratwą długą, machamy chłopom pracującym , kobietom przynoszącym posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martocha martocha
jak jest ciepło, zawsze bez stanika, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dla odmiany
Mariampol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dla odmiany
miłość, zazdrość, przeszkody, intrygi i wątek patriotyczny. blisko do "nad Niemnem " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dla odmiany
:) ach sopote nie byłam nigdy na molo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dla odmiany
Chmury wiszą nad miastem, ciemno i wstać nie mogę Naciągam głębiej kołdrę, znikam, kulę się w sobie Powietrze lepkie i gęste, wilgoć osiada na twarzach Ptak smętnie siedzi na drzewie, leniwie pióra wygładza Poranek przechodzi w południe, bezwładnie mijają godziny Czasem zabrzęczy mucha w sidłach pajęczyny A słońce wysoko, wysoko świeci pilotom w oczy Ogrzewa niestrudzenie zimne niebieskie przestrzenie Czekam na wiatr, co rozgoni Ciemne skłębione zasłony Stanę wtedy naraz Ze słońcem twarzą w twarz Ulice mgłami spowite, toną w ślepych kałużach Przez okno patrzę znużona, z tęsknotą myślę o burzy A słońce wysoko, wysoko świeci pilotom w oczy Ogrzewa niestrudzenie zimne niebieskie przestrzenie Czekam na wiatr, co rozgoni Ciemne skłębione zasłony Stanę wtedy naraz Ze słońcem twarzą w twarz http://www.youtube.com/watch?v=GQR23MupMrA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzm
Fajne klimaty, a ja łaziłam bez stanika i spoko, pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dla odmiany
moze jak w niku tez kiedys zrzuce ze siebie te tekstylia :classic_cool: chociaz moze lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego ludzie nie wymyślą:) dawniej w gorsetach chodziło się Scarlett z Przeminęło z wiatrem ściskała się takim pancerzem, suknia muślinowa, zielona wielka jak abażur, panienka chciała dobrze bawić się, służąca Mammy specjalnie karmiła ją plackami owsianymi, żeby, nie jadła na balu. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dla odmiany
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×