Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
kochaniutko istotko, zadurzyłem się w Tobie z Nowym Rokiem bardziej w ciągu dnia, póżnym popołudniem zobaczę co wysłałaś, wiem, czuję, super atmosfera co robiłaś, jak bawiłaś się, czy siostra była, rodzice, kiedyś bywałem w Opolu wiele razy, super atmosat piękna dziewczynko z włosami do ramion...... uśmiecham się teraz jak pewnie i Ty o której byś wstawała, musisz mnie budzić, śpię do oporu ......wpadłem, pytanie - byłaś dzisiaj w sukience czy spodniach? to nie ma znaczenia, ale z ciekawości wiem, Ty spytasz o to samo - ja w granatowej marynarce, białej koszuli i błękitnych dzinsac, zawsze się tak ubieram, czarne półbuty lub mokasyny teraz Ty.... za dużo piszę, ale, wybaczysz? jak ładnie wysłasz uśmiechniętą bużkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorba, dziękuję czy przy Tobie można zasnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Hello all :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018 zycze Wzm Pomylsności, milosci i duzo pieniążkow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra była u znajomych, byłam w białej bluzce i czarnych spodniach, słuchałam jak ludzie bawią się:), tańczyłam z rodziną, dziękuję za miłe słowa, ciekawe ile lat będziemy pisać, lubię dżinsy, długie spódnice, bawełniane bluzki, piosenki wybieram długo, bo szukam takiej niezwykłej, której nigdy się nie zapomni Śpij dobrze, odpocznij po wszystkich zabawach, życzę dużo zdrowia, szczęścia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy Cooliberku🌼 nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nie ma za co :) Dawno mnie nie bylo tutaj, ale pamietam o Was i miło wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj słuchać i patrzeć chciałabym, daleko mam do morza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Topik ma 11 lat, byłam trochę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×