Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
oscypka jadłem na kolację, ale na ciepło z żurawiną zjem z Tobą, super smak, zjadłbym teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając i słuchając , chyba jest coraz milej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna istotko, dziękuję miód na serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta gwizdka jak spojrzysz na prawo, ta jasna, ta najbardziej widoczna jest tylko dla Ciebie https://www.youtube.com/watch?v=T1V2M0Hr-M4 dziękuję, życzę wszystkiego czego pragniesz, naprawdę chciałbym aby się spełniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj wiatru czas jest rzeką, która płynie nieustannie a życie jest szeptem, pocałunkiem we śnie cienie tańczą w blasku ognia i wszystkie duchy nocy przypominają nam: nie jesteśmy sami jutro słońce wkrótce wzejdzie wczoraj jest obok nas i nigdy nie jest daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli słuchasz wiatru możesz usłyszeć mnie znów nawet jak odejdę możesz wciąż słyszeć pieśń wysoko w drzewach, kiedy porusza liście słuchaj wiatru, to nie jest koniec mojej miłość jest zawsze nieprzerwanym kręgiem pory roku zmieniają się ona zostaje na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna będzie zimą topić śnieg a lato da nam słoneczne dni tak długo aż jesień uczyni ich gasnącymi pamiętam dżwięk śmiechu , gdy biegliśmy razem przez łąki wciąż myśląc, że nasze serca mogą się złamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj wiatru , prześlę Ci moją miłość słuchaj wiatru, gdzie niebo spotyka się z ziemią tak naprawdę nie odeszłam byłam tu cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=PQ90zX9_VGg dziękuję, wierzę, to buł Twój pomysł na Gwiazdkę sama wiesz jaki to piękny prezent co u Ciebie, o której będziemy tańczyć, całować się, a potem, zaraz po północy do łóżka czekając na piękne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Słuchaj wiatru , prześlę Ci moją miłość słuchaj wiatru, gdzie niebo spotyka się z ziemią tak naprawdę nie odeszłam byłam tu cały czas" mam nadzieję, przed Nowym Rokiem złożę Tobie życzenia, czy odbierzesz piękna istotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×