Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Amfa, u mnie bez zmian...niestety..Dołek wciąż...Nie wiemkiedy minie,mam nadzieję,ze niedługo, bo już sama ze sobą nie mogę wytrzymac... Eh..idę do sklepu po jakiś serniczek albo po cóś takiego... Masz jakieś zyczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia--> mam nadzieje ze wraz z nadejsciem wiosny twoj dolek minie 🌼 dla ciebie jak idziesz po serniczek to zadnych innych zyczen nie mam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa, zobaczymy, póki co na przeminięcie dołka to chyba nie mam co liczyć... A ide po serniczek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde:(nie ma serniczka.........:( ale zakupiłam bułkę z serkiem, precle i palucha z makiem:) i kapuczinko waniliowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia :) jakie lakocie z samego rana :) chyba sie skuszę na te paluchy z makiem,a odchudzanko od poniedzialku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko, ;) tak jest - od poniedziałku;) I ja się za siebie biorę :) Koniec ze sodyczami...w duzych ilościach...:P Jak tam na Mazurach?WIossna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj !!!!kasia tak ....slonko świeci calą gębą,ale jest mroźno myślę ,ze to ostatnie podrygi zimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko jupiiiiiiiiiiiiiiii to ja isę pisze na zupencję;):) Odbierz sobie pocztę;) cosik podesłąłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz odbieram.....:) już odebrane:D...ale to chyba lato co???? chyba u ciebie nie az tak gorąco ????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nawet kaloryfery pozakręcalam:) kurcze kasia jak mi nie powiesz ,gdzie wszyscy sa to chyba zwariuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,no mi też bardzo przykro,że własciwie tylko garsta osób się tu odnalazła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ja często wracałam i otwierałam przypadkowe stronki i czytałam i wspominałam..... chlip chlip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja chlip,chlip... nie zapomnę jak kiedyś siedzialam z kluchą chyba do 4 rano razem z jaca i kruchym chyba.... ale stron natlukliśmy chyba z 20 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehe albo hipnoza nie pamiętam kto ja przeprowadzal chyba kaszpirowski....adin,dwa,czetyre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ja to już sobie reczniki papierowe i plyn przynioslam:D albo gdzie te osoby jak: jaca klik roska walnieta robaczek pamietasz biedronę???? i wiele,wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×