Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

jeszcze ciągnę :) chociaz już na tylku nie mogę usiedzieć.....kiedy ja znajdę tą pracę?? zaczyna mnie to gnębić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko, cierpliwość... znajdziesz, mam nadzieję,ze bardzo szybko... trzymam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kasiunia ....👄 też mam taką nadzieję:) ale normalnie ta sytuacja w Kraju jest nienormalna mam takie marzenie ,żeby uciekać stąd ,gdzie pieprz rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko,no bo nie ma innej możliwości-znajdziesz prace:) nie uciekaj,jeszcze i u nas bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w to nie wierzę ,że będzie lepiej ludzie się pogrązają w coraz wieksze dlugi .. bezrobocie rośnie..... wszyscy uciekają zagranicę a ci na stolkach????? ach szkoda slow jeszcze im malo ,żeby musieli przezyć miesiąc za 1000 zl ........??? nie marudzę ,ale taki mam dzisiaj dzień ....do d.......y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,spoko ja też mam dzień do d..y:( i wcale nie marudzisz. taka prawda ja se zawsze powtarzam,ze kiedys musi byc dobrze tylko nie wiem kiedy i co musi się stac,aby dobrze w koncu zaczęło byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kawki wypijesz ????? wafelków już nareszcie nie mam klucha mi zjadla:) a męczylam je chyba3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zamknąc ten smutny temat .... bo jeszcze gorzej na duszy się robi :) kawa!!!!!! {__}> {__}> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wróżeczko:) mam nadzieję,zę zaraz mnie szefowa zmieni,to zjem śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu❤️jak zwykle w pogotowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze cos gotowac,ale pomidorowej to dzis nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz,ze chyba ziemniaki ,jajco i mizerie :)ale moge ci zostawić,ale ty juz chyba zakonczyłaś pracke na dziś ,albo jeszcze jesteś do 17 to sobie naloz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari, 🌻 za stronkie;) oj,to pychotka obiadek masz;) a ja dziś do 17.15 w pracy jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 🌻dzieki ,zauwazyłam,że teraz rzadko mi sie trafia zaczynać stronki ,przy rekordach to mi jakoś szło:D Jestem taka wypluta ,Kasiu zebrałam pozytywna energie od malutkiej ,ale jeszcze mi potrzeba , dziewczyny zróbcie rzutke dla mnie :)z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari,ja też jestem wypluta,ale czerp ode mnie ile chcesz,tym co mam chętnie się z Tobą podzielę;) To jak brak Ci kwiatów, to specjalnie dla Ciebie: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie*
nie zwiazane z tematem:( wybaczcie jak zrobic te rozowe usta? takie jak 🖐️ 🌼 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie*
wielkie dzieki 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×