Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

buhahahahahahaha a nie mówiłam,że od pasa w dół jest mój???? idziemy pod prysznic:p papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim mi tez sie snilo-eh a z rana tak na mily poczatek dnia moj Twardziel ugryzl mnie w twarz, kurdupel maly rozwalil mi warge i teraz robie wszystko aby nie spuchnac, bo wieczorem imprezka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, Zooozia cześć:) a ja miałam bezsnową noc;) I mało spana,no ale... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłoz sobie kostke lodu i delikatnie nia masowac trzeba ,az krople beda splywac namietnie po Twej szyji...... heh lod naprawde pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie👄zdziwiona jestem ,ze juz nadajecie z samego rańca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeszcze raz Robal........kostke lodu powiadasz......... juz sobie przylozylam opakowanie mrozonki-barszcz ukrainski i pomoglo. Mam tylko troche rozwalane usta ale nie jest zle, da sie pic piwko:) U wyrzytkow pusta wiec przenioslam sie do was:) wypije kawe i musze............:o:o:o posprzatac moj pokoj :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde co na obiad?pomidorowke mowisz Kasiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóózia wyrzutku jedenfajnie ,ze u nas gościsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu po co mi przypomniałaś o sprzatanku:(musze iść zatańczyć z miotla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zrobie schaba ,ziemniaczki z koperkiem i mizerie jakos mnie wzielo na wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari👄 dzieki za mile slowa kawe juz mam schab :o wieci jaki mam stosunek do, ok ale zmieniam temat bo juz kiedys kilikalysmy na ten temat:) u wyrzutkow tylko ja:o wiec kawe wypije w waszym wybornym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia piosenka jest super :) milego sluchania ja juz po kawie, musze sie ubrac i zaczac sprzatac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciele....wybaczcie że mnie tak długo nie było przy was ale co począć praca i jeszcze raz praca...obiecuje że się poprawie🌻 kasiu dzięki za pocztę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×