Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a co to swita??? phi nie rozumie ludzi ktorzy jecza ze przytyli przez swieta:) kurna ja jem tyle co zawsze, a przysiady to dla przyszlego mamuta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............nie ma to jak nocny marek............. spać nie mogę , to pewnie dla tego że wieczorem padłam jak kawka i nie skończyłam co zaczęłam . Za to teraz się obudziłam i w akcie pokutnym pozapinałam :D co było do zapięcia . Kubeł mleka wypiłam , a sen nie chce przyjść. :( ale pewnie muszę się położyć żeby się przekonać :) Zrobiłabym coś jeszcze pożytecznego ale to się wiąże z hałasowaniem , a złych min innych domowników w środku nocy jakoś nie mam ochoty oglądać ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam , pogapiłam się a teraz ide film jakiś ogladać . spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,jestem pod wrażeniem... Co ty kobiteko o tej godzinie nie śpisz???? Dzień dobry!! Przyjemnej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kaiseńko A tak jakoś widzisz wyszło . Czasami tak mam. Jadę do mamy z Kasią malować jajka i przygotować święconkę , tyko że sił mi brak . I jeszcze ta pogoda ni słońce ni deszcz i wieje ..Najchętniej bym pospała :D ale jak trzeba to trzeba . Naraziulo wszystkim , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kasia 🌻 a czym ty sie dzisiaj będziesz zajmowała ? chyba nie pokojem bo przeczytałam że masz czyściutko jak w pudełeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×