Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

spox rozmyslam co z moim planem wyjazdu nad jeziorko...pogoda daremna i moze okazac sie to strata paliwa:)wiec na razie sobie siedze w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlussssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssst ( wiadrem zimnej wody :D) dzieńdoberek robaczki ... troche sie spoźnilam z tym oblewaniem ,ale zaspalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, troszkę mokro, bo własnie zostałam oblana wodą, całe szczęscie, że nie wiadrem, a z kubka :) teraz mąż koniecznie chce mnie wyciągnąć na dwór, niby kawke robi, a pewnie ma plan, by więcej wody zużyć :P Robalku, u mnie chłodno, ale słonko świeci, na Twoim miejscu nad jeziorko bym się skusiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, myślałąm, że o tej porze jeszcze będziesz spała, bo posiedziałaś wczoraj trochę, choć wiem, że czasami jeszcze dłużej potrafisz po kafe buszować :) Jakie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnieta Wróżko, Setunia :) a ja szlauchem strażackim Was polewam........... hihihihihihihihihihihihiih jak zmokniete kury wyglądacie:D:D:D:D:D:D hihihihihihihiihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnieta zjz siedziala dluzej:D i pewnie jeszcze spi :o ja bylam rano w kosciele :) wiec juz od 7mej nie spie i nawet sie wyspalam:D a dzis to pewnie tak jak wczoraj czyli kafe, tv, ksiazka;) moze wieczorkiem spacerek jak juz przestanie byc niebezpiecznie(czyt. przestana sie lac:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia [a ja ciebie szlaufem ogrodowym]:D i tez juz nie ma na tobie ani jednej \"suchej niteczki\":D a\'propos wozu strazackkiego to u nas po mszy strazacy zawsze samochody polewaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z imion dorwaly mnie jeszcze kolo zurawia teraz ja po cichaczu siedzę za żywoplotem :D mam nadzieję ,ze nie rzucam sie zbytnio w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[skrada sie na paluszkach , zaglada za żywopłot i... chlust całe wiadro na dziewczyny za krzakami] i ucieka ze smiechem :D Wesołych!-krzyczy przez ramię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ryczę .....:D taką mialam sesje zdjeciową ....... ale utrwalilam na zdjęciu to zajście od tylu i mam dowody:D Arava boj się!!!!!!!!!(wyciągam z szafy moją tajną broń.....karabinek na wodę z z potrójnym doladowaniem ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kamilcia :D no to exstra nastepne wiadro...:D doszlam do wniosku ,ze szkoda ubrań:) uwaga rozbieram się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[trzęsie się ze strachu.A może z zimna?] szczególnie ten konkurs na miss mnie interesuje [dumnie wypina nalesniki z rodzynkami , potocznie zwane piersiami] :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×