Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

dwa kurczaki w koszu siedząi rzeżuchę sobie jedzą , baran w szopie zioło pali pewnie zaraz się przewali, ksiądz za stołem już się buja WESOŁEGO ALLELUJA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz............ ale jestem zlana....:):):) Arava,Setuina...a Wy tak cichaczem cichaczem i dałyście czasu wodoą...:):) Klucha🌻👄:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje skarby❤️ wrocilam:) mamuta niet tzn byl. ale nie nadajemy na tych samych falach, ja mam troche inne czekiwania:D to tyle tak z grubsze:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kofane🖐️ ale jesteście pooblewane:) ja już jestem suchutka bo polałam dziś mamutka a on nie śmiał swojej żonki bo się bał o swe korzonki:D zagroziłam seksu zerkiem i nie lata już z wiaderkiem miłego swiętowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up upam do góry ..........i lezę spać wykończyły mnie te święta jestem tak padnięta,że dłużej już nie wytrzymam dobrej nocki kochani i kolorowych snów:D🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻dzieki Kasik :)tak jakoś wyszło :)Ty skończyłaś ,a ja zaczełam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie swieta minely bardzo milo..bylismy z mamutem u mojej rodzinki :) gdyby nie to ze podroz zajela duzo czasu to zupelnie byloby pieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuszcz po świętach wam oczu nie zalewa moi mili:D....przyznać sie....przecież widze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari :) kurde a ja chora jestem :( wlasnie w ten sposob zakonczylam swieta ;) dzis caly dzien w lozku echhhh max przeziebienie mnie dopadlo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa ty przeżarłaś się poprostu a nie przeziębiłaś ty się lepiej przyznaj trutniu jeden:D:D...od kiedy przeżarcie , przeziębieniem nazywamy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca..chcialabym zeby to bylo przezarcie a nie przeziebienie ;) koszmarnie sie dzis czuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa skarbeńku ty mój/smutek/ może podać tobie jakiegoś leka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×