Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Witajcie !No to ja teraz sie dowiedziałam,że wyrzutki skasowane buuuuuuuuuuuuuubrak mi słow, a co oni znowu przeskrobali czy o co tam chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari wyrzutki sami sie do skasowania podali, ja dokladnie nie wiem o co chodzilo, bo gdy wstalam przed 12 ta to bylo juz po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szukam tych wykrzykników i nie moge znaleźć. A o m to ja zapomniała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooo.................,ale mam wejscie smoka tylko stopka nie ta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko was wcieło ....mam pecha:( nie jestem w czepku rodzona:( i dzis nie 13:( to wszystko przez czarnego kota 100 razy dziennie przebiega mi drogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihii tam z tymi wykrzykniakmi to nie dziewczyny urzęduja??? bo mi się wydawalo,ze to ich topik jest.... fakt,że dawno tam na zaglądałam...:( Zoooziu,a co slychac u Flądry, Szkotki i całej reszty??? Pozdrów prosze dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallloooooooooo ludki !!!!!!!!!! z kim mam tu gadać ????????? mam smoka!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam kiedyś wpadałam ,poźniej podobało mi sie jak nasze topiki były 2w1. A właściwie to chyba cześciej tam urzedowałam jak było \"kto wpisze ostatni to wygrywa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca ,co u dziewczynek👄jak tam żoneczka 🌻a co zrobiłeś z teściowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko,ale ja nie jestem z tego świata:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari marsjaninko hihihihihihihi............... kasia :D:D:D:D Ty tez nie z tego swiata ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka co cie tak rozbawiło ?pytanie do jacy czy ,że ja jestem taka \"stara świecka\"hihihichyba rzeczywiście wracam do formybbbbbbbbbbbbbbbhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzenie Wrózki o 21 wieku i zmianach;) fajnie zabrzmiało po Twoim poście o Teściowej i Żonce jacusia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wróżko 🌻 dla ciebie od starej świecki ,nie z tego świata , i w dodatku opoźnionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×