Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kamilciu,dostalam, przeczytałam i odpisałam. Agami - możemy klub założyc OKRESOWICZEK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahah kasiu może tak nowy temat na forum:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ale ja dzisiaj mam to gdzieś:):) brzusio boli jak cholera chyba zaraz sobie strzelę jakiegoś mocniejszego procha z %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha wróziu,a co ty myślałaś,że będziesz sobie używać do woli,kiedy my biedne nie możemy:):):):):):):) po zimnym drineczku strzelamy i ja idę kąpać zuzkę bo tak się upie.......że ledwie oczy widać:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrózko,no zobaczysz,ze przyjdzie wczesniej i do Ciebie:P Agami, ojc...gimnastyka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimnastyka- Agami czy ciebie coś szczyka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już po gimnastyce:):):)zulinka śpi jak aniołek:):):) cari---oj szczyka jeszcze jak a twoja stopka zaje.....fajna:):):):) idę z mamutem na filma:):)straszny film 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,agami to źle ,że cie strzyka;(czy poczułaś moja stopke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik był odlotowy brzuch jeszcze bardziej mnie rozbolał ze śmiechu dobranoc babiszonki słodkich i kolorowych senków kochane😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czołem;) no Agami,jak zyjesz? ja wciąz lichutko...ale przejdzie;) miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko babeczki🖐️ kasiu jeszcze marnie ze mną i jutro pewnie też tak będzie bo 3 dni zawsze cierpiąca jestem lecę do siostry,wrócę pewnie wieczorkiem miłego dnia kochane😘🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,to tak jak i ja:) ALe przejdzie a w sobte ide sie opalac wiec już musi byc lux;) Pozdrowionka dla siostry;) i całuski dla Juleńki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam robaczki słonko przypieka u mnie 35c.....o kur......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz i smołe gotuj a nie na plaży wysiaduj...dla mnie tylko cień i basen z zimną wodą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę idzie jajko znieść..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termometr za oknem skończył mi się/ w słońcu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu zooozia
nie moge sie zalogowac bo tu nie ma u z kreska; klawisze tez poprzestawiane przesylam gorace pozdrowienia z polnocno zachodniej francji, jest bosko w atlantyku sie nie kapalam bo jak dla mnie woda za zimna; ale jest cudownie; widoki super; ludzie tez sympatyczni- zmienilam zdanie o francuzach na plus, gdy wroce to przesle foty-cholera ja niz chce wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś;) u mnie tyż taka temperatura zabójcza... Zooozia, dzięki za info;) Pozdrawiam serdecznie i oczekuję na fotki:D:D:D:D:D:D Buziaki i trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu zooozia
gdzies kolo poniedzialku; wtorku wam przesle, w niedziele o - rano wyjezdzam i podroz potrwa tylko 27 h, massacre jak ja to przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zooozia trzymaj sie.... tak myslalem kasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia,jasne;) Do zobaczenia więc:D Jacus, uffffffffff basenik i leżak i drink zimny....;) Oto moje marzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooozia
a ja sie zastanawiam co wybrac puste plaze atlantyku czy zaiedzanie Brestu - he he he wiem jestem wstreciuch; ale wlasnie przazywam swoje cudowne dni i mam potrzebe pochwalenia sie ; juz niedlugo to sie skonczy i wroce do szarego nudngo zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooooooooozia, ależ chwal się BO MASZ CZYM ;) jeszcze tylko na zdjęcia czekam i będzie lux:) Także opowiadaj;) A co wybierasz??? Słuchajcie, ja spadam do domu;) Do zobaczenia wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×