Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ohoooooooo wrózia chyba wieco dla niej dobre:P idę spać kobitkki............bo.................. sen mnie już przytłacza....:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P::P:P:P:P:PP::P dobranoc kochane:P😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ...............jeszcze muszę sprostować swojeo ortografa................:P wrrózia pomoże miało byc,ale wybaczcie mnie Bałtyk coś omotał i jebłam pomorze:P.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeee...... jaki on tam dobry :( zaczyna sie epidemia domowa nie ma juz kto podawac herbatki i jedzonka ......... leb jak wulkan ...........ide lezeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka124 to masz przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeee.. :) dzis czuje sie juz calkiem ,prawie dobrze :P ale musialam do was wpas c,zeby powiedziec ,ze dzis sie robi zupka pomidorowa :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
pychotka :p mam nadzieje ,ze z dlugim makaronem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta........ nie lamana nitka :D marchewka tez w calosci :P kupilam najwieksza jaka byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc leniuchy:P robie wpisik i galopuje do fryca....tak dawno nie bylam :) milego popoludnia skarbenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru...;) To cyknij fote i podeślij;) a mnie od neta odcięli w domu i nie wiem kiedy podłącza.. ale co tam;) bardziej zagłebie się w kolejny nałóg - czytanie:D:P Co tam robaczki u Was słychac???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ciekawego Kasiu czytasz? Bo ja też dzis po pracy wybieram sie do biblioteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo. pokonałysmy 666 stronkę... 🌻 dla Ciebie 🌻... u mnie nic nowego, zupełnie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, wczoraj przeczytalam Czrownik - W. Smitha;) Fajna ksiazka, przygodowa w starozytnym Egipcie;) A dzis moze zaczne Mastertona Geniusz;) fenks za kwiatka;) I dla Ciebie - dobra energia ssssrrrruuuuuuuuuuuuuuu :) Poprawi sie...mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze fajne co ostatnio przeczytalam to Amos Oz -Opowieść się rozpoczyna Harris (czy cos takiego) - Hannibal Wszystkie poranki świata - nie pamietam autora Blogoslawieni, ktorzy robia ser - tez nie pamietam Kamila - nie znam autorki,ale ksiazka jest fajan ale bardzo smutna Wisniewskiego - Intymną teorię wzglności extra pisze M. Szwaja, I. Sowa popytaj bibliotekarki, podpowie Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajna książka:D:D:D:D:D:D:D Podobała mi sie;) a co jeszcze jej czytalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ❤️ jest hmmmm oki Dzis moze randka wieczorem, bo J. ostatnio pracuje po 12 godzin i jak wraca do domu to nie ma sily juz do mnie przyjechac..wiec rzadko sie widujemy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam Jestem nudziarą, a Sowy - Zielone jabłuszko, moze dziś coś wiecej będzie w bibliotece :D Bo od kompa to juz za niedługo całkiem oślepne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domu nie mam neta:( a w pracy moge siedziec jak mam czas:Dmiedzy jednym a drugim studentem;) nie wiem co bardziej zgubne -ksiazki czy net;) przy jednym i drugim trza ślipieć oczami;) teraz jak mam swoj pokoj, to luzik bo swiatlo palę tyle czasu ile chce a jak mieszkalam z siostrą,to czytalam pod kołdrą z latarką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×