Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

🖐️... no i widzisz Kasiu, mój mail nie dotarł , hmmmm, niestety nawet się nie napisał... Nastrój troszeńkę lepszy bo dziś od rana ślicznie świeci słonko :) a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, oki;)Ja mam czas i poczekam;) W sumie to może i lepiej,ze teraz nie napisałas, bo nie mam sieci w domu wciąż...A to pewnie emil będzie, nad którym trzeba pomyslec ;) Wiec...oki;) I u mnie piekne słonko świeci;)I jest wiosennie;) Ślicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;) a nawet dobrze:D odpoczęłam troche Coś mnie serce jedynie pobolewa i sypiam cienko,ale to pewnie sprawka pogody;) a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki🖐️😘 dawno mnie u was nie było ale cóż..............leczę sie z neta;) kasiu,kami,dzięki za wszystkie maile❤️ 🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘🌻❤️🌻😘 wiosna idzie:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm wszystkich zdrowych ja jestem przeziembiony a wczoraj miałem 40 stopni gorączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś,ależ proszę CIę bardzo;) jak mi neta podłaczą w domu to następną porcję wywysłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim kobitkom dużo szczęścia i słodyczy ..jaca życzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×