Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

cze... kobietki :D wszystkiego naj...........naj................naj........z okazji wczorajszego dnia kobiet :P dopiero dzisiaj dochodze do siebie :P poza tym brak mi czasu (jak zwykle):D praca dom praca dom :)czasami jestem wsciekla, ze nie moge z wami pogadulcowac kasia jak tam kacyk ??????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeee............... no w koncu ciepelko to jest to co kocham najbardziej;) co tam u Was babiszonki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu zoooziaaaa
wiatjcie pamietacie mnie jeszcze:) za miesiac bede w domu wiec popisze wiecej;) u mnie ok juz sie zaaklimatyzowalam w tej Szwajcarii na dobre, nie zaluje ze wyjechalam i rzucilam robote, a to jest najwazniejsze goraco pozdrawiam ps nie macie jakiegos samczyka dla mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoooooooozia, no pefno,że pamietamy:D:D:D:D:D:D:D:D dzięki za foty - cuuuudne są:D A co się stało z tym Farncuzkiem?? Na Święta wracasz i po jedziesz do Szwajcarii?;) No i co tam porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeee...... jak zapomnieliscie to dzisiaj 16.03. :) upammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babiszony;)i babiszonki:D Kurde,co tam z Wami się dzieje, co??? nie ma Was:( Ja mam usprawiedliwioną nieobecność:P ale Wy???hmmm nunununununuunnuununununuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojezu ojezu ojezu mam internet;) chyba nie będe spac dziś w nocy tylko serfowac.... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhhhhaahahaaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeee...... w 1-szy dzien wiosenki :D kasia nareszcie sie doczekalas :D ,ale z tego co wiem to cala noc mialo byc serfowanie :P nadaremne moje czekanie :P pewnie spisz jak zabita papapapa teraz moja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru inny nałóg mnie zawołała - ksiązkę śmieszną czytam :) i mnie ciągnęła do siebie;) Ttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaa wiosna, tyle tylko,że deszczowo się zaczęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu:D Doczekałam się:D:D:D:D No ale zobaczymy jak to dziś bedzie:)czy jak odpale kompa to będzie czy nie:) ecccchhhhhhhhhhhh śnieg....nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie z rana bylo slonko i jest cieplusio :D nawet poszłam na miasto w polarku:D nareszcie sie doczekalam ,ze u nas cieplo ,a u was zimno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×