Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Szwai to sobie jeszcze wypożycz Stateczna i postrzelona, Zapiski stanu powaznego - bardzo fajne książki;)łyka sie je;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc z zzimnego bieguna Polski ;)brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......... co za przerazliwe zimno:( to sa jakies anomalia pogodowe 😠 na poludniowym zachodzie temperatura + ,a u nas - 20 i do tego wiatr ,ze leb urywa ale co tam....... to juz pewnie ostatnie podrygi zimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zostałyśmy odnalezione:D:D:D:D MOderatorzy - dzięęęęęęęęęęęęęęęęki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzasnę sobie 3 posty i będzie ładny wynik pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz co by tu skrobnąć?????????????? skrob,skrob,niic sensownego nie naskrobię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś... powoli... ale nie potrafię się pozbyć doła :( A jak u Ciebie po weekendzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu:( postaraj sie, co? A co Cię dołuje? A weekendu własciwie nie miałam, bo w sobote w pracy byłam, potem w domu sprzatanko a niedziela to jedynie jako tako wolny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... rozmawiałysmy już kiedyś. Postraram się wieczorem napisać maila, jak sie w końcu zbiorę, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pamietam:) Myślałam,ze coś innego CIę dręczy:( Napisz emila;)A ja jutro odpowiem, ten brak netu w domu mnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w koncu podłączą, przecież 4 dni juz dawno minęło, ja cekałam na podłączenie chyba 2 lata, a powiedzieli, że przyjdą podłączyć za 2 tygodnie... ale się doczekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w koncu podłączą, przecież 4 dni juz dawno minęło, ja cekałam na podłączenie chyba 2 lata, a powiedzieli, że przyjdą podłączyć za 2 tygodnie... ale się doczekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;) ja modem tez mam i zostaje na tym samym -tepsowym, tylko czekam na aktywacje;) i ju;) fenks;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×